17 czerwca 2020, 23:05:41 - euzi
Drużyna Huberta Idasiaka, Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego zdobyła Puchar Włoch

Napoli, którego zawodnikami są Hubert Idasiak, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, wygrało po rzutach karnych w meczu o Puchar Włoch z drużyną Wojciecha Szczęsnego - Juventusem. Po 90 minutach na boisku był bezbramkowy remis.

17 czerwca 2020, 21:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
SSC Napoli 0-0 k. 4-2 Juventus FC

karne: (0-0 Paulo Dybala - obroniony), 1-0 Lorenzo Insigne, (1-0 Danilo - nad bramką), 2-0 Matteo Politano, 2-1 Leonardo Bonucci, 3-1 Nikola Maksimović, 3-2 Aaron Ramsey, 4-2 Arkadiusz Milik

żółte kartki: Mário Rui - Leonardo Bonucci, Paulo Dybala.

sędziował: Daniele Doveri (Rzym 1).

Mecz bez udziału publiczności.

W Napoli Zieliński grał do 88. minuty, gdy na murawie zmienił go Elif Elmas, Milik pojawił się na boisku w 66. minucie w miejsce Driesa Mertensa, a Idasiak znalazł się poza kadrą meczową. W zespole Juventusu Szczęsny całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Smuda - 17 czerwca 2020, 23:09:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idasiak to kolejny młody zdolny bramkarz. Zaczynał grać w Darłowie.

Kibic - 17 czerwca 2020, 23:46:07 - *.as13285.net
Szpakowski widział na boisku Boatenga... w Napoli widział czy w Juve?

a - 17 czerwca 2020, 23:50:06 - *.146.42.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pamiętaj, że Szpakowski dlatego jest Szpakowskim, że widzi na boisku to, czego żaden zwyczajny kibic nie jest w stanie dostrzec.

Koźbiał z - 18 czerwca 2020, 2:06:25 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Nie piszcie, ze Napoli to druzyna Idasiaka. A jezeli juz, to dlaczenie nie piszecie, ze Marcel Zylla to zawodnik Bayernu Monachium?

Obiektywny - 18 czerwca 2020, 6:10:41 - *.centertel.pl
A ten Idasiak to wlasciciel Napoli,najlepszy jej zawodnik czy wierny kibic? Obstawiam ze to 3

Man - 18 czerwca 2020, 7:07:54 - *.static.ip.netia.com.pl
Idasiak tam roznosi czipsy na stadionie.

Kopacz - 18 czerwca 2020, 8:21:27 - *.centertel.pl