[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 maja 2020, 12:11:17 - dkelman
1/4 finału Totolotek Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 26-27 maja.

26 maja (wtorek):

Miedź Legnica - Legia Warszawa, godz. 20:10, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

27 maja (środa):

Stal Mielec - Lech Poznań, godz. 20:10, sędzia: Paweł Gil (Lublin).


źródło: własne / PZPN

Seat LEON - 22 maja 2020, 12:12:35 - *.212.146.238.siec.idealan.pl
Chciałbym zaapelować o rozsądek i o to, by sędziowie podczas meczów mieli na sobie przyłbice.

olaf - 22 maja 2020, 12:14:44 - *.dynamic.mm.pl
nie tylko przyłbicę, najlepiej całą zbroję

Seat LEON - 22 maja 2020, 12:21:54 - *.212.146.238.siec.idealan.pl
Ale proszę być poważnym 🔥🔥🔥

Szumowski - 22 maja 2020, 12:22:38 - *.dynamic.chello.pl
Uwaga na nowe ogniska koronawirusa!

Pro Junior - 22 maja 2020, 12:24:26 - *.nette.pl
Kiedy PZPN pochwali się, że zabrał klubom pieniądze z tarczy antykryzysowej? Tak się chwalili ile to dali kasy, a teraz cichaczem zabierają. Sprawa dotyczy Pro Junior System. Wstyd.

tyski - 22 maja 2020, 12:25:07 - *.comfortel.pl
Sęziowie powinni sie Myć przed meczem.

PZPN - 22 maja 2020, 12:25:55 - *.play-internet.pl
Boniek oddaj kasę klubom z PRO JUNIOR SYSTEM!

FC Wuhan Z - 22 maja 2020, 12:27:55 - *.centertel.pl
Przyłbice i kaptury

fansport - 22 maja 2020, 13:21:57 - *.dynamic.chello.pl
najważniejsze, to dobrze sędziujący sędzia, a nie taki, jak w meczu z piastem.

Marek Wojn - 22 maja 2020, 13:39:00 - *.93.51.3
a co z pieniędzmi za zwrot biletów na mecze PP ??? kibice zapłacili ich nie odzyskali a teraz mecze mają być bez publiczności ?

ben 10 - 22 maja 2020, 13:39:51 - *.220.46.2
Sędziowie powinni mieć oprócz gwizdków termometry. Po każdym podejrzanym zachowaniu piłkarza zostałaby mu zmierzona gorączka.

Miki - 22 maja 2020, 14:07:32 - *.29.165.19.threembb.co.uk
Gil zalatwi sprawe tak zeby final Lech -Legia nie na darmo zostal wyznaczony do tego spotkania

Important - 22 maja 2020, 16:29:56 - *.43.212.62.ipv4.supernova.orange.pl
Tylko masek piłkarze nie zakładajcie, bo po 15 minutach jest tam takie siedlisko bakterii, że się naprawdę pochorujecie.

k123 - 22 maja 2020, 17:19:29 - *.play-internet.pl
fantastyczny artykuł, pozdrawiam

leon - 22 maja 2020, 18:26:04 - *.231.53.163.koba.pl
Ciekawe kto kogo oszuka? Pamiętam finał w połowie lat 90-tych Amica-Aluminium Konin 5:3. To był mecz!!! Karny dla Amici z kapelusza, niepodyktowany karny dla Aluminium i wiele innych ,,dziwnych,, decyzji. Na dodatek grali w Poznaniu zamiast na neutralnym obiekcie. Czy tym razem Amica zagra tak samo, czy może Legii jak zwykle nie pozwolą skrzywdzić. Może być bardzo ciekawie. Umiejętności piłkarskie zawodników są na szarym końcu. Taka niestety jest prawda.

PM - 22 maja 2020, 18:39:27 - *.dynamic.chello.pl
Miedź 1-2 Legia
Stal 2-3 Lech

Dżon - 22 maja 2020, 18:58:32 - *.centertel.pl
A nie mógłby Szumowski rozporządzeniem wyników rozstrzygnąć?

Witkowski - 22 maja 2020, 19:00:29 - *.dynamic.chello.pl
@leon
Poznań nie był neutralnym terenem dla drużyn z Konina i Wronek?

jarock - 22 maja 2020, 21:03:01 - *.free.aero2.net.pl
Dokładnie ! Co z Pro Junior System ! Był jakiś komunikat PZPN ?

Fafik - 22 maja 2020, 22:37:25 - *.30.8.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liga w polsce powinna byc juz zakonczona

s - 22 maja 2020, 23:25:56 - *.play-internet.pl
Fafik, ale to jest puchar.

OBSZERNY - 22 maja 2020, 23:30:07 - *.fbx.proxad.net
Dzisiaj w Bundeslidze derby Berlina.Zwyciestwo Herthy 4:0 a Piatek wchodzi na ostatni kwadrans.Czyzby okazalo sie,ze to zawodnik jednego sezonu.Mam wrazenie,ze gdyby zostal w Genui duzo lepiej by na tym wyszedl niz w Milanie czy obecnie w Berlinie.

B-B - 22 maja 2020, 23:34:00 - *.bielskobiala.vectranet.pl
w POLSCE nie ma sędziów tylko reżyserzy ...

dobrytowar - 23 maja 2020, 0:40:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@fafik, a to niby dlaczego?

Ert - 23 maja 2020, 0:59:25 - *.dynamic.chello.pl
czemu nie ma Mycia ?

Tony - 23 maja 2020, 3:11:48 - *.res.bhn.net
Final :
Miedz-Stal

wojak - 23 maja 2020, 11:27:53 - *.netcity.pl
Najlepiej haubice.

Rudy - 23 maja 2020, 11:47:18 - *.146.231.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie mogę się doczekać startu najsilniejszej ligi Europy...

Rudy - 23 maja 2020, 11:48:31 - *.146.231.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Długa laga od obrońcy i walczta

KORSARZ - 23 maja 2020, 13:11:03 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Lech powinien grac we wtorek, Legia może po meczu zostać w Legnicy lub pojechać do Grodziska, Lech musi wrócić z Mielca

PM - 23 maja 2020, 13:25:11 - *.dynamic.chello.pl
Poznań – Mielec – 394 km w prostej; 470 km drogowo
Legnica – Warszawa – 354 km w prostej; 429 km drogowo
(mierzyłem od stadionu do stadionu)
Jeżeli dla @KORSARZ różnica 40 km jest znacząca to XD. Jak dla mnie obie powinny grać tego samego dnia, co najwyżej o różnych porach, jeśli chodzi o transmisje.

dobrytowar - 23 maja 2020, 15:20:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@korsaż, dziś niech grają. Na co tyle czekać? I cały tydzień będą mieć, a tak to spisek Legii jak zawsze, przeciw bidnemu Lechowi. No i dziś taka fajna pora. Sobota, wieczór, nic tylko grać.

dobrytowar - 23 maja 2020, 15:45:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korsarz, znaczy się.

Neutral60 - 23 maja 2020, 16:04:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gil jak zrobi numer dla miejscowych to wytłumaczy się tym , że przyłbica mu zaparowała lub że zapomniał zdjąć maseczkę i nie zdążył odgwizdać pozycji spalonej piłkarza miejscowych.

Słonina - 23 maja 2020, 20:03:17 - *.10.135.189
Dobra decyzja o rozegraniu meczu. Ja wolałbym jednak dla bezpieczeństwa żeby meczu jako takiego nie było a tylko rzuty karne.

Koko - 24 maja 2020, 20:54:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za różnica kto wygra. I tak w europejskich pucharach żaden klub z polski nie zaistnieje. A tak w ogóle to sezon już się zakończył w pierwotnym terminie w połowie maja i teraz należy się zasłużony odpoczynek po ciężkim sezonie a nie jakieś dogrywki robią przecież Piłkarze na urlopach się plażują

spider - 24 maja 2020, 21:28:10 - *.play-internet.pl
Współczuję chlopakom z Legnicy. Frankowski nie pozwoli. Zróbcie to na przekór. Powodzenia!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas