29 lutego 2020, 17:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
Wojciech Szumilas 6, Łukasz Grzeszczyk 38 (k) - Dominik Kun 31, Michal Piter-Bučko 87 (k)

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 5. Maciej Mańka, 4. Marcin Biernat, 3. Łukasz Sołowiej, 21. Ken Kallaste (79, 22. Wilson Kamavuaka) - 24. Dominik Połap, 31. Keon Daniel, 17. Sebastian Steblecki, 8. Łukasz Grzeszczyk, 96. Wojciech Szumilas (68, 14. Dario Krišto) - 32. Szymon Lewicki (90, 27. Mateusz Piątkowski).

Sandecja: 1. Daniel Bielica - 9. Adrian Danek, 28. Michal Piter-Bučko, 17. Adrian Basta (33, 7. Grzegorz Baran), 4. Marcin Flis, 11. Dominik Kun - 27. Damian Chmiel, 16. Michał Walski, 13. Radosław Kanach - 24. Mariusz Gabrych, 19. Kamil Ogorzały.

czerwona kartka: Marcin Biernat (85. minuta, Tychy, za drugą żółtą).

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 3218.

źródło: własne / GKS Tychy

heinz - 29 lutego 2020, 19:02:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawooo Maćki z Klanu :D Kto jest tym razem winien? Sędzia? Boisko? zły stan murawy? Aha,za blisko baraże są,trzeba poczekać.W meczach o pietruchę nagle zaczniemy seryjnie wygrywać..

Bolo10 - 29 lutego 2020, 19:03:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miał być stadion na 10tyś miejsc i Ekstraklasa A będzie ratusz wybudowany obok stadionu .Kibice Sandecji Handzel dziękuje za głosy.

EL - 29 lutego 2020, 19:05:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale mało dzbanów na meczu pewnie zły termin I -10stopni

hubi - 29 lutego 2020, 19:27:24 - *.232.34.80
szkoda kasy na tych dziadów z E7

Wierny - 29 lutego 2020, 19:32:37 - *.146.96.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkolne błędy Tarasiewicza!
Zmienia szuniego na hamulcowego Kristo!!!
Dramat Rysiek

Danio - 29 lutego 2020, 19:49:26 - *.146.96.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejny mecz
na stojąco!
Drużyna z takim potencjałem w drugiej połowie mam problem z oddaniem jednego celnego strzału!
Co do zmian to Rysio zamiast rozruszać trochę skrzydła i środek to daje dreptajacego kristo.
Przecież ten gościu spaceruje po murawie, zero przechwytu walki nic!
Osobiście wolę młodego Biegańskiego, monetę czy montedre niż STatyste.
Ryszard wpatrzony w niego jak w obrazek.
Niestety efekty są mizerne.
Z przykrością stwierdzam że taktyka Ryśka z obroną Częstochowy kolejny raz się NIE sprawdziła.
Skład mamy na pierwszą piątkę a ....

OKS Pany - 29 lutego 2020, 20:06:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecja obsrańce, za tydzień zobaczycie jak to jest jechać za klubem na wyjazd na odcinku Olsztyn-Nowy Sącz

Ktoś - 29 lutego 2020, 20:13:20 - *.146.32.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
PKS czy oks jak tam cię zwią na tej Litwie wycieczka w piękny Beskid Sądecki to twoje marzenie od lat

pepepowitz - 29 lutego 2020, 20:36:14 - *.dynamic.chello.pl
Czemu dzbanów tylko 3200, jakiś protest?

keisyr - 29 lutego 2020, 21:17:40 - *.218.117.147
Hej kibice Sandecji,
Chodzicie jeszcze na to pastwisko przy Kilińskiego w Nowym Sączu ?
Ale nie martwcie się. Handzel obiecał wam ekstraklasowy stadion na ponad 8 tys. miejsc I grę Sandecji w ekstraklasie !

TONI - 29 lutego 2020, 21:26:20 - *.adsl.inetia.pl
Czym sie podniecacie,mecz ustawiony na remis.W 2 połowie 1 oddany strzał na bramke Sandecji w 75 min.

kora - 29 lutego 2020, 21:55:10 - *.dynamic.chello.pl
Tarasiewicz i spóła nie chcieli wygrać tego meczu, zmiany dobrze grających Szumilasa i Kallaste na wolnego Kristo i zupełnie zagubionego i nie ogranego Wilsona świadczą o tym że nikt w GKS-ie nie myśli o awansie . 3200 kibiców zostało zrobionych już nie pierwszy raz w ciula.

pepe - 29 lutego 2020, 22:00:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kasjer a ty jeszcze zyjesz

Darek - 29 lutego 2020, 22:08:23 - *.95.204.210
@kora,dokładne takie same odczucia. Dodam tylko, że pozostawienie na boisku praktycznie do końca Lewickiego tylko dopełnia obraz mizerii... No ale to pierwszy mecz w tym roku, po raz kolejny dam się oszukać, że się rozkręcą :-)

gbr22 - 29 lutego 2020, 22:20:07 - *.150.149.206.internetia.net.pl
Coś nie zagrało jak trzeba, w 2 połowie bramka dla Sandecji wisiała w powietrzu długo, a nam brakowało tego zęba żeby podwyższyć. Szumilas w 2 połowie odpuszczał i nie biegał za piłką, musiał zostać zmieniony, 2 zmiana też niejako wymuszona, zdjęty Kallaste żeby nie złapał 2 żółtej a trzeba było się okazuje zdjąć Biernata. Piątkowski powinien wejść za Lewickiego wcześniej, żeby trochę więcej powalczyć i przetrzymać piłkę. Daniel i "świeży" Kamavuaka jako obrońcy to nie wróżyło dobrze przy mocno atakujących całą połowę gościach.
Cóż, zaczęło się od zamulonej bramki na 1:1, skończyło na dziwnym karnym, może jakby jeszcze był Szumilas na boisku to by lepiej tego rożnego wykonał na koniec i by się udało przywrócić wynik.

Wilk - 29 lutego 2020, 22:56:50 - *.146.229.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzieci w Tychac już śpią. W Wilkowyjach wyją wilki a w Czułowie ważą browar dla Sącza

karlik 21 - 1 marca 2020, 7:11:43 - *.150.147.110.internetia.net.pl
No cóż przeciwko przeciętnej Sandecji nie wytoczyliśmy żadnego działa mimo bramek mecz przeciętny, druga połowa w wykonaniu Tyszan to pokaz braku siły i pomysłu szkoda punktów zmarzliśmy tylko i tyle.Grzeszczyk za ostatnie rzuty wolne w meczu to w szatni powinien od każdego dostać kopa w tyłek

GKS T. - 1 marca 2020, 7:49:47 - *.95.204.27
Mnie tez się gra ofensywna nie podobała ale ...
w tabeli po tej kolejce awans o dwie pozycje ,inni grali pod nas ,tak bywa ...
A drużynę oceniajmy po kilku meczach a nie jednym i to jeszcze meczu przyjazni.
Co dla mnie dziwne to transfer tych nowych zawodników , oni powinni już być u nas na początku stycznia i przepracować cały okrez przygotowawczy a nie kilka dni przed pierwszym meczem , to tutaj nie działa.

Mnax - 1 marca 2020, 8:10:00 - *.147.35.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Tarasiewicz niestety Pana czas w Tychach dobiega końca, drużyna gra fatalnie, bez pomysłu.
Trzeci rok gramy mega defensywie na co po prostu nie da się już patrzeć!
Efekty są takie że kibiców z meczu na mecz jest co raz to mniej!
Przypadek?
Nie sądzę!
Zmiany które Pan o dziwo zrobił były niestety gwoździem do trumny.
Ken w końcu zagrał naprawdę dobry mecz a Pan go zmienia na wilsona i niestety cały blok defensywny przestał istnieć.
Pan wirtuoz Kristo nie jestem pewien czy dwa razy spotkał się z piłką.
Nie wiem ile dostaję od Pana za możliwość gry ale tego gościa spacerującego po murawie oglądać nie chcemy!!!!!!

Mnax - 1 marca 2020, 8:11:21 - *.147.35.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Od takich najemników z wysokim kontraktem to naprawdę powinno się więcej wymagać!
Domyślam się że Biegański moneta czy montedre to nie ta pozycja zawodnika co Kristo ale to takich zawodników chcemy oglądać którzy grają z pasją w piłkę, walczą, biegają a nie tylko statystują.
Nie wiem po co tyle czasu trzymać szymona w ataku? Gdy na ławie jest kasprzyk i piatkowski.

Mnax - 1 marca 2020, 8:13:14 - *.147.35.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dlaczego tak bardzo boi się Pan tych zmian?!
Ta taktyka od dłuższego czasu się nie sprawdza!
Musi Pan w końcu zaryzykować i zmienić to, ludzie mają juz dojść oglądania tego dziadostwa. Proszę uderzyć się w pierś i na konferencji przyznać sie ze nie trafił pan ze zmianami, ze taktyka pod koniec meczu byla nie trafiona. Bo ktory to już mecz w końcówce wyglada tak samo ze kwestia czasu jest że strzela nam gola?
A Pan nie reaguje w ogóle na taką sytuację. Wiem dobrze że to Pan jest trenerem, zna Pan lepiej się na piłce od zwykłych kibiców ale naprawdę my potrzebujemy w tej pierwszej lidze wojowników.

Mnax - 1 marca 2020, 8:19:01 - *.147.35.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mamy drużynie naprawdę mocną jak na pierwszoligowe reali a wyniki są poniżej oczekiwań.
Panie Ryszardzie zawodnikiem Pan był bardzo dobrym-szacunek ale jeżeli chcę Pan być dalej przy piłce i trenować drużyny na szczeblu centralnym to musi Pan w końcu coś zmienić w tej swojej fizolofi trenerskiej.
Chcemy widzieć drużynę grajaca wysokim presingiem walcząca
W Głogowie.
Jeżeli jest z tym problem to zapraszam na Play off hokeja w Tychach.
Wszystkiego dobrego trenerze.

remek - 1 marca 2020, 9:36:48 - *.play-internet.pl
Bartnicki wracaj do Lublina niszczyć tam kolejny Klub wraz z Taraśiem.

Kamil - 1 marca 2020, 9:50:18 - *.dynamic.chello.pl
Mała statystyka:
GKS Tychy w bieżących rozgrywkach między 80 - 90 minutą gry stracił 8 bramek i 11 pkt. w tym w dwóch meczach prowadził do 85 minuty dwoma bramkami i przegrał mecze. Coś nie do końca jest albo z umiejętnościami, kondycją czy skoncentrowaniem się nad tym co się robi. Drugim aspektem, który rzutuje na wyniki to poziom trenerski i brak polityki personalnej. Dziadowizna okropna jeżeli chce się posiadać zespół na tym i wyższym poziomie sportowym czy ligowym. Do czasu faktycznego działania prowadzącego do awansu będzie GKS obijał się między I a II ligą nie daj Boże na jeszcze niższym poziomie rozgrywkowym.

dospel - 1 marca 2020, 10:55:07 - *.150.146.183.internetia.net.pl
Po rozgrywkach jesiennych pisałem, że potrzebny jest w pierwszej kolejności bramkarz o takich samych umiejętnościach jak K. Jałocha. Nie będzie takowego o awansie możemy zapomnieć. Konrad jest na warunki I Ligi b. dobrym bramkarzem, ale niestety w Klubie nie ma konkurencji a to nie dobre jak widać dla niego. Nie odnoszę się do wczorajszego meczu ale ogólnie co do całych rozgrywek. W meczu z Sandecją postawa poprawna. Proszę nie miej do mnie urazy jeżeli to czytasz, ponieważ uważam że drużyna to drużyna więc tak samo sukcesy i porażki to nie zasługa i wina jednego z piłkarzy. Natomiast jeżeli ktoś chce coś stworzyć pożytecznego ( czytaj awans ) to trzeba to robić z głową. Zresztą ja nie mam złudzeń po prawie 8 latach Tyskiego Sportu.

keisyr - 1 marca 2020, 11:55:51 - *.218.117.147
Miał być stadion w Nowym Sączu na 10 tys I gra Sandecji w ekstraklasie ! Ale będzie nowy Ratusz ! Handzel dziękuje za głosy !

alojs - 1 marca 2020, 12:09:47 - *.63.188.39
Karny dla Sandecji z kapelusza co potwierdzają powtórki Polsatu

jokar - 1 marca 2020, 13:14:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tychy mocne w hokeja i niech zostanie jak jest.

GKS T. - 1 marca 2020, 18:06:56 - *.95.204.27
Faktycznie,powtorka jednoznacznie mówi-karny z kapelusza !
Symulant powinien dostać żółtą kartkę za teatrzenie a sędzia dał się nabrać ...ale to już historia.