[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 maja 2020, 21:42:56 - Muszynski
Adam Wasil nowym przewodniczącym rady nadzorczej Górnika Łęczna

Adam Wasil został nowym przewodniczącym rady nadzorczej Górnika Łęczna. Funkcję wiceprzewodniczącego pełnić będzie Dariusz Batyra, a sekretarzem rady został Grzegorz Wojno.

W radzie nadzorczej drugoligowca znajdują się również Paweł Fryt, Krzysztof Chołast oraz Grzegorz Szkutnik.


źródło: Górnik Łęczna

raf - 12 maja 2020, 23:06:33 - *.icpnet.pl
Gratulacje no to wypada awansować na opóżnione 40 lecie

Gif - 12 maja 2020, 23:35:44 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo dobre zmiany. LW jest z klubem. Dobre zarządzanie. Wracamy na dobre tory WGW.

Guesto - 13 maja 2020, 4:41:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oooo!!!! I to jest bardzo dobra wiadomość przed wyjściem na szychte. Panie Arturze liczymy na Pana. Do roboty!!!

Legnica - 13 maja 2020, 5:50:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Don Wasil.

resor - 13 maja 2020, 8:49:33 - *.centertel.pl
Nigdy nie słyszałem o tych ludziach pytałem znajomych i oni też nie słyszeli. A Łęczna nie powinna awansować

Sito Riera - 13 maja 2020, 10:24:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Vasil z Eurowizji

Licz - 13 maja 2020, 12:14:05 - *.ambit24.net
Adam Wasil?Czy to rodzina prezesa LW?

mrooo - 13 maja 2020, 12:16:02 - *.14.118.42.static.3s.pl
Pracownik średniego szczebla LW Bogdanka :D. Spoko gość Osobiście znam z górnictwa , powodzenia Górnik Ł. ze śląska

s - 13 maja 2020, 14:57:06 - *.play-internet.pl
Wuj Marcina Wasilewskiego.

opolczyk - 13 maja 2020, 20:02:08 - *.34.106.176.ip4.krucznet.com.pl
śmieszy mnie jak takie klubiki organizują sobie jakieś rady nadzorcze etc

kibic - 14 maja 2020, 21:43:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy w czasie epidemii Górnik Łęczna nadal będzie finansowany z państwowej kasy ? Kasa dla medyków , a nie dla zawodowego klubu. Niech znajdą prywatnych sponsorów.

2020 - 14 maja 2020, 22:24:11 - *.net.pl
Nowa rada nadzorcza powinna się zająć też burdelem w akademii pseldo działaczami i ich gwiazdkami jeszcze chwilą i nie będzie dzieci i młodzieży do szkolenia za wszystko muszą płacić rodzice A kasa od sponsora idzie do ich kieszeni przez Stowarzyszenie

Gornik - 16 maja 2020, 15:18:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do kibic- gościu Górnik nie jest finansowany z państwowych pieniędzy Bogdanka jest instytucją prywatną a to ze teraz udziały ma skarb państwa to inna historia

WójekKrzyk - 18 maja 2020, 20:29:59 - *.dynamic.chello.pl
2020... No to to fakt...

Ręce opada - 20 maja 2020, 23:38:16 - *.adsl.inetia.pl
Mam nadzieje ze nowa rada zajmie się sytuacja panująca w Akademi. Kumoterstwo i kolesiostwo, podział na grupy według umiejętności - farsa. Trenerzy prowadzący zajęcia w swoich prywatnych szkołach i promujący swoich uczniów -norma. Pozostałe grupy płaca składki by „wybrańcy” mogli się bawić. Dzieci nie ćwiczą na terenie klubu, ciężko zamówić strój klubowy do ćwiczeń. Taka sytuacja w klubie ze złota gwiazdka PZPN i aspiracjami na awans. Kto może ten ucieka, czara goryczy przelewa się...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas