8 marca 2020, 15:00 - Kraków (Stadion Miejski)

Wisła: 22. Michał Buchalik - 5. Lukas Klemenz (61, 8. Łukasz Burliga), 2. Rafał Janicki, 91. Hebert, 4. Maciej Sadlok - 26. Kamil Wojtkowski (87, 21. Nikola Kuveljić), 10. Vullnet Basha, 20. Gieorgij Żukow, 28. Vukan Savićević, 7. Michał Mak - 29. Ľubomír Tupta (51, 44. Aleksander Buksa).

Lech: 1. Mickey van der Hart - 91. Bohdan Butko, 37. Ľubomír Šatka, 5. Đorđe Crnomarković, 22. Wołodymyr Kostewycz - 27. Tymoteusz Puchacz (76, 21. Michał Skóraś), 15. Jakub Moder, 25. Pedro Tiba, 14. Dani Ramírez (58, 36. Filip Marchwiński), 7. Kamil Jóźwiak - 9. Christian Gytkjær.

żółte kartki: Klemenz, Basha - Ramírez.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 21 281.

Jondek - 8 marca 2020, 16:53:27 - *.na5.pl
Patrząc ba poziom meczu po pięciu minutach musiałem zrezygnować.Żałosne ze piłkarze grający w najwyższej lidze maja problem z przyjęciem prostej piłki lub jakimkolwiek prostym zagraniem!A tu jeszcze czasem muszą biegać rzadko bo rzadko ale jednak!Żeby się też nie męczyć musiałem zrezygnować z oglądania tej padaczki.Znów klubiny ekstraklasiny puchary Czerwiec-Lipiec i już ekstraklasina i gdybanie dlaczego na trybunach w normalnych miastach puchy.Wiadomo zły termin,godzina bo przecież nie poziom!I wymianka trenera bo piłkarze bajka!

Xxx - 8 marca 2020, 16:54:28 - *.dynamic.mm.pl
Dobry wynik dla ŁKS-u dobry punkt Wiselki

Sto(L)ica - 8 marca 2020, 16:54:37 - *.centertel.pl
Za dwie godziny -12 pozdrawiamy z Warszawy ;)

WZL - 8 marca 2020, 16:54:37 - *.dynamic.chello.pl
Ale ten Lech jest słaby żeby nie ograć tak cienkiej Wisły żenada wstyd!!!

T-Rex - 8 marca 2020, 16:56:26 - *.centertel.pl
Wszyscy grają dla Legii.

columbxx - 8 marca 2020, 16:58:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia kiepsko widzi a VAR się zdrzemnął...
Jedna ręka była.

tom - 8 marca 2020, 16:58:33 - *.dynamic.chello.pl
pobity rekord legii w ilosci widzow.

PM - 8 marca 2020, 16:59:08 - *.dynamic.chello.pl
Wisła dobry zespół, czego chcecie. Lech też niczego sobie. Może do Legii podjazdu nie mają, ale lepsze dalej od takich tuz, jak: ciągana przez sędziów Jagiellonia; Korona zmieniająca trenerów jak rękawiczki ; zagłębie bawiące się w Robin Hooda czy ŁKS, którego kibice knują tylko, jak spuścić Raków lub Wisłę za licencję. Albo Cracovia i legendarne cztery razy zero Probierza.

Wiślak - 8 marca 2020, 17:02:02 - *.internetia.net.pl
do WZL - twój korupcyjny i finansowany przez państwo klubik jest milion razy bardziej cienki

Navas - 8 marca 2020, 17:02:43 - *.tvkstella.pl
Czemu gra Pan Puchacz? Nikogo lepszego nie ma?

Jondek - 8 marca 2020, 17:02:58 - *.na5.pl
PM w ekstraklasie są same dobre zespoły hahaha a na Legie to trzeba z potężnej ligi Luksemburga dać kogoś żeby ją złoił bo kluby ekstraklasy są bez szans!

Gderkanie - 8 marca 2020, 17:03:18 - *.220.101.48
Wiadomo że nie ma się co emocjonować tą nędzną kopaniną w ekstraklapie i już zacząć należy oczekiwać nowego sezonu eliminacyjnego w pucharach a tam no cóż:pewnie Legia dojdzie najdalej czyli może do 3-rundy EL LM(i odpadnięcie)a potem walka w 4-tej rundzie EL LE do awansu do fazy grupowej tegoż pucharu pocieszenia(nie dotyczy rzecz jasna peryferi futbolu włącznie z Polską bo dla nich to jest szczyt marzeń i możliwości)i tam może uda się jej awansować z dużym udziałem szczęścia(albo szczęśliwe losowanie i pachołki do strącenia albo drużyna na jako takim poziomie ale mająca wyjątkowego pecha lub wyjątkowo padakowaty dzień)a reszta no to wiadomo jedna odpadnie w 1=szej rundzie,druga w drugiej a trzecie w 3-ciej rundzie.

ns - 8 marca 2020, 17:03:32 - *.96.200.16.ipv4.supernova.orange.pl
Liczyłem na pierwszą ósemkę dla Wisły. Dzisiejszy remis bardzo to utrudnił.

ktos - 8 marca 2020, 17:05:45 - *.unity-media.net
Jondek slaba liga to po co komentujesz kazdy mecz d...iu.

premo - 8 marca 2020, 17:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stolica:Piast Was ogra ,nie będzie 12 pkt.A co do meczu Wisła - Lech ,to ten Marciniak wszystko gwiżdże,gwizdanie pod Lecha widoczne.Marciniak WSTYD

Boa - 8 marca 2020, 17:07:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jóźwiak taktycznie fauluje przy kontrze Wisły, Marciniak sięga do kieszeni po absolutnie słuszna kartkę, nagle przypomina sobie, że wytyczne miał takie, że Jóźwiak żółtej nie może dostać i udaje, że się po udzie maca hahaha I kibice Lecha jeszcze mają czelność go wyzywać xD

kibic tele - 8 marca 2020, 17:07:39 - *.as13285.net
przypomne temu wzl (wielkie zadupie lubin), ze Wisla was na waszym pustym podworku rozjechala. No fakt, grali jak u siebie bo na trybunach to Wisla (rozniez jak na boisku) rzadzila

Franco - 8 marca 2020, 17:07:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jóźwiak dałeś wiśle punkt.

Grubas_zez - 8 marca 2020, 17:08:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wykonanie ruchu ewidentnie w kierunku piłki w celu uniemożliwienia przeciwnikowi strzelenia bramki,nastrzelona ręka to nie rzut karny @jarock

kibic - 8 marca 2020, 17:09:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibic do jarock - ręka w polu karnym jest wtedy gdy meczu nie sędziują bracia Marciniak, dzisiaj jeden głównym, drugi na Varze.
Pzdr.

znawca - 8 marca 2020, 17:10:43 - *.dynamic.chello.pl
Wisła słabiutka - w II połowie już tylko wybijanie piłek i pilnowanie remisu, który praktycznie zamyka im drogę do pierwszej ósemki. Bez Błaszczykowskiego ta drużyna traci 50% potencjału. Lech duża przewaga, a momentami wręcz dominacja na boisku rywala, ale zabrakło "kropki nad i". Sędzia przyzwoicie, choć raz nie podyktował ewidentnej ręki w polu karnym Wisły - za co należał się karny dla Lecha.

Terrewita - 8 marca 2020, 17:12:51 - *.nicenstein.org
Czy Ludogorec,Karabach,Astana,Ferenczwarosz,Slowan czy Dudelange mają budżet chociaż zbliżony do Legi?Zapewne nie i wszyscy oni mogą tylko o takim pomarzyć choć co poniektóre z tych drużyn troche grosza zarobiły na grze w pucharach ale nadal zapewne finansowo nie mają startu do Legi ale od 3-trzech sezonów faza grupowa LE a nawet lepiej(taka 1/16)nie jest dla nich tylko sferą marzeń tylko czymś realnym co istnieje.

Waldi - 8 marca 2020, 17:13:50 - *.146.187.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie ci się dzieje ? to coś nie gra wszyscy grają dla Legii rozpacz jeszcze Piast zagra dla niej

Kara - 8 marca 2020, 17:14:35 - *.play-internet.pl
Jozviak slabiaku,jak mógłes tego nie strzelić!!!200%.

