7 marca 2020, 13:00 - Legionowo (Stadion Miejski)

Legionovia: 33. Damian Podleśny - 18. Michał Bury (89, 4. Kacper Kaczorowski), 3. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 11. Piotr Maślanka - 16. Mateusz Małek (62, 24. Kacper Będzieszak), 8. Oskar Koprowski, 7. Marcin Kluska (70, 19. Luka Janković), 14. Patryk Koziara, 9. Michał Bajdur - 25. Karol Podliński (76, 21. Andrzej Trubeha).

Lech II: 1. Miłosz Mleczko - 15. Karol Smajdor, 17. Filip Nawrocki (42, 8. Jakub Białczyk), 20. Kacper Andrzejewski, 4. Jakub Niewiadomski - 9. Paweł Tupaj (79, 11. Tomasz Kaczmarek), 16. Eryk Kryg, 6. Artur Marciniak, 10. Bartosz Bartkowiak (86, 22. Łukasz Szramowski), 18. Jakub Karbownik - 19. Timur Żamaletdinow (83, 14. Hubert Sobol).

żółte kartki: Choroś, Koprowski, Bajdur, Będzieszak - Żamaletdinow, Marciniak, Andrzejewski, Kaczmarek, Niewiadomski, Kryg, Sobol.

widzów: 190.

PM - 7 marca 2020, 15:05:22 - *.dynamic.chello.pl
Co te rezerwy Lecha sobą reprezentują?

max - 7 marca 2020, 15:07:45 - *.connected.pl
w tej lidze to trudno cokolwiek powiedzieć, kto co prezentuje, bo między 13 a 6 miejscem są ledwie 4 pkt różnicy

Garbarnia - 7 marca 2020, 15:09:49 - *.1.31-244.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba obydwie ekipy zadowolone z remisu,choć zapewne większość obstawiała wygraną gości.

PM - 7 marca 2020, 15:10:11 - *.dynamic.chello.pl
@max może i racja, ale w peletonie 6-13 na próżno szukać gospodarzy dzisiejszego meczu. Są dopiero na... 17. pozycji, a podziękowania dla Gryfa i Pogoni Siedlce, które mam nadzieję, zlecą razem ze Stalówką i Novią.

Kawi - 7 marca 2020, 15:13:02 - *.dynamic.chello.pl
Mecz był na Youtube i Lech II przez ostatnie 20 minut wybijał tylko na uwolnienie. Legionovia była zdecydowanie lepsza.

MartinMix - 7 marca 2020, 15:29:06 - *.51.63.110
Rezerwy Lecha na wyjeździe grają dużo gorzej niż u siebie (podobnie jak pierwsza drużyna). W 10 meczach u siebie zdobyli 15 pkt a na wyjeździe 13 pkt w ... 12 meczach. Na wyjeździe wygrali z Gryfem, Pogonią Siedlce i Elana czyli 2 drużynami ze strefy spadkowej i jedna ze środka tabeli. Uważam że i tak ta drużyna (ogołocona z najlepszych młodych przez pierwszy zespół) gra dobrą 2 ligową piłkę.

bartX - 7 marca 2020, 15:32:06 - *.icpnet.pl
Tyle że rezerwy Lecha to głównie młodzi 18 letni chłopacy, którzy nie mają odnieść w tych rozgrywkach żadnego sukcesu tylko mają się utrzymać i nabierać doświadczenia w rozgrywkach seniorskich

Legionovia - 7 marca 2020, 15:55:29 - *.dynamic.chello.pl
W pierwszej połowie przewaga Legionovii, lecz bez czystej sytuacji typu sam na sam. W drugiej sytuacje mieli zarówno gospodarze jak i rezerwy Amiki Wronki, też bez czystych sytuacji. W końcówce meczu gospodarze przycisnęli. W sumie sprawiedliwy remis, który nic nie daje Legionovii. Jeśli nie wygrywamy u siebie, to szanse na utrzymanie są żadne. remisy to za mało.

Daro - 7 marca 2020, 17:03:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Legionovia. Jakiś kompleks w związku z Legią Wołyń?

Trener - 7 marca 2020, 17:47:16 - *.play-internet.pl
10plus4po zmianach młodych w Lechu. Nowy kapitan Mleczko najlepszy na boisku. Młody a już widać doświadczenie z ligi. Więcej takich do ligi. Mądre prowadzenie drużyny przez trenera Ulatowskiego.

Bolko - 7 marca 2020, 20:36:07 - *.255.237.164
Kroczenie w dol tabeli Lecha II pora zaczac.
I tak dziwne, ze do tej pory nie sa jeszcze w strefie spadkowej.
Ale co sie odwlecze, to nie uciecze.

bartX - 7 marca 2020, 20:51:52 - *.icpnet.pl
Bolko: Tabela jest tak spłaszczona, że za tydzień Lech II wygrywa z Garbarnią i jest w czołówce tabeli

wiesław - 7 marca 2020, 22:04:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze że młode dzieciaki mogą pograć z takimi koszykówko drwalami takie doświadczenie przyda się w ekstaklapie gdzie też jest taka siłówa jak w 2 lidze

PM - 8 marca 2020, 0:55:18 - *.dynamic.chello.pl
@Bolko Lech II nie ma już szans tam wpaść: o cztery spadki walczy pięć drużyn. Legionovia i Gryf w zasadzie mają pozamiatane. Trochę lepiej wiedzie się Stali, Pogoni i Skrze. Tylko jedno miejsce jest bezpieczne, i wydaje mi się, że nie wiem jaki paździerz zagra Lech II przez resztę sezonu, peleton go nie dogoni.