28 lutego 2020, 22:21:23 - dagazka
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek zdobył bramkę dla Herthy w zremisowanym 3-3 (0-3) meczu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Fortunie Düsseldorf. Była to pierwsza ligowa bramka 24-letniego napastnika w barwach niemieckiego klubu.

28 lutego 2020, 20:30 - Düsseldorf (Merkur Spiel-Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 3-3 Hertha BSC Berlin
Kenan Karaman 6, 45, Erik Thommy 9 - Erik Thommy 64 (s), Matheus Cunha 66, Krzysztof Piątek 75 (k)

żółte kartki: Erik Thommy, Adam Bodzek - Lukas Klünter, Matheus Cunha.

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 31 632.

Piątek grał do 90. minuty, gdy zmienił go Vedad Ibišević. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Adam Bodzek, a kontuzjowany Dawid Kownacki znalazł się poza kadrą.

Hertha ma 27 punktów i zajmuje 13. miejsce w lidze, a Fortuna z 21 punktami plasuje się na 16. pozycji.

Sanok - 28 lutego 2020, 22:37:41 - *.dynamic.mm.pl
Z przykrością stwierdzam ze Piatek za ok 1,5 roku wróci do polskiej eklapy(której nie ogladam).
pozdrawiam fan bundesligi!

ck - 28 lutego 2020, 22:38:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obok Cunhy najlepszy u gosci. Brawo Krzysiu!

ameba - 28 lutego 2020, 22:40:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do Sanok:
To jest po pierwsze Ekstraklasa.
Po drugie na pewno ją oglądasz.
Po trzecie to jest długotrwały projekt i zostanie w Berlinie.

Juras - 28 lutego 2020, 22:49:04 - *.dip0.t-ipconnect.de
a już sądziłe że się będą spuszczać o ile lepszy od Lewego jest jak za czasów Milanu wypisywali

Qlty - 28 lutego 2020, 22:49:18 - *.eurotel.cz
Adam Bodzek - najbardziej niedoceniany polski piłkarz:/

Juras - 28 lutego 2020, 22:50:18 - *.dip0.t-ipconnect.de
A ze swojej strony brawo Krzychu dawaj z siebie wszystko i walcz

fansport - 28 lutego 2020, 22:51:54 - *.dynamic.chello.pl
brawo, nie będę malkontentem i nie napiszę, że to był tylko gol z karnego.

fansport - 28 lutego 2020, 22:53:06 - *.146.98.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie cieszę się bo to dopiero pierwszy gol w słabej lidze, wymęczony po tylu meczach i to w dodatku z karnego. Błeee.

ueo - 28 lutego 2020, 22:59:24 - *.ptr.magnet.ie
a te gesty po bramce dalej boi się pokazywać? marny człowiek. Skończy w klapie tyle i tego Ci życzę

ck - 28 lutego 2020, 23:05:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawistne ludziki z marnym zyciem. Mozecie mu buciki wyczyscic

Nn - 28 lutego 2020, 23:06:46 - *.rev104.cfc.olsztyn.pl
Gdybyście oglądali mecz, ćw0ki, wiedzielibyście wówczas, że to Piątek wywalczył rzut karny, który wykorzystał.

ameba - 28 lutego 2020, 23:10:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do fansport :
Budnesliga słaba liga????
HaHaHa
Słaba liga to francuska, czy hiszpańska.
Ale zostałem rozbawiony.
Liga niemiecka jest na drugim miejscu, a ten mówi słaba liga!

Gluty - 29 lutego 2020, 1:03:48 - *.play-internet.pl
Dobry mecz Pana Krzysztofa. Motor napedowy swojej druzyny. Obrona Herty dziurawa.

Luć - 29 lutego 2020, 1:34:10 - *.dip0.t-ipconnect.de
thommy prawie zaliczył klasycznego hattricka, tylko czerwonej zamiast żółtej brakowało

ehri - 29 lutego 2020, 1:53:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piątek zagrał potężny mecz, wrócił Pistolero, teraz to będzie grał jak ta Travolta. A lamusy wiadomo co.

oooooo - 29 lutego 2020, 4:01:18 - *.play-internet.pl
@ameba - nick mówi wszystko
Liga niemiecka na drugim miejscu.. jeszcze subiektywnie można postawić ją nad francuską.. i to tyle.
Są 3 topowe ligi na świecie i czy ich drużyny mają lepsze fazy w pucharach czy nie to pozostałe ligi są po prostu słabe przy nich. Pod względem taktycznym, technicznym i indywidualnym. Hiszpańska, angielska i włoska. Niemiecka dorównuje im jedynie na poziomie motorycznym.Dobra kondycja i wysoki pressing.. to to co odróżnia niemiecką od np portugalskiej, holenderskiej duńskiej czy belgijskiej.
Więc jeśli szwaby już chcą bardzo pchać się w top ,,uznania" mogą sobie samemu przyznać co najwyżej 4 miejsce.

Hgf - 29 lutego 2020, 4:15:03 - *.216.29.72
Piatek sie przelamal ale w plo po tym strzelonym karnym bo juz z gry strzelic nie potrafi.Widac ze chlop sie nadaje do kopania ale kartofli nie pileczki.

Xtr - 29 lutego 2020, 6:02:37 - *.sub-97-46-52.myvzw.com
Pom Pom Pom Pom Pom

Pl - 29 lutego 2020, 7:49:27 - *.dynamic.chello.pl
fansport
Gol tylko z karnego w słabej lidze przeciwko nic nie znaczącemu rywalowi prawda?

Piorun - 29 lutego 2020, 7:52:19 - *.dynamic.chello.pl
To nic nie zmieni. Hertha jest przeraźliwie słaba, beznadziejna. nie ma z kim grać. Bundeslige ogląda się gorzej od Ekstraklasy.

Rafał - 29 lutego 2020, 7:52:32 - *.147.40.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piątek nie strzelił bramki tylko wykorzystał rzut karny, a to jest różnica!!!!!!!!!!!!!! Co z tego ze dobrze gra jak od miesiecy nic nie strzela, napastnika rozlicza się z bramek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!

jimi - 29 lutego 2020, 8:47:46 - *.146.237.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale to z karnego

fansport - 29 lutego 2020, 9:00:59 - *.dynamic.chello.pl
już w nie słabej, bo nadal sześć drużyn z tej ligi gra w pucharach, ale hertha to bardzo słaba tej ligi drużyna, broniąca się przed spadkiem.

Lewy - 29 lutego 2020, 10:56:49 - *.centertel.pl
Cienki jest jak lks w polakiej lidze.

@juras - 29 lutego 2020, 17:08:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież lewy jest słaby, Bayern bez niego gra o wiele lepiej co pokazuje dzisiejszy mecz

mojo jojo - 29 lutego 2020, 19:50:14 - *.30.50.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl