Zl - 1 marca 2020, 14:27:06 - *.centertel.pl

Wiślak - 1 marca 2020, 14:27:08 - *.internetia.net.pl

Rafał - 1 marca 2020, 14:27:22 - *.147.39.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wymeczone zwycięstwo, afganczyk rokujacy zawodnik w Lechii.

dfg - 1 marca 2020, 14:27:26 - *.146.229.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Korona wirus wypad z tej ligi, won, do zobaczenia, sajonara i do widzenia. Koniec tych pseudo piłkarzy i włodarzy.

Mirondon - 1 marca 2020, 14:27:46 - *.as43234.net
1 Liga na to patrzec sie nieda. Ludzie którzy robia takie transfery widza efekty. R. I. P Korona

Janusz - 1 marca 2020, 14:27:50 - *.dynamic.chello.pl
Mecz trwa minut 90, a nie 30 jak chciałaby tego Korona, która grała w piłkę, całkiem nieźle mówiąc szczerze, ale tylko w przedziale od 45. do 75. minuty.
Do tego najlepszy zawodnik im wylatuje na następny mecz. Jak dla mnie to jest drugi spadkowicz. Są już martwi, że tak powiem.

Wo(L)a - 1 marca 2020, 14:28:23 - *.dynamic.chello.pl
brawo koronawirus przegrać z grającymi za darmo betonami to wyższy poziom umiejętności, a to co zrobił Kovacevic w końcówce to już mistrzostwo.

il - 1 marca 2020, 14:28:57 - *.hsi16.unitymediagroup.de
Korona albo zmiany inaczej spadek

Boa - 1 marca 2020, 14:28:59 - *.centertel.pl
30 strzałow Korony xD A kibice Lecha szli na mistrza wszechświata, bo przeciwko Lechii grającej pół meczu w 10 oddali 40 xD

STARY - 1 marca 2020, 14:29:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na farcie Korona powinna wygrać na miękko 29 strzałów bez Kuciaka Lechia nie istnieje i zasługuje na drugą ósemkę.

Mirondon - 1 marca 2020, 14:31:15 - *.as43234.net
Wole Korone nizej niz patrzec jak 4 tys kibicow oglada zaciag swiatowych kopaczy moze 1 2 zawodnikow cos robi reszta to zbieranina przypadkowych ludzi

Fc Skarżys - 1 marca 2020, 14:32:07 - *.play-internet.pl
Czasami tak jest że lepsza drużyna przegrywa, walczymy dalej - Świętokrzyskie za Koroną.

Paketo - 1 marca 2020, 14:35:39 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Obydwie ekipy lubię

ehri - 1 marca 2020, 14:36:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona Kielce? Dobrze że spada

Borubar - 1 marca 2020, 14:36:14 - *.icpnet.pl
Korona spadek,ta drużyna nie nadaje się do niczego,zbieranina przypadkowych ludzi-
Świętokrzyskie za KSZO.

misiek1999 - 1 marca 2020, 14:36:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wyjazd do 1 ligi dziady z Kielc!wasze miejsce jest w 1 lidze a już niedługo was niemcy wywalą do 3 ligi!!buahahahahhahaha bardzo dobrze

kibol - 1 marca 2020, 14:37:37 - *.centertel.pl
Ciężko było widać brak zgrania nowych i umiejętności z 7 metrów gola nie zdobyć ten nabytek z Olimpi Grudziądz się nie popisał.Z Legią ciężko będzie ale awans jest na 6 miejsce mimo ciężkich męczy ale też ciekawych .

kibol - 1 marca 2020, 14:39:41 - *.centertel.pl
Hej Lechia gol zagramy się i walka o puchary .Skins w maju wracamy na T 29 na kilka męczy czy to komuś się podoba czy nie.

CK_MKS - 1 marca 2020, 14:39:50 - *.play-internet.pl
@Wiślak, a teraz zjedz parówkę i ciesz się dalej obłudnie, że Twój klub jest/był czysty jak łza Jak będziesz się tak cieszył, zawsze przypomnij sobie samobója Jopa na wagę MP - to jest mistrzostwo wszechświata heheh i o tym trzeba zawsze pisać
Korona, to obecnie najładniej przegrywający zespół w lidze. Jak Papadulosa piłka trafi w nogę, to strzeli, jak sam ma coś uderzyć, to tragedia. Brakuje nadal napastnika. Szkoda tych pkt. z Lechią. Niepotrzebna czerwień Kovy.

MirekMarek - 1 marca 2020, 14:40:25 - *.dynamic.chello.pl
Przestańcie pitolić. Korona w pierwszej połowie nie istniała, zwłaszcza do 30. minuty. Lechia powinna była zamknąć mecz już wtedy. Na drugą połowę wyszli jednak bojaźliwie nastawieni, więc przyszły spadkowicz zaczął wyglądać lepiej i wcisnął nawet gola. Statystyka strzałów jest głupotą, bo poza golem to tylko jedno uderzenie Forsella (w poprzeczkę) było naprawdę groźne. Z całą resztą powinien sobie poradzić bramkarz niższej klasy niż Kuciak, a co dopiero taki fachowiec (przynajmniej na linii). Zresztą te 30 minut wystarczyło, żeby Korona całkiem się wyszumiała i zupełnie odpuściła końcówkę, bo tam już żadnej taktyki nie było.

Jim beam - 1 marca 2020, 14:42:10 - *.centertel.pl
Tuskobetony straciły jakąś oprawę? 😉

Lechia - 1 marca 2020, 14:42:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz mecz z Legia.wreszcie w miare pelne trybuny będą bo tylko Arka i Legia gwarantuja to w Gdansku.

oj - 1 marca 2020, 14:50:30 - *.centertel.pl
Kibice lechii zostawili oprawę bez ochrony bo i tak nie mogli jej wnieść i po meczu zniszczona by została a tak to było ją widać z drugiej strony.Lechia się zgra to wam da w kość pyry krawaty itp

Jaga - 1 marca 2020, 14:50:54 - *.dynamic-2-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Koronki do majtek do II ligi , tam wasze miejsce „Finki” z Kielc .

Jaga - 1 marca 2020, 14:55:18 - *.dynamic-2-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
Uuu zabolało.

CK - 1 marca 2020, 15:03:24 - *.adsl.inetia.pl
Tak sobie tłumacz wschodni Zenku, to nie ja wchodzę w komentarze innej drużyny, prowincjonalne kompleksy?

W-wa - 1 marca 2020, 15:03:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajnie że trzy punkty pojechały do gdańska zawsze lubiłem i Gdańsk i Lechię powodzenia

antyPO - 1 marca 2020, 15:09:55 - *.play-internet.pl
Racja borubar - łostrowieckie za kszo, Świętokrzyskie za Koroną

Futi - 1 marca 2020, 15:14:07 - *.bb.sky.com
Chciałbym żeby Korona spadła a Stal Rzeszów awansowała. Byłaby okazja po latach się spotkać i wziąć srogi rewanż za kupiony awans w 2004 roku. Stal grała fair i została wyprzedzona wtedy o jeden punkt. Oby karma wróciła do koruptora.

Świrlandia - 1 marca 2020, 15:18:50 - *.ip.oxynet.pl
@Futi stal zobaczy awans jak świnia niebo xD

Wo(L)a - 1 marca 2020, 15:24:53 - *.dynamic.chello.pl
z Amiką dostali 40 strzałów z taką Koroną 30, to z Legiunią betony pobija rekord otrzymanych bęcków, stawiam na jakieś 80 strzałów Legii.

mietek - 1 marca 2020, 15:28:25 - *.internetia.net.pl
Ech... Mówiłem, że nasprowadzają znowu wagony zawodników, a na końcu i tak będzie strzelał Flavio.

Jaga - 1 marca 2020, 15:31:57 - *.dynamic-2-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
CK spokojnie wszedłem na chwilkę poprawić sobie humor

Zajmon Leg - 1 marca 2020, 15:47:30 - *.147.101.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arka i Korona spadek z ligi. Do nich dołączy Łks.

