15 lutego 2020, 14:53:08 - dwieladek
Debiut Martina Kompalli w RoPS

Martin Kompalla zadebiutował w fińskim Rovaniemen Palloseura w przegranym 1-2 (1-0) meczu 4. kolejki grupy B Pucharu Finlandii przeciwko FC Lahti. 27-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

15 lutego 2020, 13:00 - Lahti (Mukkula Halli TN)
FC Lahti 2-1 Rovaniemen Palloseura
Dimitry Imbongo 49, Jasin-Amin Assehnoun 84 - Samuel Olabisi 37

żółte kartki: Arttu Auranen, Henri Eninful - Jussi Niska, Atte Sihvonen.

sędziował: Ville Nevalainen.

W 63. minucie Wato Kuaté (RoPS) nie wykorzystał rzutu karnego.

Na ławce rezerwowych gospodarzy całe spotkanie spędził Erik Törnros (kiedyś GKS Tychy).

... - 15 lutego 2020, 16:09:09 - *.146.42.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z takimi potęgami 30 lat temu przegrywały w pucharach Katowice, a booc nadęty Czado do dziś wzdycha, że GKS zasługiwał wtedy na mistrzostwo Polski...

Spinner - 15 lutego 2020, 16:11:31 - *.dynamic.chello.pl
tylko wtedy Gieksa miała ekipę - nadal trzymają rekord za występy z rzędu w Europejskich Pucharach