[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 maja 2020, 21:08:43 - dkelman
Mihajlo Trajković odchodzi z Arki

Asystent trenera Mihajlo Trajković rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Arką Gdynia.

Trajković odpowiedzialny był za proces implementacji metodologii treningowej. W Arce pracował od października 2019 roku.


źródło: Arka Gdynia

Ja - 14 maja 2020, 21:16:53 - *.58.140.121
Już jest po arce , spadek przesądzony i dobrze

Ja - 14 maja 2020, 23:18:49 - *.rev.pro-internet.pl
Nawet nie wiedziałem ze był. Żegnamy, tęsknić nie będziemy...

FANatyk - 14 maja 2020, 23:25:19 - *.212.155.49
to już nie będzie implementacji? ;)

Szklana - 14 maja 2020, 23:49:50 - *.free.aero2.net.pl
Utrzymali się dzięki oszustowi Siemaszko strzelającemu gola ręką, a teraz nadchodzi odpłata. Arka musi spaść.

Stoppolin - 15 maja 2020, 6:27:34 - *.centertel.pl
Szrot pokazujący innemu szrotowi, jak kaleczyć piłkę nożną, a tytuły sobie nadają jakby przy największych projektach naukowych tego świata uczestniczyli.

leon - 15 maja 2020, 8:27:24 - *.231.52.241.koba.pl
Bardzo dobrze, że Arka Piłka Ręczna spada, chociaż a Mamrotem to różnie może być, niemniej życzę by karma wróciła. Teraz by świętowali awans i nikt im by nie wypominał ręki.
A metodologii można nauczyć się np.: od Korony, Zagłębiów (obu) lub GKS Katowice.

Rafix - 15 maja 2020, 11:02:31 - *.dynamic.mm.pl
Długo jeszcze będziecie płakać gimbusy? Dotknął ręką to dotknął, po co drążyć temat? Nudne...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas