[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


16 maja 2020, 20:23:14 - dwieladek
Zawodnicy rezerw na treningu Chojniczanki

W treningu Chojniczanki wzięło udział kilku piłkarzy z rezerw występujących w klasie okręgowej.

Na zajęciach pojawili się Michał Kalitta, Mateusz Tomaszewski, Szymon Galikowski, Daniel Czerwiński, a także Kacper Madej z zespołu juniorów.


źródło: Chojniczanka Chojnice

Bytovia - 16 maja 2020, 23:10:07 - *.centertel.pl
Życzę utrzymania!

obserwator - 17 maja 2020, 12:28:20 - *.dynamic.chello.pl
Chojniczanka ! Drużyna mojej młodości a właściwie dzieciństwa . Pamiętam mecze w PP z Zagłębiem Sosnowiec w składzie którego grał wtedy słynny Jarosik . Życzę utrzymania . Czym trudniej temu trenerowi pójdzie tym realniejszy sukces utrzymania się w lidze . Temu trenerowi szkodzi utrata koncentracji , która następuje przy odnoszonym chociażby najmniejszym sukcesie . Jak będzie koncentracja , realna ocena będzie sukces

Misiek - 17 maja 2020, 14:37:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie te czasy jak Jasiu Kapuściński strzelał co mecz 3 bramki hat-tricka? No gdzie te czasy?

alex - 19 maja 2020, 16:14:35 - *.147.108.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
fajnie że wzięli tylko że większość treningu spędzili za bramka grając w ,,dziadka'' \;-\0

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas