11 marca 2020, 16:51:09 - huberts
eME kobiet: Azerbejdżan 0-5 Polska

Reprezentacja Polski kobiet prowadzona przez Miłosza Stępińskiego wygrała w meczu wyjazdowym 5-0 (2-0) z Azerbejdżanem w meczu grupy D eliminacji mistrzostw Europy.

11 marca 2020, 15:00 - Baku (ASK Arena)
Azerbejdżan 0-5 Polska
Ewa Pajor 19, 90, Aleksandra Sikora 44, 90, Agata Tarczyńska 90

Azerbejdżan: 1. Aytac Şərifova - 3. Jalə Məhsimova, 13. Nərgiz Hacıyeva, 5. Ayşən Əhmədova, 18. Alina Dorofeyeva, 23. Yeliz Acar (90, 2. Neslihan Bozkaya) - 14. Nazlıcan Parlak, 4. Nigar Mirzaliyeva, 21. Aysun Əliyeva, 10. Kristina Bakarandze - 17. Mislina Gözükara (89, 22. Nərgiz Əliyeva).

Polska: 1. Katarzyna Kiedrzynek - 5. Aleksandra Sikora, 3. Gabriela Grzywińska, 7. Małgorzata Mesjasz, 4. Paulina Dudek, 8. Natalia Chudzik (63, 18. Weronika Zawistowska) - 21. Emilia Zdunek (68, 11. Ewelina Kamczyk), 16. Dominika Grabowska, 13. Patrycja Balcerzak - 15. Katarzyna Daleszczyk (78, 10. Agata Tarczyńska), 9. Ewa Pajor.

żółte kartki: Parlak, Bakarandze - Mesjasz, Dudek.

sędziowała: Cristina Trandafir (Rumunia).

Tabela:

1. Polska       3  7 10- 0
2. Hiszpania    3  7  9- 1
3. Czechy       3  6 12- 5
4. Mołdawia     3  3  3-13
5. Azerbejdżan  4  0  1-16

Do mistrzostw awansują zwycięzcy każdej z dziewięciu grup, trzy najlepsze drużyny spośród tych, które zajęły drugie miejsce w grupie (wg bilansu meczów z drużynami z 1-5. miejsca), oraz trzej zwycięzcy baraży, w których zagra pozostałe sześć drużyn z drugich miejsc w grupach.

Mama Madzi - 11 marca 2020, 16:57:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trzy gole w 90 minucie. Pewnie przeciwniczki zeszły z fochem z boiska.

greg239 - 11 marca 2020, 17:02:59 - *.centertel.pl
Ile kibiców na trybunach?

rozbawiony - 11 marca 2020, 17:13:53 - *.30.36.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
to był dobry wyjazd.Nas około 200, wyruszamy z Otwocka w 5 fur, 7 busów i dwa autokary. Na Ukrainie grillujemy 32 na 32, w Rosji większe grzybobranie 44 na 44, po 5 dniach docieramy do Baku. Tam zbakani wchodzimy z bramą na stadion. Ktmwtw, pozdro dla kumatych i pozdro do wiezienia dla Łysego, Siwego i Waldiego.

Kibic - 11 marca 2020, 18:27:55 - *.master.pl
To było dobre. Podobało mi się, a szczególnie pozdro dla kumatuch miszczunio. Co do do meczu prawdziwa próba przed Nami.

ZIENIU - 11 marca 2020, 19:44:45 - *.master.pl
Nie da się w jednej minucie trzy gole strzelić

fansport - 11 marca 2020, 20:24:58 - *.dynamic.chello.pl
da się, wystarczy 1 minuta na to.

Stan - 11 marca 2020, 20:28:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A to ciekawe? Na świecie panuje pandemia koronawirusa a na 90minutach co panuje ?

Antos - 11 marca 2020, 20:36:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zeniu da sie wystarczy strzelic bramke, po chwili przeprowadzisz szybka akcje i zdobyc druga, a po paru sekundach strzelic z dystansu to beda 3 bramki w ciagu minuty

Trening - 11 marca 2020, 21:19:33 - *.centertel.pl
Proszę o skrót tego meczu. Gdzie można zobaczyć.

ŁukaszN.R. - 11 marca 2020, 22:10:44 - *.dynamic.mm.pl
Wiele portali nie rozdrabia się na 90+2, 90+5 tylko ogólnie piszą 90 minuta. Wiadomo pisanie 90+5 jest bardziej szczegółowe. Dzięki temu kibic później wie, że gol został strzelony w doliczonym czasie, a jak podamy samo 90 minuta to ktos pomyśli, że gol padł zaraz po zakończeniu 89 min. A gol w rzeczywistości padł kilka minut później a to ma znaczenie dla zawodów.
----
W trakcie meczu z Mołdawią komentatorzy mnie zszokowali mówiąc, że nie wiadomo ile meczów nasze zawodniczki zagrały w reprezentacji. Nikt tego nie zliczył. Wg mnie jest to absurd, żeby na poziomie prezentacji takie cyrki były, gdzie zawodniczka X według jednego źródła rozegrała 19 meczów a według drugiego 24.

ac - 12 marca 2020, 1:58:07 - *.225.102.187
Brawo dziewczyny! Troche sobie pobiegalyscie, pokrzyczlyscie ogolnie niko to nie obchodzi a teraz z powrotem do garow!

Lędzic - 12 marca 2020, 7:58:55 - *.67.86.8
@ŁukaszN.R. Komentatorzy nie wiedzą? Marek Kutyna od lat jest kronikarzem polskich kobiecych drużyn narodowych i mistrzostw Polski. Wystarczy zajrzeć do bieżącego rocznika i przy nazwisku każdej reprezentantki Polski z danego sezonu jest bilans gier i goli w każdej kategorii wiekowej. Jak nie wiedzą takich podstaw, to niech zmienią zawód.

Lędzic - 12 marca 2020, 8:02:29 - *.67.86.8
*Oczywiście rocznika Encyklopedii Piłkarskiej FUJI.

91minut - 12 marca 2020, 10:29:17 - *.242.62.93
I znów się okazuje, że administracja 90minet jest stronnicza i nie przestrzega własnych ustaleń (Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.). Banują tych którzy próbują klubów bronić a zostawiają wpisy szkalujące kluby lub takie jak "rozbawionego" powyżej. A teraz pewnie usuną mój, tacy z nich profesjonaliści i bezstronni dziennikarze...

rozbawiony - 12 marca 2020, 10:50:18 - *.30.50.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do 91minut : człowieku co jest nie tak z moim wpisem? Faktycznie nie do końca na temat, ale tak mało dobrych żartów w sieci.

JACOB - 12 marca 2020, 15:28:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Dziewczyny

MauroPB - 14 marca 2020, 22:30:43 - *.centertel.pl
Ależ analiza jaka bramka i dlaczego można lub nie strzelić w 90min%-)
Zapytajcie mailowo Ibre - może odpowie iż można owszem,ale pierwsza z półobrotu z własnego pola karnego,zaraz potem pięta bezpośrednio z różnego oraz na finisz głową że stojącej ze środka boiska;)

uumccopyna - 20 marca 2021, 4:10:39 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?