24 czerwca 2020, 20:44:02 - huberts
Drużyna Damiana Szymańskiego w finale Pucharu Grecji

AÉK, którego zawodnikiem jest Damian Szymański, zremisował po dogrywce 2-2 (0-0, 1-2, 2-2) z AS Áris w wyjazdowym, rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Grecji i awansował do finału rozgrywek. W pierwszym spotkaniu drużyna Polaka wygrała u siebie 2-1 (1-1).

24 czerwca 2020, 18:00 - Saloniki (Gípedo Chariláou Kleánthis Vikelídis)
AS Áris (Saloniki) 2-2 pd. AÉK (Ateny)
Daniel Mancini 57, Nicolas Diguiny 90 - Marko Livaja 90, 102

żółte kartki: Javier Matilla, Daniel Mancini, Abou-Malal Ba, Lucas Sasha - André Simões, Pétros Mántalos, Nélson Oliveira, Strátos Svárnas.
czerwone kartki: Pétros Mántalos (120. minuta, AÉK, za drugą żółtą), André Simões (120. minuta, AÉK, za drugą żółtą), Nélson Oliveira (120. minuta, AÉK, za drugą żółtą).

sędziował: Danny Desmond Makkelie (Holandia).

Mecz bez udziału publiczności.

Szymański wszedł na boisko w 110. minucie, zmieniając Marko Livaję. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Julián Cuesta, a Fran Vélez (obaj w przeszłości Wisła Kraków) nie znalazł się w kadrze meczowej.

W finale Pucharu Grecji zaplanowanym na 24, 25 lub 26 lipca AÉK zagra ze zwycięzcą dwumeczu PAÓK - Olympiakós SFP. W pierwszym meczu PAÓK, którego piłkarzem jest Karol Świderski, wygrał 3-2 (2-2). Rewanż trwa od 20:30.

sa - 25 czerwca 2020, 14:30:05 - *.dynamic.chello.pl