9 czerwca 2020, 22:36:13 - Hipotermi
Drużyna Adriana Stanilewicza i Marcela Lotki w finale Pucharu Niemiec

TSV Bayer 04 Leverkusen, w barwach którego występują 20-letni pomocnik Adrian Stanilewicz i 19-letni bramkarz Marcel Lotka, awansował do finału Pucharu Niemiec. Drużyna Polaków wygrała 3-0 (2-0) w meczu półfinałowym z czwartoligowym 1.FC Saarbrücken.

9 czerwca 2020, 20:45 - Völklingen (Hermann-Neuberger-Stadion)
1.FC Saarbrücken 0-3 TSV Bayer 04 Leverkusen
Moussa Diaby 11, Lucas Alario 19, Karim Bellarabi 58

żółta kartka: Edmond Tapsoba (Bayer).

sędziował: Guido Winkmann (Dolna Nadrenia).

Mecz bez udziału publiczności.

Stanilewicz cały mecz spędził na ławce rezerwowych, natomiast Lotka znalazł się poza kadrą meczową.

Finał odbędzie się 4 lipca w Berlinie. TSV Bayer 04 Leverkusen zmierzy się ze zwycięzcą meczu FC Bayern München - Eintracht Frankfurt.

KOKO - 9 czerwca 2020, 23:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pisanie, że to drużyna kolesi którzy nawet murawy nie powąchają, jest w finale PN, jest minimum dużym nadużyciem.

Pado - 9 czerwca 2020, 23:08:45 - *.vivaldiego.wroclaw.pl