1 marca 2020, 15:23:14 - dagazka
Gol Waldemara Soboty

Waldemar Sobota strzelił gola dla FC Sankt Pauli w wygranym 3-1 (2-0) meczu 24. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z VfL Osnabrück. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

1 marca 2020, 13:30 - Hamburg (Millerntor-Stadion)
FC Sankt Pauli 3-1 VfL Osnabrück
Henk Veerman 23, Waldemar Sobota 35, Dimítris Diamantákos 48 - Bashkim Ajdini 76

żółte kartki: Sebastian Ohlsson, Waldemar Sobota - Ulrich Taffertshofer, Bashkim Ajdini, Maurice Trapp.

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 29 546.

Sobota zagrał cały mecz, a poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Jakub Bednarczyk. W drużynie gości całe spotkanie rozegrał David Blacha, a w 65. minucie za Anasa Ouahima wszedł Marcos Álvarez, który od lipca będzie piłkarzem Cracovii.

Sankt Pauli zajmuje dziesiąte miejsce w lidze z 29 punktami, a Osnabrück ma tyle samo punktów i jest na 11. miejscu.

fansport - 1 marca 2020, 15:37:37 - *.dynamic.chello.pl
sobota strzelił gola w niedzielę. brawo.

#23 - 1 marca 2020, 16:43:32 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
wazna wygrana St.Pauli,ale David Blacha mimo ze gra cala kariere w DE ceniony jest jak w dzisiejszym spotkaniu byl kapitanem..a Sobota pewnie powiedza ze przebudzenie,w tym sezonie jeden z najwazniejszych zawodnikow klubu z Hamburga

A - 1 marca 2020, 19:38:20 - *.146.225.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O, Waldziu się przypomniał...
A frekwencja jak zawsze za Odrą - imponująca.

asd - 1 marca 2020, 21:14:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszy wygrana, cieszy gol Waldka, brawo!

Janusz - 2 marca 2020, 10:03:08 - *.centertel.pl
Sobota od dłuższego czasu dobrze gra. Często też występuje na innej pozycji niż go do tej pory kojarzono, bo że skrzydła przeszedł na dziesiątkę, może nawet czasem coś w stylu Zielińskiego. Widać, że dobrze mu się gra w Hamburgu, więc chyba tam zostanie, a jak nie to zawsze jest opcja ekstraklasa. Myślę, że takie skrzydła Wszołek-Sobota, to byłaby miazga i konkretny atut w walce o fazę grupową LE. Raczej nikt oprócz Legii nie może sobie finansowo ani prestiżowo pozwolić na sprowadzenie Waldka.

Socjologia - 2 marca 2020, 11:11:23 - *.dynamic.chello.pl
Waldemar nigdy nie wracaj do ekstraklapy.

mojo jojo - 2 marca 2020, 17:37:35 - *.30.57.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl