[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


18 maja 2020, 13:39:08 - Muszynski
II liga: Mecz Stal Rz. - Widzew w TVP

Spotkanie 24. kolejki II ligi, w którym Stal Rzeszów zagra z Widzewem Łódź, będzie transmitowane w TVP3.

W związku z transmisją mecz odbędzie się 7 czerwca o godz. 13:05.


źródło: Widzew Łódź

Rikitiki - 18 maja 2020, 13:48:28 - *.ostnet.pl
Dramat, przecież liga niemiecka pokazuję, że cała histeria, to absurd, tak samo jak zasady bezpieczeństwa dla piłkarzy na meczach. Cieszę się, ze w Polsce będą grać dalej na poziomie Ekstraklasy, I i II ligi. W zasadzie, to i niższe ligi mogłyby grać, no ale i tak nie jest źle.

fansport - 18 maja 2020, 13:49:17 - *.dynamic.chello.pl
bez oprawy meczowej, bez kibiców, to nie jest to, a w turcji, jak słyszałem, będą mogli kibice przyjść na stadiony.

st rz - 18 maja 2020, 16:47:38 - *.dynamic-1-kat-k-4-3-0.vectranet.pl
a ile by mogło przyjść Widzewa ze 300 a stali 500 max to tak ze niema dramatu

daft - 18 maja 2020, 17:29:03 - *.203.115.87.dyn.plus.net
Z powoduw bespieczenstwa muszom grac po 3 w odstepach dwumetrowych

Daniel - 18 maja 2020, 18:25:09 - *.icpnet.pl
Jakość wideo sprzed 25 lat ? Dalej ?

Pionio - 18 maja 2020, 21:54:47 - *.dynamic.chello.pl
jakie oprawy 😂Tylko Motor Lublin 💪

zdziwiony - 19 maja 2020, 0:35:56 - *.elblag.vectranet.pl
@Daniel fakt jutro kupię telewizor kineskopowy, by jakość przekazu ogarnąć

Salernitan - 19 maja 2020, 10:55:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem zniesmaczony, że moje podatki przeznaczane są na to, żeby ludzie z okolic Łodzi mogli sobie obejrzeć swój ukochany RTS w telewizji.

Bacca - 19 maja 2020, 15:10:24 - *.play-internet.pl
Salernitan czy Bonaparte,jak tam sam się nazywasz.Masz problemy z mózgiem i to ja mogę czuć się zniesmaczony że leczysz się między innymi z moich podatków...

Byczyna - 19 maja 2020, 18:29:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za łodzią ludzie nie płacą podatków, nie mogą oglądać transmisji ????

Buryga - 19 maja 2020, 18:56:04 - *.play-internet.pl
Bacca u niego wszystko ok z głową, niestety o Tobie tego nie można powiedzieć.

Henek - 19 maja 2020, 20:39:59 - *.74.192.110
Przecież w innej jakości niż HD to szkoda tego oglądać np.na 55 calowym tv.Czy ktoś z TVP próbował oglądać TVP 3 na innym tv niż kineskopowy Rubin????Bo takie kanały to od razu skasować.

IlHunteroP - 19 maja 2020, 23:24:46 - *.188.097.pools.vodafone-ip.de
@Salernitan @Buryga akurat RTS oglądają ludzie z całej Polski a nie z okolic Łodzi

moskaluRTS - 20 maja 2020, 22:02:54 - *.ip.xs4all.nl
IlHunteroP@ Potwierdzam

Salernitan - 22 maja 2020, 10:40:30 - *.174.61.118
@Bacca: Gdybym miał problemy z głową, leczyłbym się prywatnie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas