7 marca 2020, 21:30:20 - bartekwr9
Gol Adama Buksy

Adam Buksa strzelił gola dla New England Revolution w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu amerykańskiej MLS z Chicago Fire. Była to jego pierwsza ligowa bramka w nowym klubie. Buksa zagrał cały mecz.

7 marca 2020, 19:30 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 1-1 Chicago Fire
Adam Buksa 28 - Jonathan Bornstein 70

żółte kartki: Henry Kessler, DeJuan Jones - Johan Kappelhof.

sędziował: Fotis Bazakos.
widzów: 15 289.

W drużynie gości cały mecz rozegrał Przemysław Frankowski, a poza kadrą meczową znalazł się Boris Sekulić (w przeszłości Górnik Zabrze).

New England Revolution w dwóch spotkaniach zgromadził jeden punkt i zajmuje ósme miejsce w tabeli konferencji wschodniej, natomiast Chicago Fire z tym samym dorobkiem punktowym zajmuje siódme miejsce w konferencji wschodniej.

gooral - 7 marca 2020, 21:46:48 - *.centertel.pl
powołać bo strzela amatorom na końcu świata? to niech powoła Wrzesińskiego - tez dziś trafił

Plito - 7 marca 2020, 21:51:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
góral amator to twoja legiunia

JanB - 7 marca 2020, 21:51:38 - *.hsd1.il.comcast.net
Amatorska to jest Ekstraklasa....

asaa - 7 marca 2020, 21:52:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oglądałem z ciekawosci mecz na poziomie polskiej ekstaklapy a piknik na trybunach powalał na kolana

Adams - 7 marca 2020, 22:07:54 - *.dynamic.chello.pl
Śmiechy śmiechami, ale nie mamy trzeciego napastnika. Piątek bez formy. Może Buksa, może Świderski.

długopisy - 7 marca 2020, 22:14:57 - *.76.74.79.ipv4.supernova.orange.pl
Kryszałowicz jest. Engel wie co robi, po co mu jakiś Buksa.

kuczu - 7 marca 2020, 22:22:56 - *.dynamic.mm.pl
Długopisy dobrze mówi, a w odwodzie jest jeszcze Ebi Smolarek, który wydaje się łapać optymalną dyspozycję.

kocur - 7 marca 2020, 22:37:56 - *.centertel.pl
beztalencie które na początku "kariery "poszło za kasa do marginalnej ligi. coś tam chłopak sobie strzela i to tyle co można napisać o tym grajku bez ambicji

Giovanni - 7 marca 2020, 23:26:41 - *.centertel.pl
Jerzy Dudek na bramkę

Y - 7 marca 2020, 23:28:53 - *.216.20.201
Gdyby Buksa zostal w extraklapie to by nie mial ambicji ale poszedl do lepszej ligi i ma wieksze wymagania jaako obcokrajowiec w mls niz w polskiej lidze ha ha ha.Do tego dostaje gidziwa zaplate za prace a nie grosze w pogoni ha ha ha.

somsiad - 8 marca 2020, 10:19:21 - *.adsl2.static.versatel.nl
buksa, te drewno do kadry?? Wy sie lepiej zajmijcie szkołą wielcy fachowcy hahahha

kolo34 - 8 marca 2020, 11:33:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
no janusz somsiad pewnie ma lepsze rozwiazania??? moze by tak zklonowac lewego?

.ycom - 8 marca 2020, 16:39:43 - *.sub-174-202-1.myvzw.com
NE-Chicago widzòw 15289. ZLubin - Lechia 2305. Jagiellonia- Slásk 7500.

Zenit - 8 marca 2020, 21:54:35 - *.res.spectrum.com
Liga MLS. to prezentuje sie juz niezle.Tak ze A. Buksa nie bedzie mial lekko,prostaki, i glupie polaki czas zmienic zdanie omls.Niekture mecze oglada 30 000 i wiecej widzow.

.ycom - 8 marca 2020, 22:10:50 - *.sub-174-202-11.myvzw.com
Zenit- Atlanta U.- Cincinatti (Tytoñ siedzia£) 69301. ZLubin II - Ruch-zas£uzony/nalezy siè- Chorzòw na bocznym boisku... Nie podali. Pewnie ten wirus.

JACOB - 9 marca 2020, 0:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl