10 marca 2020, 16:26:23 - bartekwr9
Dwie bramki Artura Sobiecha

Artur Sobiech strzelił dwie bramki dla Fatih Karagümrük SK w wygranym 3-1 (0-1) spotkaniu 27. kolejki tureckiej drugiej ligi z BB Erzurumspor. Były to jego druga i trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

10 marca 2020, 14:30 - Erzurum (Kazım Karabekir Stadyumu)
BB Erzurumspor 1-3 Fatih Karagümrük SK
Ömer Şişmanoğlu 44 - Artur Sobiech 78, 83, Brahim Darri 80

żółte kartki: Aykut Demir, Gabriel Obertan - Brahim Darri, Cristóbal Jorquera, Engin Bekdemir.
czerwona kartka: Brahim Darri (90. minuta, Fatih Karagümrük, za drugą żółtą).

sędziował: Kutluhan Bilgiç.

Sobiech zagrał cały mecz. Jego klub ma na koncie 42 punkty i zajmuje piąte miejsce w lidze.

cool - 10 marca 2020, 16:34:15 - *.adsl.inetia.pl
Artur dziękujemy

fsd - 10 marca 2020, 16:58:36 - *.static.ip.netia.com.pl
Drugi gol zza pola karnego. Rzadkość w wykonaniu tego piłkarza

tak o - 10 marca 2020, 17:03:32 - *.centertel.pl
Czyli łącznie strzelił w tym sezonie już 9 goli, co jest wyrównaniem jego drugiego najlepszego wyniku w karierze.

FK - 10 marca 2020, 17:07:29 - *.10.208.183
Polskie kluby zamiast zarabiać i sprzedawać piłkarzy to rozwiązali umowy za porozumieniem stron a teraz chłopak łupie bramki i latem okaże się, że warty jest np 1 mln euro

godosz - 10 marca 2020, 18:29:09 - *.icpnet.pl
Ma bardzo sympatyczna twarz..

fansport - 10 marca 2020, 21:38:29 - *.146.41.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinien zastąpić Lewego w reprezentacji, bo jest lepsiejszy.

Jondek - 10 marca 2020, 22:01:21 - *.na5.pl
Najfajniejsze jest to że on za 3-4 lata wróci i to do ekstralasiny i będzie super!

dangen - 11 marca 2020, 0:42:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 liga turecka. To liga porownywalna do naszej ekstraklasy.. Biorąc pod uwage nazwiska zawodników jacy graja na tym poziomie tj. Paixao, Razack Traore, Obertan, Seleznov można sie nawet pokusić ze lepsza. Jezeli bedzie mu zarlo.. Bedzie ładował gola za golem to mozna go powołać. Nie wzbudzi to zbyt wielu kontrowersji.

JACOB - 11 marca 2020, 15:48:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl