15 marca 2020, 18:53:04 - dagazka
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 3-1 (3-0) wyjazdowym spotkaniu 22. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Rostow. Pierwsza bramka dla Łokomotiwu również padła po strzale Krychowiaka - piłka odbiła się od słupka i pleców golkipera gospodarzy. 30-letni pomocnik, który ma w tym sezonie dziewięć ligowych trafień, zaliczył także asystę przy drugim golu dla swojego zespołu.

15 marca 2020, 17:00 - Rostów nad Donem (Rostow Ariena)
FK Rostow 1-3 Łokomotiw Moskwa
Iwelin Popow 64 (k) - Siergiej Pieśjakow 34 (s), Rifat Żemaletdinow 38, Grzegorz Krychowiak 42

żółte kartki: Dennis Hadzikadunic, Mathias Normann - Dmitrij Barinow.

sędziował: Michaił Wiłkow (Niżni Nowogród).
widzów: 30 127.

Krychowiak i Maciej Rybus rozegrali całe spotkanie w Łokomotiwie.

Zespół Polaków ma 41 punktów i zajmuje drugie miejsce w lidze.

cool - 15 marca 2020, 19:07:15 - *.adsl.inetia.pl
Ludzie nie oszukujmy się ale Krychowiak jest teraz w trójce najlepszych rozgrywających w Europie a może i na świecie !

@cool - 15 marca 2020, 19:08:29 - *.174.212.33.novaia.pl
Asysta II stopnia, a to roznica

Jizzer - 15 marca 2020, 19:09:03 - *.dynamic.chello.pl
fajnie mówi po rosyjsku - po meczu

vbn - 15 marca 2020, 19:17:56 - *.play-internet.pl
ja pedryle stówe mi wyrwał sugerowałem sie tym ze Rostó i zgniótł na początku meczu, ale to była tylko zasłona dymna, szachtar,cska, trabzonspor, galatasaray wszyscy dali upy normalnie jestem juz biedakiem przez te koronawyniki

Petersi - 15 marca 2020, 19:18:35 - *.146.236.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzięki

Kura - 15 marca 2020, 19:24:12 - *.147.104.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe do której kolejki dograją w Rosji? W Polsce już wiadomo kto mistrzem, kto spadł z lig ,kto awansował. Dobrze że udało się rozegrać choć dwie kolejki w 1 i 2 lidze i więcej niż dwie w Ekstraklasie.

vegeta82 - 15 marca 2020, 19:25:57 - *.olsztyn.vectranet.pl
korona tu, korona tam, korona h... zrobi nam

paprykarz - 15 marca 2020, 19:27:50 - *.dynamic.mm.pl
w sumie samobój - bramkarz obronił strzał, ale piłka odbita od słupka trafiła go pechowo w głowę

Puff - 15 marca 2020, 19:37:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo ??? jeszcze niedawno nie łapał się na trybunę do PSG

G - 15 marca 2020, 19:41:31 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
W identycznej sytuacji gol Krzynówka z Portugalią został zaliczony jako samobójczy.

Zeroberto - 15 marca 2020, 19:46:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@G oraz "jego" gol z Realem w barwach Leverkusen

Mądry - 15 marca 2020, 19:59:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czytaj ze zrozumieniem,po strzale gol samobój a drugi normalny gol.

CheGuevara - 15 marca 2020, 20:02:40 - *.dynamic.mm.pl
Tymczasem dziś odmówił udziału w meczu Trabzonsporu John Obibok Mikel.

Karoll - 15 marca 2020, 20:26:31 - *.30.9.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Rosji grają i my byśmy grali, gdyby była normalna zima. Ta epidemia to efekt ingerencji w klimat, miedzy innymi przez tzw "zasiewanie" chmur itd.

obserwator - 15 marca 2020, 20:30:28 - *.92.249.2
@cool wśród euroepejskich lig które obecnie grają.
PSG go dobitnie zweryfikowało.

Szyder - 15 marca 2020, 20:45:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka lipa. Krycha strzelił również pierwszego gola a zapisali jako samobója bramkarzowi

Clen - 15 marca 2020, 21:24:28 - *.play-internet.pl
Ktos ma szczepionke,rosjii nikt nie ruszy!super klumat i teraz wakacje!

Rychtyk Fa - 15 marca 2020, 21:34:12 - *.leon.com.pl
i tak mo być korono w duoie mam słabszy lygo a jak czyjesz sie słaba to nie ida na szpil i wszystko w tymacie , a hejterzy lepi niech nic nie piszom bo toto yno propaganda

Glonojad - 15 marca 2020, 21:39:01 - *.ip4.greenlan.pl
Dobrze, że strzelił bo by dzisiaj newsa nie było.

Bolo - 15 marca 2020, 23:47:53 - *.play-internet.pl
Obserwator - PSG się samo zweryfikowało oddając jednego z najlepszych środkowych pomocników.

Bob1 - 15 marca 2020, 23:59:43 - *.centertel.pl
Dawaj do korony

Radomiak - 16 marca 2020, 0:50:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co mnie to?Ja chce aby liga wznowiła mecze.Bo jesteśmy w Radomiu spragnieni meczów Radomiaczka i jego marszu do ekstraklasy i meczyku zgodowe z Legią

Zwarty - 16 marca 2020, 2:30:05 - *.255.234.107
4 lata temu myslalem, ze Krychowiak jest juz skonczony jako pilkarz na najwyzszym poziomie.
Gdy gral w Hiszpanii to byl najlepszym na swiecie na tej pozycji, potem tylko zjazd, ale teraz wraca do swego poziomu z Hiszpanii.
Brawo!
Chce sie biegac i utrzymywac odpowiednia wage, to sa i rezultaty.

zero1 - 16 marca 2020, 3:13:25 - *.dyn.optonline.net
W sumie to ta bramka raczje powinna zostac zaliczona jako samoboj tak samo jak zaliczyli samboj Kuciakowi w meczy Lech z Lechia przy 1wszej bramce.

Gdzie jest - 16 marca 2020, 6:10:28 - *.centertel.pl
Cała Rosja pracuje i 3/4 Polski .
Skandal z resztą Polski.

Jajg - 16 marca 2020, 6:15:50 - *.opera-mini.net (*.248.161.94)
W wloszech umarlo 700osob w 2dni. Koronawirus malymi krokami zbliza sie do nas. Wszystkie ligi europejskie powinny zakonczyc sezony i zaczac za pol roku grac w pilke. Na ta chwiłe zdrowie jest wazniejsze. Pozd.

😆 - 16 marca 2020, 6:43:49 - *.30.56.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe czy Bereszyński oglądał mecz

RNI - 16 marca 2020, 6:55:04 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
cała liga jeśli nie będzie dokończona zostanie unieważniona , nie będzie ani mistrzów ani spadkowiczów

Kura - 16 marca 2020, 9:02:24 - *.147.106.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@RNI - polecam zapoznać się z dekretem PZPN w temacie sytuacji nagłej,jak przerwanie rozgrywek. Czyli że obowiązuje jako końcowa, tabela o ostatnio rozegranej pełnej kolejce.

pakeros - 16 marca 2020, 11:11:05 - *.147.102.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najlepszy polski piłkarz. Nasz Arkowiec!

KSS - 16 marca 2020, 17:04:45 - *.tsm.tarnobrzeg.pl