16 lutego 2020, 19:23:56 - bartekwr9
Udana pogoń "Pasów"

W meczu zamykającym 22. kolejkę PKO Ekstraklasy Cracovia wygrała na swoim boisku 2-1 (0-1) z Lechem Poznań. Goście objęli prowadzenie w 23. minucie po strzale Kamila Jóźwiaka. Po przerwie Cracovia odrobiła straty. W 47. minucie po dograniu Kamila Pestki futbolówkę do własnej bramki skierował Ľubomír Šatka. W 68. minucie zwycięstwo "Pasom" strzałem z rzutu karnego dał Sergiu Hanca.

16 lutego 2020, 17:30 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 2-1 Lech Poznań
Ľubomír Šatka 47 (s), Sergiu Hanca 68 (k) - Kamil Jóźwiak 23

Cracovia: 40. Michal Peškovič - 2. Cornel Râpă, 39. Michał Helik, 85. David Jablonský, 33. Kamil Pestka - 14. Ivan Fiolić (76, 8. Milan Dimun), 5. Janusz Gol, 6. Sylwester Lusiusz, 10. Pelle van Amersfoort (86, 3. Michal Sipľak), 4. Sergiu Hanca (84, 11. Mateusz Wdowiak) - 21. Rafael Lopes.

Lech: 1. Mickey van der Hart - 38. Jakub Kamiński, 37. Ľubomír Šatka, 4. Thomas Rogne, 22. Wołodymyr Kostewycz - 27. Tymoteusz Puchacz (71, 15. Jakub Moder), 25. Pedro Tiba, 6. Karlo Muhar (82, 23. Filip Szymczak), 14. Dani Ramírez, 7. Kamil Jóźwiak - 9. Christian Gytkjær.

żółta kartka: Peškovič.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 12 247.

Jondek - 16 lutego 2020, 19:24:43 - *.na5.pl
Cracovia nasz chluba pucharowa czołówka ekstraklasy.Czyli znów w PUCHARACH pokaże co warta jest ekstraklasa.Wszyscy na mecz.....!Wstyd mieć taką ligę,wstyd na to chodzić!Zawiesić tą padaczkę na kilkadziesiąt lat!

bart - 16 lutego 2020, 19:25:59 - *.dynamic.chello.pl
piekny mecz

fan EK - 16 lutego 2020, 19:26:07 - *.95.88.129.dolarowiec.pirx.pl
Taką ekstraklasę chce się oglądać. Brawo Cracovia i brawo Lech! Pozdrowienia z Gliwic.

Legiunia - 16 lutego 2020, 19:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12 tyś na Cracovii :O
połowa to chyba z Poznania przyjechałą :D

Garbarnia - 16 lutego 2020, 19:27:03 - *.opera-mini.net (*.27.242.215)
vracovia miała jak zwykle szczęście bo tylko grają anty futbol

2020 - 16 lutego 2020, 19:28:00 - *.116.122.103
W PUCHARACH zaden polski zespol nic nie pokaze i nie przejdzie dalej niz elimnacje. Zaden!!!!! Bez znaczenia kto tam zagra !!!! Zapamietajcie to w koncu, gwarantuje to wam na co najmniej nastepne 2 lata.

Kibiccc - 16 lutego 2020, 19:28:39 - *.play-internet.pl
Jak na E klasę dobry mecz, szkoda Lecha, remis byłby sprawiedliwy.

SzmelcWage - 16 lutego 2020, 19:29:16 - *.9.185.62
Żuraw chyba zapomniał, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Nie wiem po jakiego wuja wystawił dzisiaj Ramireza w pierwszej 11-tce? Ma grać tak dla zasady, bo wydali na niego pokaźną sumkę?
Dobry mecz.

Pielgrzym - 16 lutego 2020, 19:30:39 - *.adsl.inetia.pl
Lech Poznań z tym poziomem gry II liga ,vel DNO.

Lechia - 16 lutego 2020, 19:31:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smieszny maly klubik idzie na mistrza....

Onomatopaw - 16 lutego 2020, 19:31:16 - *.centertel.pl
Meczycho. Jak na eklase to naprawdę reklama futbolu. Brawa dla obu zespołów.

messi - 16 lutego 2020, 19:31:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w tej pseudo lidze kazdy moze byc miszczem.w lipcu i tak miejsce w szeregu tym druzynkom pokaze jakas dunasjka strada czy jak to sie nazywa

Picolo - 16 lutego 2020, 19:31:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Amika spadek fryzjer zalatwi

asd - 16 lutego 2020, 19:31:31 - *.icpnet.pl
Jak na razie chyba najlepszy mecz podkreślam MECZ! w tym sezonie w naszej super-hiper lidze.

