30 maja 2020, 17:25:50 - maciejko
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Herthy w wygranym 2-0 (1-0) meczu 29. kolejki niemieckiej Bundesligi z Augsburgiem. Dla Polaka, który wszedł na boisko w 65. minucie w miejsce Dodiego Lukebakio, było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

30 maja 2020, 15:30 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
Hertha BSC Berlin 2-0 FC Augsburg
Javairô Dilrosun 23, Krzysztof Piątek 90

żółte kartki: Marko Grujić, Maximilian Mittelstädt, Krzysztof Piątek - Rani Khedira, Felix Uduokhai, Daniel Baier.

sędziował: Sven Jablonski (Brema).

Mecz bez udziału publiczności.

Hertha zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów.

tomek - 30 maja 2020, 17:26:05 - *.174.37.10
brawo

Gal - 30 maja 2020, 17:27:08 - *.dynamic.chello.pl
Klasycznie...jak nie wybłagany karny to dostawienie nogi. Tylko na tyle go stać.

Kolo34 - 30 maja 2020, 17:28:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W koncu dostal jakies podanie, brawo

@Gal - 30 maja 2020, 17:31:58 - *.147.45.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A Ty jesteś kolejnym zakompleksionym dzieciakiem, który chciałby aby każdy, zwłaszcza polski piłkarz, kiwał od własnego pola karnego, przeszedł wszystkich zawodników przeciwnika i po fikołku w tył strzelił przewrotką?

MartinSchm - 30 maja 2020, 17:37:40 - *.play-internet.pl
Brawo Krzychu, jedziesz z frycami

Cowboy - 30 maja 2020, 17:39:25 - *.master.pl
Brawo dla kibica, który wyprostował Gal-a 👍

abc - 30 maja 2020, 17:44:43 - *.adsl.inetia.pl
I tak jest nic nie warty, nadal jest przeciętniakiem.

cool - 30 maja 2020, 17:55:45 - *.adsl.inetia.pl
Jeżeli w następnmym meczu Krzysiek nie wyjdzie w pierwszym składzie to kibice Herthy wywiozą tego trenera na taczkach !

M. - 30 maja 2020, 18:01:16 - *.dynamic.chello.pl
@cool: są aż tak głupi?

fansport - 30 maja 2020, 18:46:27 - *.dynamic.chello.pl
brawo piątuniu zawsze wiedziałem, że jesteś najlepszy. lewy może tylko podziwiać twój kunszt.

godosz - 30 maja 2020, 18:53:44 - *.icpnet.pl
Pewnie mu zeszła!

P. - 30 maja 2020, 18:59:14 - *.play-internet.pl
Dobry żart fansport. Niezły ubaw mam. Dodam jeszcze od siebie, że Krzychu zostanie królem strzelców Bundesligi w tym sezonie...
A na poważnie, to szanujmy tych którzy robią po mistrzowsku to czym w życiu się zajęli.
Brawo Piona. Teraz liczę, że Lewy coś ustrzeli.

Bolec - 30 maja 2020, 19:01:20 - *.251.88.130
Widać, że kwarantanna mu posłużyła. Oby to był powrót do wysokiej formy. Krzycha stać na znakomitą grę. Oby te bramki były początkiem regularnego strzelania.

Elanowiec - 30 maja 2020, 19:25:09 - *.centertel.pl
No i git, odbił się od dna, teraz będzie już regularnie szczyloooooł, Brawo Krzychoooo

fansport - 30 maja 2020, 19:39:19 - *.dynamic.chello.pl
lewemu to sam sobie kibicuj.

judasz - 30 maja 2020, 20:03:40 - *.17.242.83.cust.knett.no
@ga dostawienie nogi przy kontrze na 2 na 2. Coś ci się styki przegrzały.

... - 30 maja 2020, 22:27:07 - *.146.226.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Super, znowu jakiś domorosły inkwizytor wycina hurtowo komentarze, ale bździny fantrolli wiszą na forum bez problemu.

i na koniec:
"jesteś taki jak Twój ostatni mecz", ale...
Złotą Piłkę przyznaje się za formę w całym sezonie.
"To jaki ja w końcu jestem"? - zapytał Krzysiu
"Oj Krzysiu, bądź po prostu sobą" - odpowiedział Puchatek

tompg - 31 maja 2020, 0:36:09 - *.dynamic.chello.pl
Piątunio ostro goni Lewego w walce o koronę króla strzelćów.....spokojnie w fifie, tylko tam może mu dorównać....

Dżon - 31 maja 2020, 1:39:41 - *.centertel.pl
Mecz ustawiony pod Piątka, bo sędzia polskiego pochodzenia;)

Ukrzyżuj - 31 maja 2020, 3:04:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A jak Piątek odpali z formą to trzeba będzie hau hau!
Ale nie ma problemu: my kibice mamy prawo klepać w klawiaturę co chcemy bez ponoszenia odpowiedzialności za słowa.
"Uwolnić Barabasza!"
Każdy by to strzelił. Każdy. Tak jak karnego!
A może by tak: Dajesz Piona! Dasz radę! Come on! Jesteśmy z Tobą! Wstań i walcz! Jeszcze nam uratujesz tyłek w reprze. A gdzie tam. Poczekamy co zrobi i dopiero wtedy może będziemy klaskać, jak to było... "Poczekajcie, zobaczymy, czy przyjdzie Eliasz, żeby Go zdjąć z krzyża"
Ach ta tłuszcza. Nic się nie zmienia od lat. Niepojęta bezczelność, że Ci sami co po nim jadą będą go chwalić jak gdyby nic.

Barkan - 31 maja 2020, 14:21:44 - *.adsl.inetia.pl
A ja mam pytanie , czy tu nie było spalonego?? Wcześniej palił 2 metry i nie powinien brać udziału w akcji. Piłkę co prawda dostał jego kolega ale potem mu wyłożył. Czekam na opinie specjalistów.

fansport - 31 maja 2020, 15:54:03 - *.dynamic.chello.pl
spalone są tylko przy golach lewego, do tego źle wykonywane rzuty karne, czyli trzeba mu odjąć z połowe goli z jego dorobku.

Pl - 31 maja 2020, 17:47:51 - *.dynamic.chello.pl