27 maja 2020, 20:26:56 - huberts
Bramka Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Herthy BSC Berlin w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 28. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko RB Leipzig. Była to druga ligowa bramka 24-letniego napastnika.

27 maja 2020, 18:30 - Lipsk (Red Bull Arena)
RB Leipzig 2-2 Hertha BSC Berlin
Lukas Klostermann 24, Patrik Schick 68 - Marko Grujić 9, Krzysztof Piątek 82 (k)

żółte kartki: Marcel Halstenberg - Peter Pekarík, Jordan Torunarigha, Matheus Cunha.
czerwona kartka: Marcel Halstenberg (63. minuta, Leipzig, za drugą żółtą).

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).

Mecz bez udziału publiczności.

Piątek wszedł na boisko w 71. minucie meczu, zmieniając Vladimíra Daridę.

Hertha zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów.

SzarowlaLu - 27 maja 2020, 20:29:48 - *.play-internet.pl
No i git musi strzelać nawet karne, żeby nabierać pewności siebie a dalej już pójdzie.

Dupek - 27 maja 2020, 20:30:47 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Z karnego to i ja bym szczelił...

cool - 27 maja 2020, 20:31:20 - *.adsl.inetia.pl
No i co krytykanci macie jeszcze coś do powiedzenia? Wystarczyło 20 minut. Krzysiek jest w tej chwili najlepiej strzelającym rzuty karne w Europie !

KJ - 27 maja 2020, 20:36:16 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny Lewandowski... Tylko z karnych strzelać potrafi. I jeszcze ta bezczelna cieszynka, widać że sodówka za mocno strzeliła do główki.

judasz - 27 maja 2020, 20:43:08 - *.17.242.83.cust.knett.no
Informacja przekazana żenująco. Można było napisać ze 3 zdania, czy wywalczył chociaż tego karnego.

dsfsdaf - 27 maja 2020, 20:50:04 - *.bb.online.no
pio pio pio!!!el pistolero

fansport - 27 maja 2020, 20:53:08 - *.dynamic.chello.pl
brawo piątuniu ! lewandowski nie strzelił, a ty strzeliłeś, czyli aktualnie jesteś od niego lepszy, przynajmniej w tej kolejce.

nołnejm - 27 maja 2020, 20:55:03 - *.unknown.vectranet.pl
chłop strzelił z karnego a się cieszył jakby co najmniej loba zrobił i jeszcze wcześniej z dwóch skręcił

Siwy84 - 27 maja 2020, 21:03:48 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Dali mu strzelać karne żeby nie mówili że transfer niewypał i kompromitacja

max - 27 maja 2020, 21:32:11 - *.dynamic.chello.pl
Nie zmienia ten gol faktu, że latem transfer do Rosji lub Turcji a zimą powrót do Polski.

HWDK - 27 maja 2020, 21:37:10 - *.dynamic.chello.pl