Janusz - 16 lutego 2020, 19:32:44 - *.dynamic.chello.pl
Legia, Raków, Lech, Cracovia na duży plus.
Lechia, Górnik i Wisła w porządku.
Reszta to sobie jaja robiła w tej kolejce.

kaki - 16 lutego 2020, 19:33:11 - *.147.45.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Boniek stanowczo NIE dla 18 drużyn wszyscy widzimy jaki jest poziom naszej piłki

Mertl - 16 lutego 2020, 19:33:22 - *.play-internet.pl
Dobry mecz cracovia!Dobrze tej legii!!Legla patrz i sie ucz!

Rad12 - 16 lutego 2020, 19:34:11 - *.97.119.212.ipv4.supernova.orange.pl
Ramirez do rezerw! Brawo Tiba

AnWo_64 - 16 lutego 2020, 19:34:21 - *.centertel.pl
Oczywiscie portal 90minut nie byłby sobą, gdyby nie zabrał kolejnej bramki zawodnikowi Cracovii. Tym razem padło na Pestkę..

^Janusz - 16 lutego 2020, 19:34:24 - *.147.40.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przecież Piast był sporo lepszy od Lechii.. chyba że oceniasz przez pryzmat samego wyniku- to zgoda (tylko wtedy ten Lech średnio pasuje)

MOTORek - 16 lutego 2020, 19:34:54 - *.147.101.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Garbarnia hahaha chyba była na innym meczu 😆 a co do Krakowa to mam jedynie szacunek do Hutnika

herhor - 16 lutego 2020, 19:34:55 - *.odramedia.pl
Dlaczego zagrał dzisiaj Jablonsky, który był zawieszony na 3 mecze, czyli w tym meczu powinien pauzować? Przecież nie było żadnej informacji o zmniejszeniu kary dla niego.

ŁKS Miszcz - 16 lutego 2020, 19:37:01 - *.111.247.165
Nawet słynna Barcelona, ŁKSu nie pokona!

ADEBISI - 16 lutego 2020, 19:37:16 - *.tvkstella.pl
MAM pytanie do kibiców Lecha. Co robi w Waszym klubie Puchacz? Może wiecie, bo co oglądam mecz tej drużyny to zastanawiam się nad tym.

Zajmon Leg - 16 lutego 2020, 19:40:21 - *.147.37.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po wczorajszym meczu Legii i Rakowa to byl drugi super mecz. Kopanine Łks, Jagi Zagłębia i Pogoni żal bylo oglądać.

Wukaesiak - 16 lutego 2020, 19:43:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A śmialiście się z Probierza jak mówił, że Cracovia będzie grała o mistrzostwo.

y - 16 lutego 2020, 19:45:11 - *.146.32.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W podwórkowej lidze antyfutbolu KAŻDY może zostać mistrzem, mógł być Piast, może być i Cracovia.

fansport - 16 lutego 2020, 19:46:13 - *.dynamic.chello.pl
dwa przekręty, jeden przekręcił legię, sędziował sędzia z województwa śląskiego, pomógł zremisować zespołowi z tego województwa, a tu frankowski przekęcił lecha, wszystko po to, żeby nie zdobyła mistrzostwa znienawidzona przez uefa i pzpn legia, boniek to widzew, boniek nienawidzi legii, bo legii nie lubi schetyna - akcja widelec.

KORSARZ - 16 lutego 2020, 19:46:16 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
walkower!!!!

KORSARZ - 16 lutego 2020, 19:51:31 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Lech zamiast 4-4-1-1 to tak jak Wisła Kraków 4-1-4-1 Tiba i Ramirez obok siebie. Zobaczycie co będzie jak się zgrają ze sobą

@fansport
Nazwę najlepszego klubu pisze sie wielka litera dzbanie!
To jest przejaw szacunku do własnego klubu.

Janek - 16 lutego 2020, 19:56:22 - *.146.182.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia kolejny mecz na farcie 20min gry reszta to czekanie na kontry. Lech nie potrafił strzelić 3 setek i tak się kończy. 15 minut Probierz wprowadzał tylko zawodników defensywnych.

fansport - 16 lutego 2020, 19:58:23 - *.dynamic.chello.pl
ile razy mam powtarzać, że na tym portalu zawsze piszę z małej i to nie jest żaden przejaw braku szacunku, bo podszywają się pod mojego nicka i tylko w ten sposób mam szansę udowodnić, że się pode mnie podszywają, poza tym, że popełniają nie raz błędy i nie stawiają kropki, ani przecinka.

