7 marca 2020, 16:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Marquitos 24, 80, Kacper Kostorz 51, Omar Santana 74, Joan Román 90 - Mateusz Kuzimski 30, Aghwan Papikjan 70

Miedź: 1. Łukasz Załuska - 23. Paweł Zieliński, 26. Božo Musa, 13. Adrian Purzycki, 33. Artur Pikk - 8. Marquitos (85, 70. Maciej Śliwa), 14. Omar Santana, 87. Josip Šoljić (46, 22. Joan Román), 44. Adam Chrzanowski, 10. Jakub Łukowski - 21. Kacper Kostorz (87, 27. Patryk Makuch).

Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz - 90. Jan Mudra, 38. Martin Klabník, 5. Kamil Wiktorski, 18. Krystian Wachowiak - 14. Mateusz Kuzimski, 20. Oskar Paprzycki (88, 95. Stanisław Wędzelewski), 22. Łukasz Zejdler, 9. Robert Ziętarski (57, 7. Marcin Trojanowski), 10. Aghwan Papikjan - 11. Janusz Surdykowski (64, 68. Bartosz Wolski).

żółte kartki: Purzycki - Surdykowski, Paprzycki, Mudra, Wachowiak.

źródło: własne / Statscore

Zes - 7 marca 2020, 17:52:24 - *.hsd1.il.comcast.net
Super wynik dla Stomilu!

Garbarnia - 7 marca 2020, 17:53:11 - *.1.31-244.dynamic.gprs.plus.pl
Miedż jest silna.Pokazała to w tym meczu.Mając moc w ataku i są grożni dla każdego.Brawo Miedż.

chojnice - 7 marca 2020, 17:53:41 - *.petrus.pl
Znowu Surdykowski nic nie grał...!!! Dziwię się,że go nie wyrzucono zimą !! O co tu chodzi?? Ten facet nie nadaje się nawet do rezerw !! Żenada co on gra !!!

Misiek - 7 marca 2020, 17:58:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedz bez Awansu!!

Swryk - 7 marca 2020, 18:00:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dzięki z bełchatowa

PM - 7 marca 2020, 18:05:16 - *.dynamic.chello.pl
Marquitos to chyba sezon życia gra. Generalnie nawiązali do meczu z 33. kolejki sezonu 17/18, gdzie wygrali 5:1. A można było się bać kompromitacji, lecz Miedź jest charakterna, nie to co zaciężna armia z Termaliki.

Ada - 7 marca 2020, 19:07:40 - *.adsl.inetia.pl
Wreszcie odpalili teraz ma być juz tylko lepiej.

Varadi - 7 marca 2020, 19:38:40 - *.ssp.dialog.net.pl
Troll misiek na każdym forum to samo klepie.

Td - 7 marca 2020, 19:39:21 - *.petrus.pl
Ja tam wieże w Chojniczanke że się utrzyma.

aaa - 7 marca 2020, 19:46:37 - *.petrus.pl
Wynik może być trochę mylący w gruncie rzeczy. Tak, Miedź była lepsza, ale to 5-2 dość mocno zaburza obraz spotkania. Chojniczanka niestety nadal dramatyczna w obronie. Nie wiem kto rzucił klątwę, ale nie ważne kto gra to mizeria jest równie podobna co wcześniej.

Klops - 7 marca 2020, 19:56:15 - *.dynamic.mm.pl
Dopiero drugi mecz a Solić już wędkę dostał. Co odprawiał w tym meczu?

Varadi - 7 marca 2020, 20:00:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Tytuł dla prasy _ hiszpańskie fajerwerki w Legnicy 😄

Rafał - 7 marca 2020, 20:10:16 - *.play-internet.pl
Klops, wędka to zejście w I połowie. A Sojlić zszedł w przerwie, bo trener wprowadził jednego ofensywnego piłkarza do przodu. W następnym meczu zagra od początku, nie musisz się martwić.

- 7 marca 2020, 20:15:12 - *.unknown.vectranet.pl
Miedź w dalszym ciągu obrona dno. Nie wiem co wy robiliście przez zimę. 2 lata obrony nie mogą ułożyć. Najlepsze wzmocnienie to wypożyczenie Kostorza

grzechuleg - 7 marca 2020, 21:14:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Wygrać z Chojniczanką to było minimum A to w jakiej formie jest Miedź pokażą dwa najbliższe mecze , ze Stalą i z Legią Choć z tymi drugimi to podejrzewam że będzie w plecy i to tak z 0 - 3 Ale póki piłka w grze , wszystko się może zdarzyć Hej Miedź !

KKK - 7 marca 2020, 21:15:43 - *.static.ip.netia.com.pl
Z dwojga złego wolę już typowego Nowaka czyli 5 strzelić, 2-3 stracić niż probę gry na zero z tyłu kosztem ofensywy a potem i tak przypadkowa bramka i 0:1 w plecy. Ale to jest chyba trener który nie potrafi zorganizowac obrony na poziomie.

Varadi - 7 marca 2020, 22:59:03 - *.dynamic.chello.pl
Miednica!

Jarek.K - 7 marca 2020, 23:51:03 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl
Dlaczego drewniany Makuch jest w kadrze meczowej, a zdolny i waleczny Adamski strzela bramki w rezerwach. Panie wuefisto, to do pana jest skierowane moje pytanie. Pomimo zwycięstwa jestem przekonany, że w przyszłym sezonie już pana nie będzie w Legnicy

Jarek - 8 marca 2020, 1:40:40 - *.centertel.pl
Chojnice, walczyć!

Arth - 8 marca 2020, 8:38:08 - *.play-internet.pl
Panowie. Czy ktoś zwrócił uwagę że po golu Romana nie cieszyła się z zawodnikiem? Czy to tylko moje wrażenie. Ponoć na meczu z Zagłębiem była jakaś kłótnia między zawodnikami. Czy ktoś coś wie? Ostatnie czego trzeba Miedzi to spory w szatni.

berg - 8 marca 2020, 10:42:12 - *.centertel.pl