KORSARZ - 1 marca 2020, 15:49:12 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Zanosi się że 3 skorumpowane kluby spadną (ŁKS, Arka i Korona) z ligi zostałaby tylko Cracovia, Zagłębie Lubin i Legia

Dera - 1 marca 2020, 15:54:16 - *.play-internet.pl
No to juz wszystko jasne Korona SPADEK!!!

Arbuz - 1 marca 2020, 15:54:53 - *.play-internet.pl
Dlaczego Omran Haydary nie strzelił gola ?!

Bako - 1 marca 2020, 16:04:59 - *.hsd1.il.comcast.net
Cieszcie się pajace ze za miast Korony będzie jakas inna drużyna bez stadionu i jeszcze mniejsza liczba kibiców !!!

Zygmunt - 1 marca 2020, 16:07:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Świętokrzyskim kiedyś bardzo popularne były 'kotlety z pieska' A dzisiaj Korona Kielce w ekstraklasie.

CK_MKS - 1 marca 2020, 16:10:37 - *.play-internet.pl
@KORSARZ, podaj przykład jakiegoś nie skorumpowanego klubu - niezły z ciebie Amphiprion ;)

mario - 1 marca 2020, 16:33:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak patrze na sklad Korony to widze 3 polakow reszta szrocik, z jednej strony to sie ciesze ze spadniemy bo odejdzie 70% tych pseudo grajkow, stadion niby jest, tylko co pozniej, brak pieniedzy, niemcy tez chyba dali sobie spokoj bo dzis czytam ze spolka do 3 marca oglosi bankructwo, takze co nowa mega galeria w Kielcach ???? KORONA 2

Yeti - 1 marca 2020, 17:12:37 - *.play-internet.pl
Jeśli do jutra nie będzie napastnika dobrego które na trzy okazję strzeli dwie bramki to nie ma co liczyć na utrzymanie.

Pielgrzym - 1 marca 2020, 17:21:02 - *.adsl.inetia.pl
Korona K. z falami Silnicy do 1 ligi płynie.

olin - 1 marca 2020, 17:36:10 - *.147.41.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kiedyś słuchałem ambasadora MM facet mówił jak by był na fleku, filozofując o piłce w województwie świętokrzyskim !! ha ha bu ha ha powinien dmuchnąć w balon

Kimon - 1 marca 2020, 17:48:03 - *.dynamic.chello.pl
@Zygmunt czy jakiś tam flejtuch, czego ty się nachlałes, pomyj czy jakiegoś zaj zajęta, skąd żeś ty jest wynalazku ??

topór - 1 marca 2020, 18:01:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@wiślak a czysty mecz 0-6 z legią z 1993 roku towarzyszu pamiętacie?

sponsoring - 1 marca 2020, 18:03:27 - *.centertel.pl
Jeszcze Lechia nie zginela na Conference League

Hehe - 1 marca 2020, 18:03:48 - *.dynamic.chello.pl
Koronawirus

topór - 1 marca 2020, 18:05:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@borubar przecież kszo to nie wyłazi poza granice swojego powiaciku TOS

Covid 19 - 1 marca 2020, 18:13:59 - *.opera-mini.net (*.215.160.159)
@topor nie udowodniono wisle a wam udowodniono kupowanie meczy od 3 ligi az do 1 ligi za czasow Wdowczyka. 1mecz wisly w stosunku do waszych 50meczy to tak jak kropelka w szklance towarzyszu koruptor. I co szczekasz dalej?

Borubar - 1 marca 2020, 20:03:24 - *.icpnet.pl
@antyPO raczej kielce za Koroną a całe swiętokrzyskie za KSZO.

Borubar - 1 marca 2020, 20:04:52 - *.icpnet.pl
@topór zdziwiłbyś się ilu jest kibców poza samym województwem Świętokrzyskim.

CK_MKS - 1 marca 2020, 22:43:33 - *.play-internet.pl
@Covid 19, udajesz, czy faktycznie coś nie tak masz pod deklem? "trener bramkarzy Wisły Kraków Grzegorz K.", "Andrzej B. – Był członkiem sztabu trenerskiego Macieja Skorży w Wiśle", "Zbigniew M. - Jesienią 1996 roku rozegrał dla Wisły 11 meczów", "Artur S. – Artur przygodę z Wisła rozpoczął w 1993 roku". "Grzegorz K. – Zawodnikiem Wisły był od roku 1993", "Grzegorz P. - Karierę rozpoczynał w Wiśle", "Wojciech Ł. - Reprezentował barwy Wisły Kraków", "Ryszard Cz. - W Wiśle rozegrał 161 meczów", "Janusz W. – trener piłkarski", "Marian D. – Sędzia Piłkarski. Prowadził mecz Wisły z Legią w 1993 r"... T tak na szybko z pierwszych wpisów w Google Dzieciaku, jeśli wierzysz, że w polskiej piłce był choć jeden "czysty" klub, to twoja naiwność jest niepojęta - tak bez napinki

miruCK - 1 marca 2020, 22:55:06 - *.ip.myconnect.pl
Zając ze spółką rozpieprzyli Koronę i to była kwestia czasu. Dużo transferów często bez sensu chyba na tym chcieli zarobić. Jeśli spadniemy to moim zdaniem tylko Pan Leszek Ojrzyński może zrobić drugą bandę świrów i oprzeć zespół na Polakach. Takich którzy zdrowie zostawią na murawie.

RTSiak - 1 marca 2020, 23:01:21 - *.adsl.inetia.pl
Haha ... won do I ligi z zatorowcami a tam juz pokażemy wam gdzie wasze miejsce...!!!

old - 2 marca 2020, 0:12:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
rtsiak dziś pokazała wam olimpia miejsce w szyku...ha ha przyjdzie peszko bedzie lepiej

Covid 19 - 2 marca 2020, 8:00:41 - *.opera-mini.net (*.215.179.247)
@ck mks umiesz czytac ze zrozumiem gimbusie czy masz problem?? To jeden mecz Wisly dotego przegrynany. I nic jej nie dawal. A Koroniarze kupowali awanse od 3 ligi az do 1 ligi przez 3-4 sezonz z rzedu. Jest roznica? 1 mecz do ponad 50meczow kupionych? No i co panie madraliśki?

kibic - 2 marca 2020, 10:01:31 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Lechia za 3 punkty w Kielcach jak i w Gdańsku sporo nowych twarzy tym razem chyba jednak lepszych grajków ma Lechia mimo tylu zmian w klubie z gdańska
Mimo wszystko życzę utrzymania Koronie są zdecydowanie gorsze ekipy

Korona TLW - 2 marca 2020, 14:04:20 - *.123.197.125.zubrzyk.pirx.pl
Borubar z jakiej planety się urwałeś?
KSZO MA TAKI POTENCJAL KIBICOWSKI W ŚWIĘTOKRZYSKIM JAK przykładowo piast do Górnika na slasku czy Łomża do Jagi na Podlasiu czyli zaden. Niby są ale w skali województwa to jakieś 10% max kszokow. Ostrowiec + wioski +15km to KSZO czyli pewnie będzie może 90-100tys ludzi.
Korona to miasto 190tys mieszkańców + powiat kielecki 208tys
+ pewnie ze 300tys w powiatach wszystkich innych
Wiadomo Frekwencja na Koronie nie powala w tym sezonie drużyna bez jaj charakteru zaciąg wyrobników obcokrajowców. Ale to i tak średnia
4-5tys na mecz!!!!!
W sezonach poprzednich Korona nie schodzi poniżej średniej 7tys jaki start do tego maja kszoki.... Żaden chodzi ich doslownie 400 na mecz. To jest Duma co najwyżej ostrowiecka nigdy Swietokrzyska!!!! Świętokrzyskie za Korona to fakt niezaprzeczalny.