16 czerwca 2020, 22:24:28 - huberts
Gol Roberta Lewandowskiego. Bayern mistrzem Niemiec

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 1-0 (1-0) wyjazdowym meczu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi z Werderem. Reprezentant Polski ma na koncie 31 ligowych trafień w tym sezonie. Dzięki temu zwycięstwu, drużyna Polaka zapewniła sobie po raz ósmy z rzędu mistrzostwo Niemiec. Bayern zdobył 30. tytuł mistrzowski w historii dwie kolejki przed końcem rozgrywek.

16 czerwca 2020, 20:30 - Brema (Wohninvest Weserstadion)
SV Werder Bremen 1899 0-1 FC Bayern München
Robert Lewandowski 43

żółte kartki: Maximilian Eggestein, Sebastian Langkamp - Alphonso Davies, Joshua Kimmich.
czerwona kartka: Alphonso Davies (79. minuta, Bayern, za drugą żółtą).

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).

Mecz bez udziału publiczności.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie.

Bayern z dorobkiem 76 punktów jest liderem tabeli, a nad drugą Borussią Dortmund, której do rozegrania zostały trzy mecze, ma dziesięć punktów przewagi.

Patik - 16 czerwca 2020, 22:25:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo LEWY!!!!

misio - 16 czerwca 2020, 22:27:25 - *.play-internet.pl
wyrównany rekord 31 hurra

cymbał - 16 czerwca 2020, 22:30:01 - *.adsl.inetia.pl
Haland i Werner som lepsiejsi i go pszegonio!!!!

mart - 16 czerwca 2020, 22:31:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
i teraz frajern odpuści 2 ostatnie mecze jak zwykle

Borubar - 16 czerwca 2020, 22:31:57 - *.centertel.pl
Phi, pewnie z karnego, albo tylko nogę przyłożył...

palka - 16 czerwca 2020, 22:33:22 - *.icpnet.pl
A jak BvB strzeli zza pola karnego to wygra przeciez za 4 pkt...

CK - 16 czerwca 2020, 22:34:27 - *.dynamic.chello.pl
Jedyne trofeum, które zdobędzie. I to tylko dlatego, że ma mu kto podać.

Papagol - 16 czerwca 2020, 22:34:48 - *.play-internet.pl
Cały stadion skandował nazwisko Lewego.

Nataniel - 16 czerwca 2020, 22:40:00 - *.elblag.vectranet.pl
Robot

MaX - 16 czerwca 2020, 22:41:15 - *.dynamic.mm.pl
Ból d*upsk*a januszy straszny!!!. Brawo Robercik, tak trzymać, stulejowcy niech dalej jęczą.

PM - 17 czerwca 2020, 1:16:48 - *.dynamic.chello.pl
Tylko dziesięć punktów? 🤣 🤣 🤣
Zaorać ten Bayern, to tylko wywalanie kasy w błoto. Może jeszcze Lewandowski coś prezentuje, reszta jest przeżarta faktem, że Bundesliga jest 'słabiutka', cytując fansporta.

... - 17 czerwca 2020, 1:33:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aleś se "ałtorytet" do cytowania znalazł... Cóż takie czasy - "dobra zmiana", głooptaki "ałtorytetami"...

Kickero - 17 czerwca 2020, 4:41:58 - *.97.69.124.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Lewy!

K - 17 czerwca 2020, 7:23:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bayern im bliżej końca meczu to grał coraz bardziej dramatycznie. Bezzębny Werder tego nie umiał wykorzystać. No i Neuer raz czy dwa doopę uratował.
Szkoda że gospodarze nie wyrównali bo byłaby zasłużona kara za lenistwo i olewanie grania przez Bayern (zwłaszcza w drugiej połowie).
Brawo Lewandowski, jeszcze ze 2-3 strzeli w tym sezonie

Francio - 17 czerwca 2020, 10:16:25 - *.146.161.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liga Włoska Angielska Hiszpańska Francuska Rosyjska czy Holenderska jest mocniejsza od Niemieckiej

Giovanni - 17 czerwca 2020, 10:36:22 - *.centertel.pl