żółte kartki: Ilków-Gołąb, Práznovský - Jaroszek, Galuška.

lubelskie - 16 czerwca 2020, 17:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Firdus - 16 czerwca 2020, 17:56:34 - *.dynamic-1-kat-k-4-2-0.vectranet.pl

GKS&Piast - 16 czerwca 2020, 17:57:25 - *.dynamic.chello.pl
Ale piach!!

Xyz - 16 czerwca 2020, 17:57:27 - *.pool4.dx4.pl
Oglądać się tego nie dało. Gksowi po tej przerwie nie idzie...

stary - 16 czerwca 2020, 17:58:51 - *.dynamic.chello.pl
1 strzał Farida w poprzeczke .. tylko tyle w tym meczu ...i Faridowi 1 pkt za mecz .. reszta 0pkt .. Chrobry się dostosował do padaki GKS .. człowiek czyta wywiady jak to stracone punkty ..a potem wychodzą na boisko i już nie chodzi o wynik ale o tą gre .. GKS powrót do 2 ligi by może wam lepie zrobił ..

Realia - 16 czerwca 2020, 17:59:03 - *.dab.02.net (*.66.36.67)
Nudy, poziom 4 liga, Panie Skrobacz, gdzie te zalowiadane 4-3-3 kolejny mecz gramy TOPORNE dla oka 4-5-1. 2 składne akcje na cały mecz🙄 Zmień Pan coś bo to się staje nudne, wszyscy zdrowi a Pan trzymasz Tronta który już ledwo zipie. Zmiany, POMYSŁY, znowu, różne i wolne o d... roztrzaś...

hgk - 16 czerwca 2020, 17:59:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
chrobry slabiutko z ta gra cieszko bedzie o utrzymanie,szkoda ostatnie akcji meczu mlodego, slabo wygladali skrzydlowi i kowalczyk, gramy dalej do opola po 3 punkty.

Kiero - 16 czerwca 2020, 18:07:00 - *.95.233.148
Gra to jakieś wołanie o pomstę do nieba. Oglądałem wszystkie mecze GKS-u od pierwszej do ostatniej minuty. W każdym brakuje sił. Przeciwnik wygrywa czy jest remis , ciągłe wycofywanie piłki. Bramkarz wznawia 2 minuty po piłki na aut tip topami , tak nie gra drużyna która chce wygrywać. Nie chcę snuć innych wniosków w związku z wynikami ale gra drużyny sama coś sugeruje.
I dziś osobno wspomnę że Pawełek kilku krotnie stanął na wysokości zadania , podczas gdy bramkarz gospodarzy przez cały mecz ani jeden raz nie był zatrudniony w sposób gdzie mógłby się pomylić.

stary - 16 czerwca 2020, 18:08:41 - *.dynamic.chello.pl
@Realia masz racje .. Tront tak chwalony teraz dosłownie nic nie gra.. w ogóle ten układ z Szczepanem z przodu sie nie sprawdza choć strzelił bramke z Sandencją..Bojdys większość do tyłu Jaroszek z żółtą kartką gra ostro i do końca??? Czy to przerwa czy niewielkie pieniadze.. Tychy przegrywają z Stalą 2:4 ale można to było ogladać.. Nikt nie chce by każdy mecz był wygrywany przez GKS ale o styl .. bo można przegrać ale z jakąś klasą!!!

Jaan - 16 czerwca 2020, 18:10:00 - *.internetia.net.pl
Oczy bolały od patrzenia na tą kopanine. Co się z tym Jastrzębiem porobiło, gdzie ta drużyna z jesieni????

Realia - 16 czerwca 2020, 18:14:57 - *.dab.02.net (*.66.36.67)
@stary, dokładnie niech już przegrają i wygrają, bo przez te remisy (już 11) skączymy poza barażami. Stałe fragmenty gry, rożne i wolne Panowie POMYSŁY ćwiczyć, gdy nie chce się/brak siły biegać MOŻNA wygrać mecz, a zawsze mamy jakiś wolny z 20 metrów, dziś Tront podał do bramkarza...

stary - 16 czerwca 2020, 18:18:39 - *.dynamic.chello.pl
Prawda taka .. Podbeskidzie juz wygrywa 1:0 i gdyby nie faworyci do awansu nie wygrywali swoich meczów z drużynami które bezpośrednio są za nami .. pewnie GKS już by był poniżej środka tabeli ...i można to naocznie zobaczyc na Polsacie jaka jest różnica gry miedzy nami a dryżunami aspirującymi z chęcią

ktos - 16 czerwca 2020, 18:26:00 - *.dynamic.chello.pl
łoj tos to jastrzembie cienkie jak ten makaronik dwujajecznyniech se daja spokuj

Radomiak - 16 czerwca 2020, 18:28:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jastrzębie tak slabej drużyny w eins liga już dawno nie było.Spadek spadek,a nie awanse i saloony wam sie koledzy marzą...no chyba że w 2035 hehe.

Celi - 16 czerwca 2020, 18:31:24 - *.opera-mini.net (*.248.163.55)
Chrobry pobutka. KOZAK BENEDYCZAKi reszta druzyny po tej dlugiej przerwie wygldaja jak muchy w smole...brakuje im swiezosci szybkosci itp.

Kibic - 16 czerwca 2020, 18:48:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak ktoś chce zobaczyć warsztat sędziowski
w pierwszej lidze to zapraszam do Bielska
Zagranie bramkarza za polem karnym a tu nawet żółtej nie ma, słabi ci sędziowie w lidze

Radomiak - 16 czerwca 2020, 19:12:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kibic słabi to są wasi kopacze już dostają w dupke z Puszczą ehehehe

Kura - 16 czerwca 2020, 19:13:20 - *.147.54.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak się nie da wygrać to trzeba zremisować. Sprawdzałem, w ostatnich latach 39 pkt wystarczyło do utrzymania. Zostało 8 meczy i brakuje..8 pkt. Mam nadzieję że jak najszybciej Chrobry je zdobędzie, by nie drżyć do ostatniego kolejki. Dzisiejszy mecz w palącym słońcu, podobnie jak ostatni mecz Chrobrego w Radomiu. Warunki równe dla obydwu drużyn, obydwie dziś zagrały topornie. Atmosfera jak na sparingu, w transmisji na ipla słychać każde słowo z boiska , czy tramwaj przejeżdżający regularnie co 20 min. Dobrze że od czasu do kibice zaznaczyli swoją obecność głośnym okrzykiem. Swoją drogą pierwszy raz oglądałem mecz z perspektywy płotu. Trzeba walczyć dalej, z Opolem muszą wygrać i oby tak było.

herhor - 16 czerwca 2020, 19:14:38 - *.odramedia.pl
Jastrzębie jak nie strzela ręką tak jak z Wartą, to nic nie potrafi strzelić

PM - 16 czerwca 2020, 19:21:25 - *.dynamic.chello.pl
@lubelskie za to Spartakus vel Motor jest baardzo uczciwy...

1G9K6S2 - 16 czerwca 2020, 19:26:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co się stało z naszą Gieksą ? Gdyby nie wygrana z Opolem za 6 pkt drżelibyśmy o utrzymanie. Obiektywnie po tym co widziałem - to Podbeskidzie piłkarsko zasługuje na awans , druga może Stal M, ale Podbeskidzie gra ładniej niż niejedna drużyna z eklapy, nawet w 10 walczyli o wynik do końca - w każdym meczu składne akcje. A my możemy wygrac i przegrać z każdym, jak brakuje motywacji to wychodzony remis.

@Radomiak - 16 czerwca 2020, 19:26:29 - *.dab.02.net (*.66.36.67)
@Radomiak, 2035r, co Ty piszesz? Nam się salony nie marzą! Jak tam Wasz nowy stadion, słyszałem, że Witkowski stypendia uciął, Leo nie gra już? Ino czekać aż odpuścicie jak w Jastrzębiu 3 gole w kilka minut! Pozdrawiam Borki😜

1G9K6S2 - 16 czerwca 2020, 19:29:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pozostaje liczyć , że w końcu odpalą .
Tu nie chodzi o awans - ale o grę i walkę , a nie szarpane każde 5 minut . 10 ładnych podań i 5 składnych na 90 albo 180 ( czy 270 M) to troszkę za mało nawet jak na ten poziom rozgrywkowy. Chyba COVID nam nie pomógł

Realia - 16 czerwca 2020, 19:37:48 - *.dab.02.net (*.66.36.67)
@1G9K6S2, Odpalą, odpalą, z Zagłębiem będą już kibice nasz 12 zawodnik i GKSa walcząca do końca! AVE GKS! PS ale ścisk w tej tabeli, jeszcze może się zdarzyć wszystko, a my w końcu ODPALIMY

oko - 16 czerwca 2020, 20:04:39 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl