29 lutego 2020, 15:53:42 - dagazka
Dwa gole Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański zdobył dwie bramki dla Braunschweiger TSV Eintracht 1895 w wygranym 4-1 (3-0) meczu 26. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko KFC Uerdingen 1905. 25-letni pomocnik, który zaliczył również asystę przy trzecim trafieniu, ma na koncie dziewięć ligowych goli w tym sezonie.

29 lutego 2020, 14:00 - Brunszwik (Eintracht-Stadion)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4-1 KFC Uerdingen 1905
Martin Kobylański 13, 26 (k), Nick Proschwitz 32, Merveille Biankadi 51 - Ali Ibrahimaj 77

żółte kartki: Merveille Biankadi - Roberto Rodriguez, Osayamen Osawe, Christian Dorda, Boubacar Barry.

sędziował: Max Burda (Berlin).

Kobylański rozegrał pełne 90 minut. W drużynie gości cały mecz zagrał Adam Matuszczyk, a Edvinasa Girdvainisa, w przeszłości grającego w Piaście Gliwice, w przerwie zmienił Christian Kinsombi.

Eintracht zajmuje piąte miejsce w lidze z 41 punktami na koncie, a Uerdingen plasuje się na 11. pozycji z 36 punktami.

Olo - 29 lutego 2020, 15:55:33 - *.10-2.cable.virginm.net
kobylanski to folksdojcz,szkoda pisac o tym poilkarzyku.

Juras - 29 lutego 2020, 15:58:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ciekawe dlaczego w Polsce mu tak nie szło ????

Bronek - 29 lutego 2020, 19:11:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam jak jego tata w telewizji straszył że jak Smuda nie zabierze go na Mistrzostwa Europy 2012 roku to może wybrać Niemcy, upłynęło kupę czasu i jakoś w reprezentacji sąsiadów go nie widać.

mojo jojo - 29 lutego 2020, 19:49:08 - *.30.50.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl