26 maja 2020, 20:23:41 - dwieladek
Gol Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla VfL Osnabrück w wygranym 2-0 (1-0) wyjazdowym meczu 28. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z SpVgg Greuther Fürth. Była to jego trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

26 maja 2020, 18:30 - Fürth (Sportpark Ronhof Thomas Sommer)
SpVgg Greuther Fürth 0-2 VfL Osnabrück
David Blacha 9, Niklas Schmidt 58

żółte kartki: David Raum, Julian Green - Maurice Trapp, Anas Ouahim, Niklas Schmidt.

sędziował: Tobias Reichel (Wirtembergia).

Mecz bez udziału publiczności.

Blacha grał do 53. minuty, gdy zmienił go Niklas Schmidt. Na ławce rezerwowych gości całe spotkanie spędził Marcos Álvarez, który od lipca będzie piłkarzem Cracovii.

Drużyna Polaka ma 33 punkty i zajmuje 12. miejsce w lidze.