Pasiasty - 16 lutego 2020, 20:07:56 - *.play-internet.pl
Idziemy na mistrza. Cieszy druga bramka w sezonie strzelona przez Pestkę

1234aro - 16 lutego 2020, 20:31:34 - *.dynamic.mm.pl
Nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn, żeby nikt mnie nie posadził o przychylność ale chciałbym napisać o karnym- słusznym, ale... sędziowie bez waru sobie nie radzą, chciałbym pana Frankowskiego zobaczyc na okręgówce czy Aklasie, zginął by w butach, albo wyjechał na taczce, dlatego duzy szacunek dla sędziów którzy prowadzą mecze w niższych ligach

PM - 16 lutego 2020, 20:37:31 - *.dynamic.chello.pl
Samobój i karny... To się Probierzaki Lecha wystraszyły.

fansport - 16 lutego 2020, 20:38:14 - *.dynamic.chello.pl
jak was sędziowie tacy jak frankowski, przeciągną, to zdobycie mistrzostwo bez wątpienia, tak samo było z piastem, sędziowie pomagali.

CRACOVIA - 16 lutego 2020, 20:52:38 - *.dynamic.chello.pl
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo Polski. Lech to znana marka, mocny skład i 9 meczów bez porażki. Ale Cracovia u siebie jest w tym sezonie nie do zatrzymania. Nawet jeśli po 45 minutach jest 0-1. W przerwie Probierz wstrząsnął zapewne zespołem i efekt jest widoczny Pozdrowienia dla Lecha - macie naprawdę mocny i przyszłościowy zespół. Życzę powodzenia w następnych meczach.

Jondek - 16 lutego 2020, 21:05:39 - *.na5.pl
CRACOVIA W EKSTRAKLASINIE MOCNE DRUZYNY HAHAHA co to teraz mistrz polski w piłce nożnej?Kpina wstyd i nic więcej!

fansport - 16 lutego 2020, 21:18:53 - *.dynamic.chello.pl
Legia by wygrała z obiema drużynami 3 do jaja, fakty.

reytsaaq - 16 lutego 2020, 21:22:00 - *.30.30.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak pasy wygrają ekstraklapę to w LM 1 runda i OUT, odpadną z FC Europa.

karim_benz - 16 lutego 2020, 21:35:54 - *.30.54.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A Celta prowadzi z Realem Madryt 1:0

Orzelek - 16 lutego 2020, 21:49:42 - *.toya.net.pl
Bardzo fajny mecz jak na ekstraklape, mile zaskoczony jestem Cracovia, która zwłaszcza w pierwszych 20 minutach przycisnęła i nie grała dośrodcovii

ZajmonTyK. - 16 lutego 2020, 21:56:03 - *.176.221.100
Zajmon kto spada?ty wiesz najlepiej.Napisz kto spada proszę...

@sloik - 16 lutego 2020, 21:57:55 - *.176.221.100
Tabela na koniec sezonu 1.Lechia2.Slask 3.Cracovia.

Hetman - 16 lutego 2020, 22:11:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale by były jaja jak by craxa majstra zrobiła....Ostatniego mieli chyba w 1674 roku...

Thrud - 16 lutego 2020, 22:55:10 - *.215.196.211-internet.zabrze.debacom.pl
@Hetman
Wtedy Smoka wystawiali na bramce i nikt się strzelać nie odważył ;-)

fansport - 17 lutego 2020, 0:11:13 - *.dynamic.chello.pl
kupili to, trzeba im to tylko udowodnić.

cwks - 17 lutego 2020, 1:29:38 - *.nycmny.fios.verizon.net
poziom tej ligi przerasta chyba tylko mate i ty podobne
a idioci chca zwiekszyc lige do 18 druzyn to dopiero bedzie zapasc na dziesieciolecia 10 wtedy poziom sie podniesie i ne bedzie takich druzyn jak LKS arka itp

dfg - 17 lutego 2020, 7:11:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
4Polaków w wyjściowym składzie Cracovii i 3 w Lechu.To jest rozwój polskiej piłki.

paprykarz - 17 lutego 2020, 7:20:31 - *.static.ip.netia.com.pl
no właśnie chciałem zapytać - a to polskie kluby były?

Noto - 17 lutego 2020, 7:35:59 - *.cpe.smnt.pl
Ostatnio sprawdzam ilu sympatyków "kopanej"ogląda tą naszą ekstraklasę i wyszło że w ostatniej kolejce (8)było ich 53840(6671-średnia na mecz)-czy dużo ???moim zdaniem mało -fakt niby środek zimy(ale zima jak wiosna-stokrotki w zachodniej Polsce już rosną).Jeden mecz w Krakowie(Cracovia -Lech)trochę tych sympatyków "dał" -ale to jedno z większych miast w Polsce i Cracovia która po iluś latach walczy o tytuł mistrza Polski.Kibicuję Lechowi ale wyszło jak wyszło i gratulacje dla Cracovii - przynajmniej miejsca takiego na końcu rundy aby grać w pucharach europejskich.Noto

fansport - 17 lutego 2020, 9:50:42 - *.dynamic.chello.pl
10 drużyn podniesie poziom ? w szkocji 12 i jakoś tam poziom od lat coraz niższy, tu o jakość klubów z czołówki chodzi, a nie o ilość ligi.

Wuj - 17 lutego 2020, 11:39:17 - *.promax.media.pl
I co z tego że Cracovia jest w ścisłej czołówce i ma realne szanse na grę w pucharach, skoro ma Probiera, a ten trenerzyna nie ma żadnych kwalifikacji na prowadzenie drużyny w w eliminacjach pucharu Europy. Znów tak poprowadzi drużynę, że ta odpadnie z kretesem już w I rundzie...!

Anka - 17 lutego 2020, 11:48:28 - *.252.45.232
Wołanie o Polaków w co drugim poście i wyklinanie Probierza, że gra zacięznymi, a jak zagrał dwoma młodzieżowacami (Pestka i Lusiusz) cały mecz, to już o tym cicho jak trusie. Brawo Trener Probierz. W Cracovie 100% poparcia.

anty - 17 lutego 2020, 12:45:16 - *.147.51.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech slabiutenko chyba i puchary teraz nie budiet

Neutral60 - 17 lutego 2020, 14:24:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu karny "z kapelusza". W Anglii gdyby tak gwizdali to w meczu by było kilkanaście TAKICH karnych. Żenada .Potem w europejskich pucharach już tak naszym nie gwizdają i wtedy "nasi" kopacze dostają baty.

@Neutral60 - 17 lutego 2020, 17:37:36 - *.dynamic.chello.pl
Widać nie oglądasz meczy Premier ani żadnej innej League.
Tam są dopiero jaja z VARem.

Wisla - 17 lutego 2020, 19:44:36 - *.147.50.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia to pokazala klase w pucharach w tamtym roku. Filipiak szkoda twojej kasy na tą padaczke, tego nie da się ogladac, znowu odpadna w lipcu w preeliminacjach

Biały - 18 lutego 2020, 8:53:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dani, lepiej ci było w Białej koszulce z przeplatanką niż w tej niebieskiej

Neutral60 - 18 lutego 2020, 10:19:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Anonimów się nie odnoszę ,bo to nie mój (tak niski) poziom dyskusji (polemiki).Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców piłkarskich. W Anglii mecze ligowe i różnych pucharów są co 3-4 dni. Pojedyńcze błędy mają prawo się zdarzać ale te błędy nie skutkują tym ,że zespół poszkodowany taką pomyłką nie traci punktów. Dlatego też nie ma aż takich protestów jak u nas.

Leoncio - 18 lutego 2020, 19:00:00 - *.146.232.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A hrabia Probierz dalej grabi prof. Filipiaka ....zenada

kibic - 18 lutego 2020, 21:59:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zastanawiam się jak długo jeszcze będziemy oglądać Kostewicza i te jego denne dośrodkowania. Ten chłop nie me tempa, a już jak wraca , to jest zupełne dno. Przyjrzyjcie się Państwo. Pzdr.

dobranasza - 19 lutego 2020, 12:55:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niektórzy nie oglądali meczu, a piszą byle co

dino(L) - 19 lutego 2020, 14:18:26 - *.17.112.83 (*.104.84.57)
A ja myślę, że w 100-lecie urodzin Papieża, podczas Gali Ekstraklasy 20 maja Mistrzem będzie Jego ukochana Cracovia ;-)

Mario - 19 lutego 2020, 18:42:13 - *.icpnet.pl
Karny z kapelusza, czy sędzia by gwizdał czy VAR dałby znać sędzi gdyby takie przewinienie zostało na środku boiska wykonane. Nigdy w życiu, a faul to faul gdzie by on się nie zdarzył. Czyli z tego wynika że na polu karnym obrońcy powinni się nie ruszać? Przecież ten kontakt nogi z nogą był tylko przypadkiem a nie umyślnym zaczepieniem, ale cóż sędziów jeszcze mamy gorszych jak piłkarzy i trenerów tak że cudów nie ma się co spodziewać przez najbliższe 10 lat.

~~~~~~~~~~ - 22 lutego 2020, 18:34:43 - *.centertel.pl
Młyński do kadry . A nawet na euro jak Bielik wykluczony .

podanedale - 22 lutego 2020, 18:44:00 - *.centertel.pl