28 lutego 2020, 20:51:50 - dagazka
Gol Michała Masłowskiego

Michał Masłowski zdobył gola dla HNK Gorica w wygranym 3-0 (0-0) meczu 24. kolejki chorwackiej ekstraklasy z NK Istra 1961. Było to drugie ligowe trafienie 30-letniego pomocnika w tym sezonie.

28 lutego 2020, 19:00 - Velika Gorica (Gradski stadion)
HNK Gorica 3-0 NK Istra 1961 (Pula)
Matija Dvorneković 57, Michał Masłowski 80, Kristijan Lovrić 90

żółte kartki: Dario Čanađija - Slavko Blagojević, Einar Galilea, Rafa Páez, Marin Grujević.

sędziował: Tihomir Pejin (Donji Miholjac).
widzów: 791.

Masłowski wszedł na boisko w 76. minucie za Jiloana Hamada. Ponadto w jego zespole wystąpił były piłkarz Jagiellonii Białystok - Ognjen Mudrinski, który w 70. minucie zmienił Cherifa Ndiaye'a.

HNK Gorica ma na koncie 34 punkty i zajmuje szóste miejsce w lidze.

Plito - 28 lutego 2020, 20:54:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielki zawodnik. Tylko teczowi to zmarnowali.

but - 28 lutego 2020, 21:25:15 - *.dynamic-2-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
Sam sie zmarnował

Chorwask - 28 lutego 2020, 22:18:08 - *.centertel.pl
Ciekawe ile tam się zarabia skoro opłaca mu się grać? Wie ktoś?

kibol - 28 lutego 2020, 22:21:09 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Wkład osucha nic więcej.

Lechia Dz - 28 lutego 2020, 22:31:19 - *.master.pl
Zarobki na poziomie sredniaka Ekstraklasy.

fansport - 28 lutego 2020, 22:58:50 - *.146.98.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinien grać w reprezentacji jako "9" bo jest lepsiejszy od Lewego.

stomilowie - 29 lutego 2020, 0:12:59 - *.olsztyn.vectranet.pl
kibol za Osucha Zawisza odniosła najwieksze sukcesy a teraz jest niżej notowana niż rezerwy Stomilu

kibol - 29 lutego 2020, 1:12:04 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Bo miasto osucha dotowało grubymi milionami.

Tridox - 29 lutego 2020, 9:46:41 - *.ip.oxynet.pl
chorwacka ekstraklasa, a widzów na meczu 791 lol

ZIENIU - 29 lutego 2020, 10:58:12 - *.10.208.38
Ta tam nie ma dla kogo grać ! Jedynie Dinamo i Hajduk ma frekwencje 6-10 tys widzów, klasyk między nimi ponad 20 tys a reszta klubów 500-2500 widzów

Kurczak - 29 lutego 2020, 11:08:57 - *.30.28.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Masakra ilu kibiców...no ale skoro poziom jest niski to kibiców mało...chociaż u nas poziom tragedia A kibiców wielu. Nie oszukujmy się...Masłowski to też słaby piłkarz.

JACOB - 1 marca 2020, 15:19:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl