PKO Ekstraklasa: Jagiellonia 2-2 Wisła Płock

6 czerwca 2020, 15:00 - Białystok (Stadion Miejski)

Jagiellonia: 96. Damian Węglarz - 2. Andrej Kadlec, 17. Ivan Runje, 15. Zoran Arsenić (46, 99. Bartosz Kwiecień), 7. Jakub Wójcicki (54, 38. Paweł Olszewski) - 9. Maciej Makuszewski, 8. Ariel Borysiuk, 26. Martin Pospíšil, 11. Jesús Imaz (66, 16. Przemysław Mystkowski), 31. Bartosz Bida - 21. Jakov Puljić.

Wisła: 30. Thomas Dähne - 2. Damian Michalski, 25. Jakub Rzeźniczak, 18. Alan Uryga, 24. Ángel García (79, 28. Maciej Ambrosiewicz) - 27. Torgil Gjertsen, 6. Damian Rasak, 8. Dominik Furman, 9. Mateusz Szwoch, 10. Giorgi Merebaszwili (69, 7. Piotr Tomasik) - 26. Cillian Sheridan (72, 19. Karol Angielski).

żółta kartka: Szwoch.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Mecz bez udziału publiczności.

Jaksa - 6 czerwca 2020, 16:53:51 - *.centertel.pl
Wójcicki i Arsenic do rezerw. Trener do zwolnienia. Nic z tego nie będzie. Przykro było patrzeć jak w pierwszej połowie prymitywna taktyka Płocka w zasadzie zniszczyła Jagiellonię, która nie miała żadnego pomysłu na grę.

Sss - 6 czerwca 2020, 16:54:14 - *.146.47.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wisła frajerzy 😡

Bolo - 6 czerwca 2020, 16:57:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mereba i Michalski spaprali mecz i tyle w temacie.

janek - 6 czerwca 2020, 16:57:06 - *.dynamic.chello.pl
Płock nie spadnie raczej, nie grali dzisiaj źle. Kraków albo Kielce do I ligi ze wskazaniem na Kraków.

Bako - 6 czerwca 2020, 16:58:20 - *.hsd1.il.comcast.net
Dobry wynik dla Zagłębia 👌!!!

headslap - 6 czerwca 2020, 16:58:37 - *.centertel.pl
Po bramce na 1:2 miałem dziwne przeczucie, że Jagiellonia jeszcze strzeli. No i proszę bramka w 90+3

Jary - 6 czerwca 2020, 16:59:10 - *.146.32.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wisła z Płocka oddala wygrany mecz a szkoda

:-) - 6 czerwca 2020, 17:01:44 - *.146.101.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kontaktowy gol dla Jagi to futbolowe yaya w wykonaniu Płocka. Niemrawo dośrodkowana piłka defilowała przed nosami połowy drużyny broniącej - i żadnemu nie chciało się wystawić nogi...

wisla - 6 czerwca 2020, 17:03:06 - *.class102.petrotel.pl
frajerzy i tyle w temacie prowadzic 2 do 0 i ledwo zremisowac z nedzna jaga zenada

MikeKnox - 6 czerwca 2020, 17:03:08 - *.65.218.212
Widać jaki wpływ na grę, ma brak Romańczuka. Straciliśmy środek pola, a Wisła Płock skutecznie zamykała nam skrzydła. O dziwo, Kwiecień dał dobrą zmianę, Mystek wiadomo. Dobry i punkt z lepsza w tym meczu Wisłą P.

Fajowo - 6 czerwca 2020, 17:07:04 - *.146.32.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
teraz Wisła Kraków musi wygrać z tymi z Warszawy

KibicJagi - 6 czerwca 2020, 17:09:53 - *.76.78.220
Odstawić :
- Imaz - chodzi po boisku , brak walki , kreatywności , chęci - gwiazdeczka hehe
- Wójcicki - dobry Dyzma piłkarski , tylko durnie mu płacą takie $ za ten kabaret
- Arsenić - kiedy on coś zagrał ? drewno !!
Bida to jezdzieć bez głowy ..ALE ... zmienia swe oblicze kiedy ma innych młodych wokół siebie !! Częściej stawiajmy na młodych - z Olszewskiego też bedą ludzie .. choć dziś dał się zrobić
Z Węglarza nic nie będzie ..
Odstawmy tych Kostalów , innych przybłedów z Czech i Chorwacji .

kibic - 6 czerwca 2020, 17:14:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piłka nożna to gra zespołowa Ja nawet rozumiem że napastnik powinien być trochę samolubem ale nie jaki Karol Angielski w 91 minucie miał piłkę meczową dla Wisły otrzymuje podanie od Furmana ma dwóch zawodników Jagi na "plecach" i bramkarza przed sobą i zamiast zagrać do Furmana na czystą traci piłką za stratę 3 punktów dla Wisły jest odpowiedzialny Karol Angielski niestety

Jaro - 6 czerwca 2020, 17:16:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Prezesie Kruszewski na jakiej podstawie został przedłużony kontrakt z Sobolem, moim zdaniem są źle przygotowani do sezonu, wiele kontuzji i brak sił od 60 min

kibic - 6 czerwca 2020, 17:19:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaro - wyluzuj to ze Wisła dziś nie wygrała to nie wina trenera tylko grajków tak jak napisałem wyżej ten mecz powinni zamknąć dużo wcześniej

remek - 6 czerwca 2020, 17:24:19 - *.146.106.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sobolewski i Józwiak wypad z Płocka i weżcie ze sobą Szwocha oraz wynalazki Jóżwiaka czyli dna z Raciąża.

obiektywny - 6 czerwca 2020, 17:24:44 - *.play-internet.pl
A co to za klubik babajaga hahahahaahahah

kononowicz - 6 czerwca 2020, 17:27:48 - *.30.52.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dla czego pytam się się!dzwonie do prokuratury jako kibic jagielloni !

vghnfv - 6 czerwca 2020, 17:36:07 - *.play-internet.pl
babajaga jaga

m - 6 czerwca 2020, 17:52:05 - *.piekary.net
Dziwna ta nasza liga. Jakim cudem Jaga wygrała na Cracovii a Płock przegrał z Koroną ?

Dhhjdhs - 6 czerwca 2020, 18:57:25 - *.play-internet.pl
Trochę Wisła dała ciała ale widać po ich grze że nie można zaliczyć jej do drużyn walczącym o utrzymanie wydaje mi się że jeszcze Raków popadnie w kryzysik i widać że z Korona to był czysty wypadek przy pracy.Ze Śląskiem 3 pkt.Pozdrawiam

robpłock - 6 czerwca 2020, 19:03:04 - *.class103.petrotel.pl
Patałachy z Płocka przegrali wygrany mecz.Jak się nie strzela na 3,4 do zera to tak się kończy.Dlaczego nie grał młody Kocyła panie Sobolewski.C o z tego ,ze gramy lepiej na wyjeżdzie jak u siebie przegrywamy i to wysoko.

Kisia - 6 czerwca 2020, 19:30:23 - *.dynamic.mm.pl
Płock mecz wygrany mieliście...

Fhffgh - 6 czerwca 2020, 19:48:42 - *.play-internet.pl
To jest urok piłki nożnej bo gdyby ktoś wygrywał 3,4-0 do przerwy i byłoby wiadomo że przegra to każdy kibic drużyny przegrywajacej wyszedłby ze stadionu a zostając wierzy do końca dzisiaj zremisowali wygrany mecz a następny mogą wygrać przegrany.Trzymajcie się Wiślacy Jestem dumny że mam niebieska krew.Kibic z podradomskich Pionek.Walczcie i bądźcie dumni że jesteście Nafciarzami i nie patrzcie na kibiców sukcesu nie warto.

Fhffgh - 6 czerwca 2020, 19:52:01 - *.play-internet.pl
Oczywiście przegrywał do przerwy.Pozdro

Sirk - 6 czerwca 2020, 20:20:48 - *.bialnet.pl
Coś w Jadze od dłuższego czasu nie gra. Sam siebie pytam, czy trener czy obcokrajowcy, czy transfery ... może wszystko na raz.

teka - 6 czerwca 2020, 20:49:30 - *.play-internet.pl
znawcy

Abs - 6 czerwca 2020, 20:53:17 - *.centertel.pl
Imaz to spie....la gdziekolwiek

teka - 6 czerwca 2020, 20:57:38 - *.play-internet.pl
o IV lige dupy nie otarliscie a komentujecie spadki .kto mecze zawala kto idzie na mistrza.taki Mereba nosem wciaga caly Wasz news o kazdej druzynie czy meczu.dzis Lechia spadnie jutro .Krakow a pojutrze Wicher Cierszewo.zalozcie dzieci buty wyjdcie na 5 czy 20 tysiecy kibicow.kalesony beda mialy kolor braz wchodzacy w czarny.tych normalnych pozdrawiam.najlepiej na eurosporcie oglodajcie snokera

teka - 6 czerwca 2020, 20:59:05 - *.play-internet.pl
q .....wa dobrze ze mama placi abonament za nc+

teka - 6 czerwca 2020, 21:00:25 - *.play-internet.pl
a szkola dopiero we wrzesniu

Jagafan - 6 czerwca 2020, 21:02:27 - *.elpos.net
...Imaz,on w ogole grał??bo jakoś nie widziałem, nie słyszałem. Dzisiejszy mecz-Oby to tylko wpadka.