15 lutego 2020, 18:21:18 - maciejko
Dwa gole Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił dwa gole dla Łudogorca Razgrad w wygranym 6-0 (2-0) meczu 21. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Botewem Wraca. Polak, który ma na koncie sześć ligowych bramek w tym sezonie, wszedł na boisko w 61. minucie w miejsce Claudiu Keșerü.

15 lutego 2020, 16:30 - Razgrad (Łudogorec Arena)
Łudogorec Razgrad 6-0 Botew Wraca
Marcelinho 8, 43, Claudiu Keșerü 56, Anicet Andrianantenaina 64, Jakub Świerczok 78, 82

żółte kartki: Georgi Terzijew, Wánderson, Cosmin Moți - Angeł Laskow, Danijeł Gadżew, Waleri Domowczijski.

sędziował: Władimir Wyłkow (Płowdiw).

Łudogorec jest liderem tabeli z dorobkiem 51 punktów.

cool - 15 lutego 2020, 18:22:31 - *.adsl.inetia.pl
Kuba dziękujemy

długopisy - 15 lutego 2020, 18:28:15 - *.76.122.20.ipv4.supernova.orange.pl
Z taką formą to mogą jednak już nie wrócić.

Bulgar - 15 lutego 2020, 19:05:54 - *.centertel.pl
Mogła go wziąć Legia, mysle że te 10 goli w rundzie by wcisnął i jest 4 lata młodszy od pekharta, Czech jak strzeli dwa gole to będzie cud

Grzesiek - 15 lutego 2020, 19:08:46 - *.play-internet.pl
Legia se może. Sam Kuba nie bardzo chce iść do Warszawy. Nie ma co mu się dziwić.

baca - 15 lutego 2020, 19:22:55 - *.centertel.pl
botew przegrał tak wysoko bo tam nikt sie nie wraca

Janusz - 15 lutego 2020, 19:30:06 - *.centertel.pl
Legii nie stać na zawodnika tej klasy. W Bułgarii Świerczok zarabia tyle, że aby go sprowadzić, trzeba by tworzyć komin płacowy. A tak się składa, że ostatnio Legii się nie przelewa.
Wzięli kogoś innego, kogoś kto był w zasięgu i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Tak czy siak Świerczok w Legii to była zwykła dziennikarska kaczka. Bez szans.

Mariano23 - 15 lutego 2020, 19:43:48 - *.hsi7.kabel-badenwuerttemberg.de
Kuba niema tylu sloikow 🤨

CheGuevara - 15 lutego 2020, 20:02:04 - *.dynamic.mm.pl
Legia powinna kupić urodzonego w Antananarywie Malgasza Aniceta Andrianantenainę. Nie przydałby się na nic, ale przynajmniej by była beka z komentatorów.

RUDYprezio - 15 lutego 2020, 20:19:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie poradzi sobie i za rok zagra w IV lidze niemieckiej

@polak - 15 lutego 2020, 20:39:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takiej kasy jaką ma na bułgarskiej wsi nie dostanie już nigdy i nigdzie. Nie dziwne ,że nie odszedł do tej Legii bo dostał by połowe z tego.a tak kasa leci, bramki strzela i se zagra z Interem. a w LEgi co ?

Kabanos - 15 lutego 2020, 21:19:24 - *.centertel.pl
Świerczok to kot wchodzi na ogony a i tak kończy zazwyczaj z 10 bramek. W legi miałby minimum 20.

maro - 15 lutego 2020, 22:42:07 - *.dynamic.chello.pl