13 czerwca 2020, 17:22:41 - Hipotermi
Bramka Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla Herthy w przegranym 1-4 (1-0) meczu 31. kolejki niemieckiej Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

13 czerwca 2020, 15:30 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
Hertha BSC Berlin 1-4 Eintracht Frankfurt
Krzysztof Piątek 24 - Bas Dost 51, André Silva 62, 86, Evan N'Dicka 68

żółte kartki: Dedryck Boyata, Marvin Plattenhardt - Filip Kostić, Stefan Ilsanker.
czerwona kartka: Dedryck Boyata (45. minuta, Hertha, za faul taktyczny).

sędziował: Robert Hartmann (Bawaria).

Mecz bez udziału publiczności.

Piątek grał do 75. minuty, kiedy na boisku zmienił go Matheus Cunha.

Hertha zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów.

max - 13 czerwca 2020, 17:24:36 - *.dynamic.chello.pl
Karny, dobitka cz rykoszet?

antyogar - 13 czerwca 2020, 17:25:14 - *.play-internet.pl
Zdziwiłbyś się.

y - 13 czerwca 2020, 17:25:58 - *.147.46.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z metra - i tylko dlatego, że nieczysto trafił w piłkę. Poza tym punktów to nie dało - to się nie liczy.

JK - 13 czerwca 2020, 17:26:14 - *.dynamic.chello.pl
Piątek słaby ale i tak najlepiej zagrał z całej Herthy.

Max2 - 13 czerwca 2020, 17:27:56 - *.play-internet.pl
Ignorant, cwaniak "cz" zwykła pipka?

Taxqi - 13 czerwca 2020, 17:29:54 - *.dyn.telefonica.de
Po mału do przodu

slazak - 13 czerwca 2020, 17:30:41 - *.centertel.pl
Jeszcze 2-3 mecze i Piątek zacznie grać na przyzwoitym poziomie. Wreszcie. Będzie więcej bramek i lepsza gra. Tylko trochę ogrania i spokoju było potrzebnych po transferze.

Hary - 13 czerwca 2020, 17:31:58 - *.146.232.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liga niemiecka ma słabsza obronę łatwiej strzelic niż w lidze włoskiej

@slazak - 13 czerwca 2020, 17:34:16 - *.opera-mini.net (*.7.22.171)
@slazak za 3 mecze to koniec sezonu i wreszcie...wakacje. Haha

janek - 13 czerwca 2020, 17:40:27 - *.dynamic.chello.pl
@slazak
Tak a potem będzie królem strzelców, wygra bundesligę, Ligę Mistrzów i MŚ z Polską.

cool - 13 czerwca 2020, 17:50:29 - *.adsl.inetia.pl
Nie ma na co czekać ,Krzysiek jest za mocny na ten klub.W najbliższym okienku Krzysiek powinien wyruszyć do Premier League .W Hercie mu nie podawają

fansport - 13 czerwca 2020, 17:54:49 - *.dynamic.chello.pl
brawo krzysiu, znów potwierdziłeś, że jesteś najlepszy.

kek - 13 czerwca 2020, 18:01:54 - *.dynamic-1-kat-k-5-0-0.vectranet.pl
Może i z metra, ale najpierw przebił się przez 4 obrońców.

y - 13 czerwca 2020, 18:14:56 - *.147.46.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To przez te jego niezborne ruchy - myśleli, że się przewraca i spasowali.

ck - 13 czerwca 2020, 18:43:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie rozumiem skąd u was tyle zawiści matoły. Kto by nie strzelil z naszych to krytyka...

y - 13 czerwca 2020, 18:51:59 - *.147.46.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bo jesteśmy narodem matołów. Niereformowalnych.
Tylko naród niereformowalnych matołów może wybierać taką władzę i bezustannie - mimo wszystkich skandali trwać w poddaństwie wobec funkcjonariuszy kościoła.

CheGuevara - 13 czerwca 2020, 18:56:12 - *.dynamic.mm.pl
Naprawdę ładna bramka, chłop poszedł na przebój. Obejrzyjcie ją sobie zamiast debilizować.

hapy Pią - 13 czerwca 2020, 19:07:52 - *.centertel.pl
Swoje zrobił , poprostu obrońcy do lufu . A trener może kupić Michał'a Karbownik'a za 10 mln. € to nie drogo w porowaniu z tym co tam mają przecenione

Jondek - 13 czerwca 2020, 20:52:52 - *.dynamic.chello.pl
dlaczego bez publiczności ?

fansport - 13 czerwca 2020, 21:31:48 - *.dynamic.chello.pl
piątek gola strzelił, a lewandowski gola nie strzelił, czyli piątek był dziś lepszy.

fansport - 13 czerwca 2020, 23:59:09 - *.dynamic.chello.pl