Waldi - 8 marca 2020, 17:15:12 - *.146.187.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

PG - 8 marca 2020, 17:18:00 - *.consumer-pool.prcdn.net.32.101.185.in-addr.arpa
Jonder za chwilę będziesz odwiedzał stadiony. Na mecze patrzysz w necie, a to już coś ;_

Wiślak - 8 marca 2020, 17:19:09 - *.internetia.net.pl
znawca - taki z ciebie znawca jak z koziej d trąbka. Ta niby dominacja i ten niby karny to tylko w twojej wyobraźni.

kweek - 8 marca 2020, 17:24:06 - *.96.136.3.ipv4.supernova.orange.pl
Kolejny mecz rzeźników z gwiazdką. I co?
Wisła 19 fauli - 2 żółte kartki
Lech - 6 fauli - 1 kartka

Klm - 8 marca 2020, 17:24:11 - *.master.pl
Mecz Wisły z Lechem a taki jondek zieje jadem do Legii!!! To jest chore

Jondek - 8 marca 2020, 17:28:01 - *.na5.pl
PG tak marze sobie pooglądać nasz chluby pucharowe.Nic ciekawszego nie mam do roboty tylko patrzeć na tych paralityków!Dziś już ekstraklasine oglądałem ponad 5 min wystarczy tych mękkkkk!

zielok - 8 marca 2020, 17:28:21 - *.toya.net.pl
Walczyć Wisełko walczyć.Dobry i punkt (bez Błaszczykowskiego) Pozdrawiam RTS

Daniel - 8 marca 2020, 17:28:22 - *.147.103.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dlaczego nie było kibiców Lecha ?.

do Grubasa - 8 marca 2020, 17:29:32 - *.96.136.3.ipv4.supernova.orange.pl
@Grubas_Zez
wczoraj za znacznie mniej ewidentne ręki były 2 karne w meczu Lubin - Lechia.
No ale szymuś, to jest szymuś. Jemu var niepotrzebny, bo pozjadał wszystkie rozumy, aż mu od tego włoski powylatywały ;)

Simsu - 8 marca 2020, 17:29:46 - *.icpnet.pl
Brawo Gytkjær, Poznań Cie zapamięta! W Lechu widać powstała jakaś myśl na gre, oby nie został z niej tylko styl. Oby jak najwięcej Żurawi nad Naszym wielkim Lechem ! Nie odmawiam niczego Wiśle, chociażby za sam charakter należy się wam Ekstraklasa..

herhor - 8 marca 2020, 17:30:27 - *.odramedia.pl
Jak zwykle Marciniak widzi tylko to co chce widzieć. Ręka piłkarza Wisły ewidentna a ten nawet na varze nie sprawdza.

znawca - 8 marca 2020, 17:35:33 - *.dynamic.chello.pl
@Wiślak - tylko w twojej wyobraźni zagracie w pierwszej ósemce :P Styl Skowroneczka został już rozpracowany. Prosta kontra i non stop faulowanie. To jednak trochę za mało żeby walczyć w grupie mistrzowskiej. Natomiast pomoże Wam to w ciężkim boju o utrzymanie.

Wuj - 8 marca 2020, 17:39:33 - *.promax.media.pl
Zachwyty nad Ramirezem okazały się przedwczesne, podobnie jak nad Butko. Obaj nie powinni wyjść w pierwszym składzie na mecz z Legią. A Puchacz to lepiej niech nawet nie zasiada na ławce, w rezerwach jest jego miejsce!!!

fansport - 8 marca 2020, 17:42:42 - *.dynamic.chello.pl
szkoda, że wisła nie wygrała, ale za remis też dziękujemy.

artuur,,, - 8 marca 2020, 17:50:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@WZL a ty nie sap muminku z smiesznym klubikiem (Hofennheim) w wydaniu Polskim

wolica - 8 marca 2020, 17:52:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marciniak oszczędził Ramireza, który powinien wylecieć z 2 żółtymi i dlatego Żuraw błyskawicznie go ściągnął.

PM - 8 marca 2020, 17:56:54 - *.dynamic.chello.pl
42 to magiczna liczba. Jest to liczba maksymalnych punktów do zdobycia przez kluby ekstraklasy, które nie nazywają się Legia Warszawa.

Wiślak - 8 marca 2020, 17:57:04 - *.internetia.net.pl
znawca - tylko w twojej wyobraźni dogonicie Wisłe pod względem sukcesów i liczby kibiców. Poza tym przenieś się na inne dyscypliny, bo o piłce nie masz pojęcia. A Wisła zagra w ósemce, możesz sobie potupać ze złości tylko.

uhahany - 8 marca 2020, 18:01:24 - *.elpos.net
@Jondek Z tymi wymiankami trenerów to też ustawiony cyrk. Jak myślą że zrobią z kumatych ludzi debili i że jakiś no name co przychodzi za bardziej uznanego trenera ich czegoś nauczy to ... chyba serio was mają za bezrozumnych neandertalczykow. legia miała pod nosem dobrego Sa Pinto, lech Bielice co robi cuda z Dinamem, wisła kiedyś Petrescu co robi z Cluj też dobry wynik a w ich miejsce przyszli jacyś no name"y. lech z takim Bjelicą teraz powinien być 2 Dinamem Zagrzeb A czemu nie jest, beton w klubikach bekoklasy pod egidą pseudo prezesów, a sama bekoklasina jest cyrkiem made in STS.

Klm - 8 marca 2020, 18:10:40 - *.master.pl
Wisła jak Wy pięknie śpiewacie LEGIJNE pieśni. To melodie dawnej przyjaźni.

znanyTwit - 8 marca 2020, 18:17:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisla typowa rąbanka nastawieni na faulowanie,postawiony autobus w polu karnym i jazde z szybkiej kontry.Kolejorz duzo klepania tysiacem podan wzdluz,w szerz boiska i duzo Poznaniaki trzymaja pilke,oraz bezproduktywna gra w srodku.

wolf - 8 marca 2020, 18:18:05 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
no jak to ? karnego dla wisły nie było jak co mecz , no ale ręki która przeciwko nie odgwizdał więc jest ok.

P.Reiss - 8 marca 2020, 18:20:17 - *.dynamic.chello.pl
Panny z Wronek znów płaczą

LP - 8 marca 2020, 18:41:45 - *.40.176.7.threembb.co.uk
@Wiślak W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany, z lekką przewagą Lecha. W II połowie Wisła tak może z 5x podeszła pod pole karne Lecha, pomijając rzuty wolne. Ja rozumiem kochać swój zespół, ale tak chamsko zaprzeczać faktom? Litości. Zdarza się że twój zespół jest dużo gorszy od przeciwnika. Tak właśnie było dzisiaj. I nie zmieni tego żadne gadanie konfabulanta Mielcarskiego.
Macie punkt i się cieszcie, bo przy 1:3 też nie mielibyście powodów do narzekania, że wynik nie odpowiada grze. I cieszcie się że się skończyło zaledwie 2-ma kartkami, bo przy innym sędzim z tym kopaniem po kostkach i tymi stemplami kończylibyście w osłabieniu (Lech pewnie też zobaczyłby więcej kartek).
@Jondek skoro po 5 minutach musiałeś zrezygnować z oglądania, to jakim prawem komentujesz, skoro właściwie nie widziałeś meczu? Chciałbym żeby każdy mecz w polskiej lidze stał na takim poziomie umiejętności. Przyjemnie się na to patrzyło.

do LP - 8 marca 2020, 19:03:59 - *.dynamic.chello.pl
Poznaniaki kit wciskasz i chamsko zaprzeczasz faktom. Jeśli ktoś miał przewagę przed przerwą to raczej Wisła. Jej akcje były groźniejsze i stworzyła ich więcej. W II połowie dominował Lech. I to właśnie Lech powinien skończyć w osłabieniu. Zaraz po wyrównaniu powinien wylecieć z boiska Puchacz za chamskie zachowanie wobec dzieci na jednym z sektorów. Natomiast w 57 min drugie żółtko, w efekcie czerwoną kartkę winien ujrzeć Ramirez. Szczęśliwie dla gości Marciniak był łaskawy i ich trener od razu ściągnął Hiszpana z murawy.

kks - 8 marca 2020, 19:12:09 - *.icpnet.pl
lech zasłużył na zwycięstwo, Marciniak z tych 3 zagrań w polu karnym legi by jednego odgwizdał. Ale wisła dzisiejsza legie by w warzszawie rozniosła, nie kibicuje wam ale liga bez was była by nudna mam nadzieję że wasze problemy znikną, za rok przyjedziecie na Bułgarską nie tylko na mecz z Lechem

fansport - 8 marca 2020, 19:26:44 - *.master.pl
Zasłużona porażka mojego klubiku z mistrzem Polski !
Wracam pod Radom z meczu bez pozdrowień

kibic - 8 marca 2020, 19:57:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibic do jarock - ręka w polu karnym będzie wtedy kiedy pan Ma-k nie będzie głównym , a jego brat na varze.
pzdr.

Daniel - 8 marca 2020, 20:04:42 - *.147.103.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ponawiam pytanie, dlaczego kibiców Lecha nie było w Krakowie ?.

Marcelo - 8 marca 2020, 21:07:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lech duzo lepszy dziw bierze ze nie wygral1.obietywny

Stan - 8 marca 2020, 21:07:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejorz zapewne zrobi rzut na mecz sezonu czyli na Legię. Oczywiście ten mecz wygra i to wysoko aby lokalną gawiedź zaspokoić, a potem. A potem można odtrąbić koniec sezonu no bo wedle właściciela Amiki Wygrana z Legią to zdobycie pucharu świata..sorki pucharu króla Puszczy Nadnoteckiej ps. oczywiście na ten mecz zwali się wuchta wiary z całej pyrlandii czyli letko ze 30 tysia

@Sto(L)ica - 8 marca 2020, 21:32:11 - *.master.pl
Pozdrawiaj cwaniaczku buahahaaa!

dlopez - 8 marca 2020, 21:37:09 - *.28.41.33
Lech był piłkarsko lepszy, jeśli utrzyma drużynę to za rok będzie kandydatem do walki o złoto, my gramy o utrzymanie i myślę, że z każdym punktem zmierzamy do utrzymania a czy się uda to się przekonamy. ale co najważniejsze obecne władzę Wisły wiedzą że zawodnicy przechodzą do historii, sponsorzy odchodzą a kibice pozostają a Wisła ma kibiców o czym świadczy frekwencja na stadionie i ceny biletów i karnetów, te dwa parametry pokazują siłe kibiców…

Kasownik - 8 marca 2020, 21:46:46 - *.centertel.pl
Do wszystkich co tak narzekają na Polską ligę po co oglądacie i piszecie te komentarze ,nie ogladaj i już.

Socjologia - 8 marca 2020, 21:56:19 - *.dynamic.chello.pl
Amica Wronki bardzo słaba. Kiedyś, to ten klub dobrze grał.

LP - 8 marca 2020, 22:25:55 - *.40.177.40.threembb.co.uk
@"do LP" - Lech był o klasę lepszy od Wisły w przekroju całego meczu. Wisła miała więcej groźnych sytuacji w I połowie? Heh. Pachniało wyrównaniem od 10 minuty non-stop, aż w końcu Gytkjaer strzelił. Wisła w tym czasie miała może ze 2 sytuacje.
Nie masz argumentów i wyciągasz jakieś wyimaginowane niesprawiedliwości dot. kartek. Przy bardziej drobiazgowym sędzi Ramirez może dostałby 2-gą żółtą w 60 minucie, ale Klemenz siedziałby w takim razie w szatni tak gdzieś od 30 minuty bo do tego momentu ze 3x faulował na żółtą, a dostał tylko jedną. Basha też niekoniecznie by się uchował, bo swoją porcję siniaków rozdał a dostał tylko jedną żółtą. No ale na boisku był Marciniak który nie dawał kartek ani jednym, więc nie marudź.

LP - 8 marca 2020, 22:27:08 - *.40.177.40.threembb.co.uk
Miało być "No ale na boisku był Marciniak który nie dawał kartek ani jednym, ani drugim".

LP - 8 marca 2020, 22:38:14 - *.40.177.38.threembb.co.uk
Haha tego tekstu nie zauważyłem w ogóle. Niezłe jaja. Ty tak na serio?
"Zaraz po wyrównaniu powinien wylecieć z boiska Puchacz za chamskie zachowanie wobec dzieci na jednym z sektorów."
Przykro mi że cię muszę wyleczyć z przywidzeń o "pokrzywdzonej Wiśle", ale piłkarz za interakcje z kibicami (o ile kogoś fizycznie nie zaatakował, jak Cantona 30 lat temu) może dostać co najwyżej żółtą kartkę. Puchacz nie mógł wylecieć z boiska.
Z ciekawości, co takiego zrobił? Obrócił się do biedaczyn plecami przy wyrzucaniu autu? Czy może "dzieci" rzucały w niego kur..mi więc im pokazał środkowy palec? No cham i prostak.

tom - 8 marca 2020, 23:31:37 - *.25.43.226
Co robi w ekstraklasie Puchacz? To drugi Marcin Kikut.

DamKo - 9 marca 2020, 7:39:35 - *.net.cybernetwmw.com
Sędzia Marciniak dramat... takie sędzia nie powinien sędziować takiego meczu.. wszystko gwizdał na korzyść lecha... dramat faule których nie było a gwizdał i to jest sędzia europejski teraz wiecie dlaczego tak go krytykują w europie ....

abc - 9 marca 2020, 8:23:32 - *.129.113.236
Wisła znowu z fartem. I znowu, tak jak w derbach, sędzia po stronie Wisły.

borsuk - 9 marca 2020, 9:47:15 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia Marciniak bardzo słabym arbitrem . Pierwsza bramka dla Wisły ze spalonego (podanie piłki na skrzydło) .Faul Burligi na Gytkjærze przy wyskoku do piłki w polu karnym. W obu przypadkach nie było WAR-u

Marek. - 9 marca 2020, 10:00:33 - *.133.68.97
@abc. Po czyjejś stronie musi przecież być ;-)
A w ogóle to klub, który według Ciebie ciągle ma farta :-)?
To dlaczego są na takim miejscu w tabeli :-)))?

Neutral60 - 9 marca 2020, 10:56:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niby obiektywny Szymek dał znać o sobie .Nie odgwizdał ( i spolegliwy względem niego VAR też nie zauważył) faulu na trzecim metrze na Duńczyku .Nawet zaprzyjaźniony z Szymkiem pan Sławek gołym okiem przyznał ,że powinno być "wapno" dla Kolejorza .Szymek dopuścił do bardzo ostrej (miejscami brutalnej)gry krakowian. Liczył ,że tak sprowokuje piłkarzy Kolejorza i wręczy im kilka kartek. Kolejorze nie dali się sprowokować choć na zdrowiu mocno ucierpieli. Szymek takim sędziowaniem przygotowywał grunt przed następnym meczem dla łazienkowych chłopaków w …...Poznaniu z Kolejorzem. Klika razy Jóźwiak był brutalnie potraktowany. Szymek z ironicznym uśmieszkiem spojrzał w oczy pomocnikowi Kolejorza i czekał na pyskówkę z jego strony. Ale Jóźwiak wytrzymał i zachował kartkowe czyste konto. W drugiej połowie zamęczona Wisła była tylko tłem dla rozbieganego Kolejorza .Klemenz już po 30 minutach z dwoma żółtymi kartkami powinien udać się do szatni. Skowronek widząc litość Szymka szybko dokonał zmiany tego piłkarza bo czuł czym taka brutalna gra pachnie nawet przy łaskawości Szymka.

LP - 10 marca 2020, 17:47:43 - *.40.177.122.threembb.co.uk
@DamKo Owszem, sędzia był słaby. Ale chyba ci się strony pomyliły. Tylko sędziemu zawdzięczacie że tego meczu nie przegraliście (zobacz dostępne w necie powtórkę faulu Burligi na Gytkjaerze którego sędzia ani VAR "nie zauważył"), i że nie dokończyliście pierwszą połowę w komplecie, mimo licznych fauli rzeźnika Klemenza i Bashy ktorzy nie mogli nadążyć i chamsko kopali ich po kostkach od tyłu. I jeszcze masz czelność mówić że sędziował pod Lecha? "Nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne, a białe jest białe".