[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 marca 2020, 15:13:26 - dkelman
Reprezentacja młodzieżowa: Mecz Polska - Białoruś odwołany

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że towarzyskie spotkanie młodzieżowej reprezentacji Polski z Białorusią zostało odwołane ze względu na zagrożenie epidemiczne.

Spotkanie było zaplanowane na 30 marca.


źródło: PZPN

Jizzer - 11 marca 2020, 15:57:26 - *.dynamic.chello.pl
odwołajcie wszystko na jakiś tam okres (miesiąc, dwa) nie róbcie paranoi

pytajnik - 11 marca 2020, 22:36:49 - *.dynamic.mm.pl
A czemu nie mógł się odbyć bez udziału publiczności? W takim razie co z meczami pierwszej reprezentacji?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas