12 marca 2020, 14:35:48 - dwieladek
23. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 23. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 14-15 marca.

14 marca (sobota):

Lech II Poznań - Garbarnia Kraków, godz. 12:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
Resovia - Błękitni Stargard, godz. 15:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg, godz. 15:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Górnik Polkowice - Legionovia Legionowo, godz. 16:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Elana Toruń - Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Widzew Łódź - Skra Częstochowa, godz. 19:10, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).

15 marca (niedziela):

Znicz Pruszków - Bytovia Bytów, godz. 12:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
GKS Katowice - Górnik Łęczna, godz. 13:05, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Stal Stalowa Wola 0-0 Olimpia
Górnik Polkowice 3-0 Legionovia (walkower)

ZEstalowej - 12 marca 2020, 16:39:15 - *.mtm-info.pl
Stal- Olimpia my mamy grac o zwyciestwo a nie kunktatorskie 0-0 widmo przerwania rozgrywek przy takim kunktatorskim podejsciu skazuje nas na spadek ,w tym meczu albo wygramy albo przegramy i spadamy zadne 0-0 mnie nie interesuje .Juz widac nie ktorzy chca wykorzystac sytuacje katowice na przyklad sa na 3 miejscu i cwaniaki chca zakonczenia rozgrywek ,miejmy nadzieje ze pzpn nie przyłaczy sie do tego szalenstwa i histerii

RESOVIA - 12 marca 2020, 16:56:59 - *.wist.com.pl
Wedle przepisów Resovia jest w tym momencie na 3 - miejscu a GKS na 4 . W obecnej chwili Resovia jest z Awansem do 1 ligi

xxxx - 12 marca 2020, 17:01:44 - *.dynamic.mm.pl
Rozgrywki mogą byc zawieszone w kazdym momencie i moze byc tak ze kto do którejś kolejki bedzie w 3 to wchodzi do 1 ligi i mecz Resovii sędziuje gosc z Katowic?. Kto to ku..Ustala?

fan - 12 marca 2020, 17:56:44 - *.dynamic.chello.pl
Oj coś czuję, że jeśli mecz Resovii z Błękitnymi dojdzie do skutku, to będą się działy cuda na kiju. Wyznaczanie do takiego meczu, gdzie na 90% jest to ostatnia kolejka która zaważy o awansie, sędziego z miasta które walczy równocześnie o awans jest trochę niepoważne ze strony PZPNu...

Wolf - 12 marca 2020, 19:30:07 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
garbarnia walczy ze stalówką o byt ligowy , więc sędzia na meczu stalówki z elblągiem nie dziwi

Piotrek - 12 marca 2020, 20:42:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie beda zawieszone rozgrywki,a jak zawiesza to calkowicie anuluja obecny sezon ligowy

Do ZEstalo - 13 marca 2020, 0:13:05 - *.143.223.86
No niby na jakiej podstawie Stalowka ma spadac?? Po ta sa rogrywki dom i wyjazd by udowodnic , ktora drozyna jest lepsza. Skoro nieda sie tego przeprowadzic to anuluje sie lige i zaczyna od poczatku. Jaka jest sprawiedliwosc kiedy ty wiekszosc meczy grales na wyjazdach,a teraz nie mozesz zagrac u siebie.

Bolo - 13 marca 2020, 8:48:32 - *.play-internet.pl
Jakoś jestem przekonany, że w ten weekend żaden mecz się nie odbędzie.

Tomek - 13 marca 2020, 11:51:09 - *.43.144.45.ipv4.supernova.orange.pl
@Piorek
Skąd ta teoria? PZPN jasno napisał, że jeśli przerwą to będzie brana pod uwagę tabela na dzień odwołąnia ligi.

zibi1 - 14 marca 2020, 15:39:23 - *.42.13.104.alfanet24.pl
Jeśli PZPN przerwie rozgrywki to sezon powinien być anulowany.Dlaczego Mistrz Polski oraz awanse i spadki z lig mają być załatwione przy zielonym stoliku.