27 lutego 2020, 10:47:15 - huberts
24. kolejka PKO Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 24. kolejki PKO Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 28 lutego - 1 marca.

28 lutego (piątek):

Raków Częstochowa - Piast Gliwice, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, godz. 20:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

29 lutego (sobota):

Wisła Kraków - Wisła Płock, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Legia Warszawa - Cracovia, godz. 20:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

1 marca (niedziela):

Korona Kielce - Lechia Gdańsk, godz. 12:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Arka Gdynia - ŁKS Łódź, godz. 15:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

źródło: własne / PZPN

PIAST GKS - 27 lutego 2020, 10:49:43 - *.centertel.pl
Stefański. Pamiętamy co zrobiłeś w poprzednim sezonie w meczu Zagłębie Lubin - Piast jak wykartkowałeś nam wszystkich zagrożonych zawodników przed meczem z Legią. W tygodniu mamy mecz z Arką u siebie, a jest czterech zagrożonych piłkarzy. Zobaczymy za co teraz kartki wymyślisz!

M. - 27 lutego 2020, 10:59:11 - *.9.245.22
@PIAST GKS: Ty chyba naprawdę nie doceniasz swojego klubu, skoro obawiasz się tak bardzo meczu z Arką...

Neutral60 - 27 lutego 2020, 11:23:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu mnie nie dziwi , to że po małej przerwie wraca Szymek i to na mecz legijnych .Cracovia musi być pod kontrolą , bo po Kolejorzu gra obecnie najlepszą piłkę w Extraklasie .

Neutral60 - 27 lutego 2020, 11:26:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podejrzewam ,że na Varze w Białymstoku będzie ktoś ze stolycy lub Szymek lub Frankowski.

kweek - 27 lutego 2020, 11:32:23 - *.96.150.216.ipv4.supernova.orange.pl
no to Legia dostanie karnego za nic w 91 minucie. Tow. Szymun lubi tak dawać, np. we Wrocławiu za faul na Chrapku, którego nie było.
tow. przesmycki z tow. bońkiem dopiulnowali.

op
pogadamy w sobotę po meczu.To Legię sędziowie ciągną za uszy, a szczególnie ci z okręgu warszawskiego
"A jak Legia nie może, nie może - to jej Szymuś pomoże, pom,oże"

kicaj - 27 lutego 2020, 11:50:58 - *.centertel.pl
kilka dni temu rozmawiałem z kolegą z pracy, kibicem Cracovii, nt meczu z Legia i żartowałem z niego ze będzie sędziował Marciniak i będą mieli pozamiatane. I proszę, cóż za niespodzianka

Arka-Łks 3-1

Zajmon Leg - 27 lutego 2020, 13:05:17 - *.146.230.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przesrane ma Korona bo Raczkowski pomoze Lechii.

dino(L) - 27 lutego 2020, 13:31:10 - *.17.112.84 (*.104.84.57)
Kicaj - to ty, który twierdziłeś, że Cracovii zaraz odejmą punkty za korupcję bo zagraża Legii?
Neutral - po któtkiej przerwie wraca Marciniak na mecz Legii, wow ostatnio sedziował mecz z Lechią we wrześniu, przegrany zresztą, 5 miesięcy temu.
Zajmon, Ty przynajmniej bądź tu normalny ;-)

obiektywny - 27 lutego 2020, 13:49:11 - *.8.101.89
Jagiellonia - Lech 5:2 lub 0-3 (albo przełamanie i pewna wysoka wygrana albo kompromitacja i ostro w plecy). trzecia opcja to beznadzejny mecz i skromne 1-0. Remis w tym meczu nie jest przewidywany
Wisła K. - Wisła P. 0:2
Górnik - Pogoń 1:3
Legia - Cracovia 0:0
Zagłębie - Śląsk 3:2

@Dino (L)
Cześć kolego. Zobaczysz ze tak będzie, tak samo jak gwizdal Lech-Raków gdzie uznal gola po faulu zawodnika Lecha.Dziwnym trafem w meczach Lechii i Lecha zawsze zrobi klopsa.

Arek - 27 lutego 2020, 18:42:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dino(l): ja nie wiem, czy Ty aby zbyt wygórowanych wymagań nie masz. Bo normalnych tu to można na palcach jednej ręki zliczyć. I wcale nie mam pewności, czy jeszcze jakiś palec nie zostanie, albo nawet 2 lub 3. Znaczy, że może się okazać, że nawet jedna ręka to dużo już.

Mielone - 27 lutego 2020, 19:03:58 - *.play-internet.pl
Korona 0-1 Lechia
100% Dzięki za info

KORSARZ - 27 lutego 2020, 19:20:18 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Marciniak który zawsze kręci pod kluby ze stolicy mecz Legi prowadzi, prowadził Atletico z Liverpoolem i krytyka trenera tej drugiej

obiektywny - 28 lutego 2020, 10:00:32 - *.8.101.89
W Białymstoku na pewno nie będzie remisu. Albo będzie klasyczne 1-0 po nudnym meczu (kierując się statystykami) albo ostre strzelanie jednej bądź drugiej drużyny (bo tak też często bywa w takich sytuacjach). Min. zwycięstwo Lecha też nie wchodzi w grę.

BOT - 28 lutego 2020, 13:12:10 - *.30.33.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Arek Oczywiście Ty znajdujesz się w tej jednocyfrowej liczbie normalnych zapewne?
Btw normalnych jest 80% społeczeństwa, a to co oznacza owa normalność to już zupełnie inna historia.

max29 - 28 lutego 2020, 16:26:25 - *.150.135.8
Czy mi się wydaje, czy Korona gra najwięcej meczów w niedzielę o 12:30?

CisovaAG - 28 lutego 2020, 18:08:20 - *.dynamic.chello.pl
Korona vs lechia 5-0 betony nie płacą i nie mają kim grać, po wygranej jakiś fajny tytuł np Korona-Wirus kruszy beton.