23 czerwca 2020, 21:29:51 - dagazka
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 2-0 (1-0) wyjazdowym spotkaniu 27. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Veronie. Dla 26-letniego napastnika to dziesiąte ligowe trafienie w sezonie.

23 czerwca 2020, 19:30 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 0-2 SSC Napoli
Arkadiusz Milik 38, Hirving Lozano 90

żółte kartki: Davide Faraoni - Kalidou Koulibaly.

sędziował: Fabrizio Pasqua (Tivoli).

Mecz bez udziału publiczności.

W Napoli Milik grał do 72. minuty, gdy zmienił go Dries Mertens, Piotr Zieliński rozegrał całe spotkanie, a Hubert Idasiak pozostał poza kadrą. W zespole gospodarzy od 84. minuty grał Mariusz Stępiński, który zmienił Sofyana Amrabata, a kontuzjowany Paweł Dawidowicz znalazł się poza kadrą.

Napoli zajmuje szóste miejsce w lidze z 42 punktami na koncie, a Verona ma 38 punktów i plasuje się na ósmej pozycji.

__________ - 23 czerwca 2020, 22:31:45 - *.adsl.inetia.pl
dlaczego nie ma info że ŁKS spadł z ekstraklasy ? strata nie do odrobienia (matematyka). Zawsze takie niusy są podawane

kibic - 23 czerwca 2020, 22:54:23 - *.dynamic.chello.pl
Ale, że jak ? Mylik chciał kopnąć piłkę gdzieś daleko i się pomylił, że trafił w bramkę ?

lol - 23 czerwca 2020, 23:01:13 - *.dynamic.chello.pl
nie ma takiej informacji bo sa szanse matematyczne, ale mozesz tego nie wiedziec skoro masz poprawke z matematyki na maturze

mmpp - 23 czerwca 2020, 23:36:09 - *.174.232.255
lol: Jakiej matury. Poprawkę to ma ale egzaminie 8 klasisty

mmpp - 23 czerwca 2020, 23:39:48 - *.174.232.255
kibic: Akurat tą bramkę zdobył głową. Nie d. się kopnąć piłki głową. Calkiem ładna bramka

Czop - 24 czerwca 2020, 7:34:44 - *.play-internet.pl
Oglądam bramkę, 3 kolesi stoi wolnych w polu karnym, ktoś mi wytłumaczy taktykę? Kurde mówimy o najwyższej lidze wloskiej, jednej z top 5.

lolson - 24 czerwca 2020, 8:54:19 - *.90.160.140
@Czop to taktyka w związku z panującym koronawirusem - nie ma co kusić losu, lepiej zachować odstęp xDDDD

fansport - 24 czerwca 2020, 10:32:42 - *.dynamic.chello.pl
lewandowski nie jest gorszy tylko od piątka, ale od milika też, lewandowski w reprezentacji nie jest nam tak bardzo potrzebny przypominam, że milik i piątek nie przegrali na wyjeździe z mistrzem europy portugalią, gdy lewandowski nie grał, to zremisowaliśmy w lidze narodów 1:1, a gdy lewandowski grał, przegraliśmy u siebie 3:2, czyli z lewandowskim gramy gorzej, niż bez niego, gra zespołowa, drużyna jest ważniejsza od lewandowskiego, on jest tylko dodatkiem do tej drużyny, która lepiej gra, jak mie jest od niego uzależniona, a wiadomo jak gra, to wszyscy muszą do niego podawać i o niczym innym nie mogą myśleć, a już na pewno nie o grze zespołowej. w eliminacjach ze słabymi rywalami to jeszcze jakoś wychodziło, ale na mundialu wypadło katastrofalnie.