Raków: 29. Jakub Szumski - 89. Daniel Mikołajewski, 2. Tomáš Petrášek, 33. Jarosław Jach - 7. Fran Tudor, 17. Petr Schwarz, 10. Igor Sapała, 20. Marko Poletanović (60, 91. Felicio Brown Forbes), 30. Miłosz Szczepański (77, 43. David Tijanić), 27. Daniel Bartl (83, 13. Piotr Malinowski) - 9. Sebastian Musiolik.

Pogoń: 1. Dante Stipica - 2. Jakub Bartkowski, 55. Igor Łasicki, 33. Mariusz Malec, 15. Hubert Matynia - 27. Sebastian Kowalczyk, 8. Damian Dąbrowski, 17. Zvonimir Kožulj (79, 28. Tomás Podstawski), 29. Marcin Listkowski, 10. Srđan Spiridonović (67, 71. Marcel Wędrychowski) - 25. Paweł Cibicki (90, 7. Michális Maniás).

żółte kartki: Mikołajewski - Spiridonović, Listkowski.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

edi - 8 marca 2020, 14:21:27 - *.dynamic.chello.pl
Oczy krwawiły.. Szacun dla kibiców Pogoni, którzy mają siłę jeździć za swoją drużyną kilkaset kilometrów, żeby oglądać taką padakę.

mentalny - 8 marca 2020, 14:22:20 - *.dynamic.chello.pl
nie oczerniajcie prosze tylko trenera nie on pierwszy prosił o transfery, za wszystko winny jest chytrusek który potrafi brać ale żeby już cos wylozyc pieniedzy to pali głupa, pogon dopiero cos osiagnie jak prezes sprzeda udziały takiej padaki nie bylo od czasu brazyliany wstyd i won chytrusie

M. - 8 marca 2020, 14:23:12 - *.dynamic.chello.pl
@Mentalny: to odkupuj, droga wolna.

Kiblasty - 8 marca 2020, 14:23:39 - *.sta.tvknaszapraca.pl
3008 było kibiców bo nie policzyli mnie bo w kiblu wtedy byłem ! Cenny remis z paprykarzem

@@@ - 8 marca 2020, 14:23:42 - *.as43234.net
Raków trochę z pechem, w pierwszej połowie dużo strzałów, dużo okazji. Pogoń nie zachwyciła, ale wybronili. Uczciwy wynik.

Kucik - 8 marca 2020, 14:24:26 - *.253.8.203
Grupa pościgowa: nr 3 Pogoń Szczecin buhaha

vip - 8 marca 2020, 14:29:35 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Raków w pierwszej połowie powinien prowadzić 2-0. Po przerwie się wyrównała gra. Cóż, wszystkiego nie da się wygrywać.

Boa - 8 marca 2020, 14:30:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń tak gra cały sezon. Najmniej wykreowanych sytuacji w całej lidze...

... - 8 marca 2020, 14:31:04 - *.146.100.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bez mocy ten Raków dzisiaj, jakiś taki ospały.

cvg - 8 marca 2020, 14:31:38 - *.30.52.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
żaden pech Rakowa , brak umiejętności. Niech kopią dalej prosto w leżącego bramkarza...

mxmln - 8 marca 2020, 14:32:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@...
Tak z reguły wyglądają mecze o 12:30. W Premier League jest podobnie

Jondek - 8 marca 2020, 14:40:16 - *.na5.pl
Ta ilość kibiców to wina terminu,pogody itp bo przecież nie poziomu ekstraklasiny!Dla mnie mecze zawsze 29 Lutego były by za często!

antek - 8 marca 2020, 14:42:57 - *.nycmny.fios.verizon.net
uklad kogo wepchna na wice mistrza ciekawe

PM - 8 marca 2020, 14:48:47 - *.dynamic.chello.pl
Sędziowanie było OK czy Złotek chciał przekręcić Raków?

cvg - 8 marca 2020, 15:03:08 - *.30.52.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
złotek wszystko gwizdał dla szczecina

Luly - 8 marca 2020, 15:21:24 - *.146.98.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy grają pod Legię

assior - 8 marca 2020, 15:40:57 - *.106.129.155
Nie rozumiem sytuacji, że Szumski wpada na Gytkiera sedzia nic nie widzi, a telewizja robi powtórki i sedziowie Var analizuja cała sytuacje.Analogicznie Stipica wpada na Musiolika nawet tv nie raczy tej sytuacji pokazać.Takie sytuacje daja podejżenia, że media i sędziowanie maja swoich faworytów i pupilków.

Rampampam - 8 marca 2020, 16:38:33 - *.147.35.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Assior tylko ze gytkier gra w Lechu 😂

emet - 8 marca 2020, 16:59:11 - *.protonet.pl
Rampampan jak nie rozumiesz o co chodzi to po co się udzielasz tam karny dla Lecha tu brak karnego nawet analizy,
Mikołajczyk wybija piłkę bez dotyku przeciwnik podskakuje faul żółta kartka, Stipica wali łokciem w Musiolika przy interwencji nie ma nic, czyli cały Złotek widzi co chce robi co chce kilka rąk Pogoni szkoda opisywać,
Graty za walkę wygrana i remis z Pogonią piękna rzecz

assior - 8 marca 2020, 17:03:22 - *.106.129.155
Nie wiedziałem, że ktoś nie domyśli sie że pierwsza sytuacja to sytuacja z ostatniego meczu Lech - Raków. Po dzisiejszym meczu w wywiadzie nawet trener Rakowa odnosił sie do tych sytuacji.
Raków kreuje dużo sytuacji 100% a niestety nadal jest duży problem z wykożytywaniem ich.

bonik - 8 marca 2020, 22:09:42 - *.114.92.48
Nie ma o czym pisać, o czym świadczy liczba komentarzy. Czwa w swoim stylu, tj. dużo zamieszania i bez pojęcia gdy przyjdzie nogą akcję wykończyć.
W przerwie było już jasne że Raków przestął wierzyć, po posuciu wszystkiego co mógł, że dziś coś normalnego strzeli. Ddzies tam pozostawały marzenia o główce z rogu albo. Pogoń słaba, w drugiej połowie od Rakowa dużo lepsza. Sędzia mocno wspierał Portowych ale tak jakoś też sennie, mógł się bardziej postarać..

arnold - 9 marca 2020, 7:48:39 - *.149.159.121 (*.16.117.158)
Ta liga to jest padaka, ze ktos to jeszcze oglada i sie tym podnieca ;p jak dla mnie to jest liga pol amatorska, tak jak na lotwie, estonii, litwie, luksemburgu itp. tyle ze stadiony mamy jako takie i w tv to wyglada jeszcze w miare, reszta to padaka ;p az czlowiek sie zastawia jak moga sie w takiej padace krecic takie pieniadze, skoro nasi kopia sie po czolach i nosach :D

As - 9 marca 2020, 8:49:24 - *.115.243.195.ip.netsystem.net.pl
Won Jarosław Mroczek - zero transferów prawie gdzie kasa?

noniesłoń - 9 marca 2020, 9:39:37 - *.icpnet.pl
Czy trener Rakowa obraził czyjąś godność pod wpływem nagłego wzburzenia koszmarnym sędziowaniem wszystkich meczów prowadzonej przez niego drużyny ?

ja - 9 marca 2020, 10:56:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co to za bydło ze Szczecina przyjechało do Bełchatowa? Cały mecz tylko bluzgi w stronę Rakowa .

paprykarz - 9 marca 2020, 11:02:28 - *.static.ip.netia.com.pl
cały mecz to nie, ale racja - nie mamy przecież nic do Rakowa, zachowali się jak jakiś... sosnowiec.

JACOB - 9 marca 2020, 16:02:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl