28 lutego 2020, 22:25:55 - bartekwr9
"Jaga" wciąż bez zwycięstwa

W drugim piątkowym spotkaniu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zremisowała 1-1 (1-0) na swoim boisku z Lechem Poznań. Gospodarze objęli prowadzenie w 41. minucie, kiedy piłkę z bliska do bramki skierował Bogdan Țîru. Lech wyrównał w 62. minucie po ładnym strzale z dystansu Jakuba Modera. Dla Jagiellonii było to piąte z rzędu spotkanie w lidze bez zwycięstwa.

28 lutego 2020, 20:30 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-1 Lech Poznań
Bogdan Țîru 41 - Jakub Moder 62

Jagiellonia: 96. Damian Węglarz - 2. Andrej Kadlec, 17. Ivan Runje, 25. Bogdan Țîru, 15. Zoran Arsenić - 9. Maciej Makuszewski (67, 10. Juan Cámara), 8. Ariel Borysiuk, 6. Taras Romanczuk, 26. Martin Pospíšil, 16. Przemysław Mystkowski (68, 27. Bartłomiej Wdowik) - 21. Jakov Puljić (75, 11. Jesús Imaz).

Lech: 1. Mickey van der Hart - 38. Jakub Kamiński, 37. Ľubomír Šatka, 4. Thomas Rogne (31, 5. Đorđe Crnomarković), 22. Wołodymyr Kostewycz - 27. Tymoteusz Puchacz (77, 36. Filip Marchwiński), 6. Karlo Muhar (60, 15. Jakub Moder), 25. Pedro Tiba, 14. Dani Ramírez, 7. Kamil Jóźwiak - 9. Christian Gytkjær.

żółte kartki: Arsenić, Romanczuk, Borysiuk - Puchacz, Pedro Tiba, Moder.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 6886.

KKS - 28 lutego 2020, 22:26:42 - *.master.pl
Brawo Lech za walkę do samego końca o zwycięstwo!!!!

Mac - 28 lutego 2020, 22:26:48 - *.76.69.94.ipv4.supernova.orange.pl
och, jak pięknie, wyją zapite, tępe, homofobiczne, żółto czerwone mordy! chciało się do elity - won!!!!

leon - 28 lutego 2020, 22:27:09 - *.231.22.87.koba.pl

Mecz wyrównany to wynik sprawiedliwy,
ale jakby nie VAR mecz byłby wydrukowany na korzyśc Amici Wronki.

Gks - 28 lutego 2020, 22:27:12 - *.96.53.183
Dobry mecz
Na plus młodzież z Poznania
Najsłabsze ogniwa w ekipach to Gytkjer i Romanczuk

John Wick - 28 lutego 2020, 22:27:13 - *.dynamic.mm.pl
Jak wy to robicie, że mecz ledwo sie skończył a tu już news ? A co by było jakby strzelili w ostatniej sekundzie ?

Stan - 28 lutego 2020, 22:27:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale meczycho na Podlasiu Słabi z cieniasami haratali w gałę nie ma słabych meczyków ekstraklapie tylko piwa brak

Gks - 28 lutego 2020, 22:28:31 - *.96.53.183
Johk Wick
You are to weak

Boa - 28 lutego 2020, 22:28:33 - *.itsa.net.pl
Gyktjaer xD Jaga to zdecydowanie najgorsza obecnie drużyna w lidze, jak nie zwolnią tego cudaka z Bułgarii to na stulecie jeszcze spadną. Co oni robili w 2 połowie to kryminał, jak na podwórku tam gdzie piłka tam biegną wszyscy obrońcy i pomocnicy, zero jakiegokolwiek ustawienia.

LUFC - 28 lutego 2020, 22:28:49 - *.centertel.pl
Poziom meczu to co najwyżej 3 liga mongolska...

loki - 28 lutego 2020, 22:29:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poznań ma dwa koziołki i jednego BARANA - TIBĘ !!!!!!!!!!!!!!!

Chopin - 28 lutego 2020, 22:30:14 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Lech spadek pewne info

Conquista - 28 lutego 2020, 22:31:23 - *.dynamic.chello.pl
Drużyna Kolejarzy lepsza ale bardzo nieskuteczna

JAEREK - 28 lutego 2020, 22:31:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zawsze Kostewycz bez żadnego mądrego dośrodkowania.

Eror - 28 lutego 2020, 22:31:29 - *.centertel.pl
Parodia futbolu..Jaga parodia obrony, gytkjer parodia napastnika...ekstraklapa w pełnej krasie.Czy w Poznaniu nie mają pieniędzy na jakiegokolwiek napastnika innego niż ten paralityk z Danii?

macpajacu - 28 lutego 2020, 22:32:38 - *.147.104.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jedź do Słupska, tam ciebie pocieszą Europejczyku od siedmiu boleści...

obserwer - 28 lutego 2020, 22:33:59 - *.icpnet.pl
Po raz kolejny w meczu Jagiellonia -Lech rozgrywanym w Białymstoku VAR ratuje pupcie Białostockiemu składowi węgla i papy.

nrdi - 28 lutego 2020, 22:34:06 - *.146.41.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
takie mecze jak dziś można oglądać. każda z tych drużyn jakoś z sensem pasuje do górnej 8... no alr tuzy łks, płock, kirlce, zabrze i wisełka atakują później...

wojtek - 28 lutego 2020, 22:34:19 - *.dynamic.chello.pl
Lech ma jeden problem - nieskutecznego Gytkjaera
Jagiellonia ma wiele problemów - ich problemem jest każdy obcokrajowca, łącznie z Bułgarem-trenerem. Polska młodzież pokazała starym obcokrajowcom, jak się gra drugie połowy!

leon - 28 lutego 2020, 22:35:55 - *.231.22.87.koba.pl
@obserwer. Tylko, że ten białostocki skład węgla i papy wie jak się nazywa. A nie jakaś tam Amica.

Zajmon Leg - 28 lutego 2020, 22:37:04 - *.147.101.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz tysiaca pomylek dobrze, ze w pore naprawiony Varem. Rozpaczliwie broniąca się w drugiej połowie Jaga kontra nieporadne ataki kopaczy. Wyszło remisowo.

Stan - 28 lutego 2020, 22:37:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Po raz kolejny w meczu Jagiellonia -Lech rozgrywanym w Białymstoku VAR ratuje pupcie Białostockiemu składowi węgla i papy. - Co ratuje? Czy bobasek mecz widział czy tylko klocki lego składał

MartinMix - 28 lutego 2020, 22:39:38 - *.51.63.110
Jeżeli chodzi o ten mecz to trzeba napisać że Jagiellonia a szczególnie obrona była BEZNADZIEJNA!! Lech miał mnóstwo styuacji i ... Gytkiera. Więc skończyło się remisem.
Lech ładnie grał (pisze to jako kibic Legii) i dużo lepiej kondycyjnie przygotowani.

Boa - 28 lutego 2020, 22:40:03 - *.itsa.net.pl
Aaa co do obcokrajowców Jagi to oni mieli w pierwszym składzie 6, a Lech ... 8 i jeszcze w pierwszej połowie wszedł 9... A najlepiej i tak wyglądali młodzi Polacy.

lex - 28 lutego 2020, 22:41:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie trenerze Lecha !!!! daj Pan pograć pozostałym młodzieżowcom, a nie będziemy się wstydzić !!
Tiba, Gitkayer i reszta legii cudzoziemskiej niech idą w ślad za Jewticzem. Przecież Pan widzi, że brak Darko jest zupełnie niewidoczny.
Niech Pan bardziej zaryzykuje !!!!!!

Bks - 28 lutego 2020, 22:41:49 - *.centertel.pl
W Poznaniu Jaga o dwie klasy lepsza i remis, dzisiaj Lech o klase lepszy i remis...a nie lepiej bylo wygrac po jednym meczu? Jaga ma problem, jak Pospusil gra na 10 to Jaga moze zagrac wysokim presingiem ale za to do tej gry brakuje silnego napastnika....jak gra Imaz to jest czlapanie ale za to Jaga moze utrzymac sie przy pilce....Pulic to soldny napastnik ale w ogole nie pasuje do Jagiellonii.

@wojtek - 28 lutego 2020, 22:43:10 - *.dynamic.chello.pl
Zauwaz ze w Jagiellonii wyszlo wiecej Polakow jak w Lechu.

borok - 28 lutego 2020, 22:45:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaga lepsza w pierwszej połowie, w drugiej zdominowani przez Lecha. Największe problemy prawa obrona i bramkarz. Zarówno Iliew jak i Węglarz cieniasy - jak można nie obronić strzału z 25 metrów w srodek bramki.Szkoda że nie ma Kelemana.

j - 28 lutego 2020, 22:48:37 - *.tel.tkb.net.pl
a gdzie jest super bramkarz-Iliev?
już się zepsuł?

Robi - 28 lutego 2020, 22:51:12 - *.dynamic.chello.pl
Węglarz wrócił do bramki, czyli wystarczyły 3 mecze, żeby się okazało, że Jaga kupiła szrot

Juras - 28 lutego 2020, 22:55:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
coraz mniej ludzi chodzi na mecze i to na taki HIT hehehheheehhe też

Krzysztof - 28 lutego 2020, 22:55:40 - *.icpnet.pl
To co Jakubik wyprawia to koszmar czy ci ludzie co to robią to nie widzą. Korupcja cały czas trwa. Szkoda Lecha. Jakubik powinien da sobie spokój z sędziowaniem. Kara kluby. Po prostu kretyn. Wszystko chodzi o kasę.

Juras - 28 lutego 2020, 23:00:59 - *.dip0.t-ipconnect.de
w tej lidze dalej rządza komunistyczne układy panowie starsi rządzą nadal i nigdy w tej atmosferze nie będzie po 20-30 tysięcy na stadionach

Piotr - 28 lutego 2020, 23:01:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bo Jagi nikt nie lubi! Bo Jaga nie ma zgód!...

UL1938 - 28 lutego 2020, 23:02:08 - *.centertel.pl
Brawo Jaga

Lucek - 28 lutego 2020, 23:04:48 - *.icpnet.pl
Maki nie kłam. Poszło o kasę która dostałeś za kontrakt siedząc w klubie a nic nie robiac. Byłeś dla Lecha wielki a teraz wszyscy tam cię kojaza złe bo kasą za kontrakt była dobra a pożytku zero.

Boa - 28 lutego 2020, 23:05:18 - *.itsa.net.pl
Krzysztof, ale piszesz o tej kompromitacji z odgwizdaniem karnego za padolino Puchacza? No rzeczywiście Jakubik niezły ananas, że tam faul zauważył i dopiero na powtórce dostrzegł jak się skompromitował.

Jaga!! - 28 lutego 2020, 23:10:44 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia robił co mógł żeby leszek wygrał... Jaga Pany!!!!!!!!!

inox - 28 lutego 2020, 23:38:28 - *.tel.tkb.net.pl
Najlepszy dzisiaj Jozwiak w Lechu,bo rozrywal defensywe Jagi.Na mius Grytkier(takie setki spier...)W Jadze na plus Borysuk za przeglad pola i prostopadle przerzuty,minus Mystkowski zapalenie pluc.
ps.recenzja z plyty boiska

Dawidek - 28 lutego 2020, 23:42:05 - *.135.207.60
Bramkarz Jagi kontuzja dlatego Węglarz jako nr 1... Bardzo, bardzo dobre decyzje po VARZE!

Dawidek - 28 lutego 2020, 23:44:56 - *.135.207.60
Na plus w Lechu PUCHACZ, kolejny talent który przerasta tą ligę

LP - 29 lutego 2020, 0:07:05 - *.40.169.105.threembb.co.uk
@Jaga!! - weź sobie okulary kup... Albo zdejmij te różowe w których oglądałeś mecz.
Sędzia dziś Lecha ciągnął? W którym momencie? Co wypaczył? Spokojnie ze 2-3 żółte więcej mógł wam dać, z kolei Puchaczowi dał kartonik za nic.
Tylko indolencji Gytkjaera zawdzięczacie że nie skończyło się na 1:3 albo 1:4. Od 60 minuty praktycznie nie wychodziliście z własnej połowy, przez ostatnie 15 minut mieliście problem z wymianą 3 podań. To pewnie też sprawka sędziego?

Kibic - 29 lutego 2020, 0:55:24 - *.play-internet.pl
Lech powinien strzelić co najmniej jeszcze min 3. jaga z taką grą będzie walczyć o utrzymanie. Lech zaraz będzie w czołówce i zdobędzie mistrza. Lech, Lech Kolejorz!!!

inox - 29 lutego 2020, 1:00:01 - *.tel.tkb.net.pl
LP@popatrz na przebieg meczu
bylem na meczu i to Leszek lepszy w drugiej polowie/lecz w ostatniej minucie gdyby nie refleks bramkarza.......'bez komentarza

kks - 29 lutego 2020, 1:04:58 - *.icpnet.pl
po ile teraz chodzi sędzia ?

Toma82 - 29 lutego 2020, 1:53:38 - *.play-internet.pl
Ranking UEFA jednak wiele tłumaczy.. niestety

Wielek - 29 lutego 2020, 2:42:18 - *.97.100.21.ipv4.supernova.orange.pl
Nie wiem jak Lech to zrobił, że tego nie wygrał, głównie gdy w 96 minucie obrońcy Jagi zapomnieli, że może warto by się rozejrzeć czy nikt nie stoi bez krycia przed rzutem rożnym, a co najśmieszniejsze powinno się to zemścić jak to już bywa w Ekstraklasie, bo zawodnicy Jagi mieli 3 sposoby na rozegranie ostatniej akcji i wybrali najgorszy wariant, gdzie na 10 metrze stało dwóch niepilnowanych zawodników

Jondek - 29 lutego 2020, 2:47:51 - *.na5.pl
Aż tylu kibiców?

Rafał - 29 lutego 2020, 7:48:35 - *.147.40.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech ten mecz powinien wygrac 7-1. W lechu brak napastnika, Duńczyk bez formy zawalil cztery setki. Jagiellonia bez składu i bez formy, zespół kompletnie nie przygotowany do sezonu.!!!!!!! Będzie ciężko wejść do ósemki. Lech zmuazdzyl jage w drugiej połowie.

Neutral60 - 29 lutego 2020, 8:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tylnego siedzenia ( Var ) mecz sędziował pan ze stolycy .Tak jak przewidywałem sędzia Jakubik niczym marionetka zachowywał się tak jak chciał gościu z Var pociągający sznurkami. Nawet po kilkudziesięciu sekundach po poleceniu ze słuchawki "niby główny" posłusznie realizował plan meczu pana R. Takie gwizdanie miało sprowokować piłkarsko o klasę lepszych Kolejorzy i to się gwizdaczowi udało .Nawet spokojny do bólu trener Żuraw nie wytrzymał na tak stronnicze gwizdanie. Na treningach oddawanie strzałów muszą potrenować Duńczyk i Portugalczyk. Młodzież Kolejorza totalnie "wymęczyła" piłkarzy Jagi ,którzy po końcowym gwizdku jak "jeden mąż" legli na murawie boiska z trudem łapiąc oddech.Przeciw Kolejorzowi gwiżdże się rzekome faule na "jedenastki"(Frankowski) a nie gwiżdże się ewidentnych karnych jak wczoraj po faulu na piłkarzu Kolejorza. Mimo takiego podejścia sprawozdawców C+(sugestie dla sędziego) i samych pseudo sędziów na boisku i na Var Kolejorz będzie na finiszu rozgrywek na pierwszym miejscu.

@Neutral60 - 29 lutego 2020, 8:40:29 - *.dynamic.chello.pl
zapomniałeś dodać że włączyli również pole magnetyczne odpychające piłkę od bramki żeby Gytkjaer i Tiba z bliska nie mogli wpakować piłki do siatki

Chudy - 29 lutego 2020, 9:00:12 - *.146.237.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Gytkjaer jak można nie strzelić dwóch setek strzelał Pan na wiwat masakra wstyd !

CBAK - 29 lutego 2020, 9:19:39 - *.dynamic.chello.pl
Kralka zatrzymana

on - 29 lutego 2020, 9:59:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
lech bez sedziow z warszawy kicha puchacz jozwiak najwieksi symulanci w lidze zero techniki

lopez - 29 lutego 2020, 10:00:45 - *.peka.poznan.pl
Moder za Muhara! Statystyki z meczu na wiosnę gdy na boisku przebywają ci dwaj Panowie:
Muhar ok. 290 min. 1-1-2 (4 pkt) bramki 4-3,
Moder ok. 100 min. 3-1-0 (10 pkt) bramki 5-0,oraz główny udział przy trzech bramkach.
Wiem że Moder wchodzi na podmęczonego rywala, ale od razu widać różnicę w grze, więc dlaczego nie dać mu szansy w meczu z Górnikiem od początku, gdzie w pierwszym meczu między tymi drużynami był najlepszy na boisku.

Merc - 29 lutego 2020, 10:15:36 - *.play-internet.pl
Jozviaak slaby jest zero techniki.Ma straszna nadwagę!!Slabo pracuje w defensywie,Kostewic za niego cala robote robi,a gruby nie wraca. Zedydowanie lepszy puchacz!!!Moder od początku powinien grac,trener ma klapki co gosc wyprawia!!!Zdecydowanie moder lepszy od Karbo wika

Dębiec - 29 lutego 2020, 10:40:08 - *.icpnet.pl
Crakowia - Lech karny b.miekki na 2:1,
Jaga - Lech spalony wupatrzony przez ogromną lupę, i nieprzyznany karny dla Lecha!
Kto Var-ował ; p.Raczkowski z Warszawy.

herhor - 29 lutego 2020, 11:07:53 - *.odramedia.pl
Sędziowanie w tym meczu to po prostu skandal! Ale jak Lech gra w Białymstoku, to jest to standardem. W ubiegłym roku jak było 3:3 var wydrukował dla Jagielloni 2 karne, teraz zabrał Lechowi gola. Jagiellonia w meczach z Lechem staje się Vargiellonią.

AND1109 - 29 lutego 2020, 11:58:11 - *.static.ip.netia.com.pl
Węglarz do węgla bo przy golu to kompletna klapa.
Trzeba było zostawić Sandomierskiego .

Romek - 29 lutego 2020, 12:11:08 - *.promax.media.pl
Gytkjaer niech już nie wychodzi w barwach Lecha na spotkania ligowe. Jego czas już minął, o czym wszyscy mogliśmy przkonać się w piątkowy wieczór. Szkoda tylko, że tego faktu nie dostrzega trener Żuraw...

paprykarz - 29 lutego 2020, 13:19:57 - *.dynamic.mm.pl
Oglądałem skrócik - karny ewidentny, ale pamiętajcie że karny to nie gol, a w ekstraklasie wręcz duża szansa że nie To Gytkjer zabrał Lechowi zwycięstwo, nie sędzia... Koleś "Mac" czatujący na njusy o jadze nie kuma że nazwanie "homofobem" nie jest obraźliwe, to pochwała normalności.

loli - 29 lutego 2020, 13:46:48 - *.146.238.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gytkjaer zabrał Lechowi zwycięstwo krótko

antyMac - 29 lutego 2020, 16:45:41 - *.25.27.187.ipv4.supernova.orange.pl
Kuchenkorz niczym MACtolerancia z piórkiem w du#ie

fachowiec - 2 marca 2020, 8:39:53 - *.centertel.pl
Mecz to kwintesencja ekstraklapy.
Gra Jagi na poziomie podwórkowym, a mimo to po jednym stałym fragmencie mogli wygrać, a ostatecznie zremisowali mecz.
Paralitycy w obronie, a Węglarz z refleksem emeryta, puszcza lekki strzał Modera w sam środek bramki.
Raków i Zagłębie już są wyżej, a Górnik i Wisła tuż tuż. Walka o utrzymanie będzie do samego końca.

Zfvn - 8 marca 2020, 17:54:14 - *.243.163.112