26 czerwca 2020, 17:47:05 - bartekwr9
Gol Mateusza Zachary

Mateusz Zachara strzelił gola dla FK Železiarne Podbrezová w wygranym 3-0 (1-0) meczu 3. kolejki grupy mistrzowskiej drugiej ligi słowackiej z rezerwami MŠK Žilina. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie w barwach swojego klubu.

26 czerwca 2020, 16:00 - Podbrezová (Zelpo Aréna)
FK Železiarne Podbrezová 3-0 MŠK Žilina B
Daniel Pavúk 15, Jozef Špyrka 76, Mateusz Zachara 86

żółta kartka: Tomáš Nemčík (Žilina).

sędziował: Lukáš Dzivjak.
widzów: 381.

Zachara wszedł na boisko w 61. minucie w miejsce Daniela Pavúka. W 69. minucie Martina Pribule (kiedyś Zagłębie Sosnowiec) zastąpił Patrik Gajan, a poza kadrą meczową znaleźli się Daniel Skiba, Samuel Štefánik (w przeszłości Podbeskidzie Bielsko-Biała i Bruk-Bet Termalica Nieciecza) oraz Ishmael Baidoo (wcześniej Górnik Zabrze). Trenerem gospodarzy jest Vladimír Cifranič (w przeszłości Odra Wodzisław Śląski).

FK Železiarne Podbrezová ma na koncie 32 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Kibic - 26 czerwca 2020, 18:23:37 - *.as13285.net
Były reprezentant Polski,kolega z drużyny i partner z ataku samego Roberta Lewandowskiego gra w drugiej lidze słowackiej z rezerwami czegoś tam... I to w wieku 30 lat nie 39 na emeryturze w Słowacji... Szok jaki zjazd

cool - 26 czerwca 2020, 18:32:34 - *.adsl.inetia.pl
Mateusz dziękujemy

@@@ - 26 czerwca 2020, 18:48:03 - *.as13285.net
Coś złego musiało się w tych Chinach stać, albo zaraz po. Coś z leczeniem kontuzji się nie udało, albo jakaś blokada w głowie. Przecież przed wyjazdem to nie był zły zawodnik, po powrocie do Rakowa można się było spodziewać że będzie czołowym zawodnikiem, a tu totalna lipa.

Coslecci-1 - 26 czerwca 2020, 19:35:10 - *.icpnet.pl
To on jeszcze żyje ?

ŁoBaben - 26 czerwca 2020, 19:41:38 - *.adsl.inetia.pl
Był powoływany do kadry, a wieku 30 lat kopie piłkę przy 300-osobowej widowni na Słowackiej wsi.

m=mc2 - 27 czerwca 2020, 9:42:23 - *.22.45.46.ipv4.supernova.orange.pl
To samo można powiedzieć o grajkach Termalici, chociaż w pobliżu Tarnów, tam jest analogiczna sytuacja gdyż ta miejscowość leży w powiecie Brezno, które to miasto drużynę ma dopiero w 5 lidze, to pokazuje jak w futbolu liczy się kasa w tym wypadku ze sprzedaży wyrobów żelaznych, a nie wielkość miejscowości.

To kibic - 3 lipca 2020, 23:53:58 - *.dynamic.chello.pl
Do twojej świadomości to ten gość nigdy nie zagral u boku lewego tylko na pozycji prawo skrzydłowego w RP . A zjazdy to ty masz pewnie po każdym piątku i sobocie .