27 czerwca 2020, 15:55:25 - dkelman
Bramka Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański zdobył gola dla Braunschweiger TSV Eintracht 1895 w przegranym 2-3 (1-0) wyjazdowym meczu 36. kolejki niemieckiej 3. Ligi z FSV Zwickau. Dla 26-letniego pomocnika było to 16. ligowe trafienie w tym sezonie.

27 czerwca 2020, 14:00 - Zwickau (GGZ-Arena)
FSV Zwickau 3-2 Braunschweiger TSV Eintracht 1895
Elias Huth 76, 90, Morris Schröter 90 - Martin Kobylański 45, Yari Otto 90

żółte kartki: Morris Schröter, Mike Könnecke, Leon Jensen (Zwickau).

sędziował: Christof Günsch (Hesja).

Mecz bez udziału publiczności.

Polak grał do 68. minuty, gdy zmienił go Bernd Nehrig. Eintracht zajmuje trzecie miejsce w lidze z 61 punktami na koncie.

Zenek - 27 czerwca 2020, 16:18:07 - *.146.96.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
26 lat - 16 goli. Najlepszy sezon. Może w końcu odpalił. Życzę mu takiego wyniku przynajmniej w 2 Bundeslidze. Ciekawe jak te bramki strzela - na jakiej umiejętności bazuje (czy rozwinął się jako piłkarz od czasów gry w Lechii)

Zenek - 27 czerwca 2020, 16:21:09 - *.146.96.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy ktoś się orientuje czy rezerwy Bayernu mogą awansować do 2 Bundesligi? Są na pierwszym miejscu - może musi być dystans 2 poziomów między pierwszą drużyną a rezerwami, wtedy klub Polaka awansowałby z 3 miejsca (?)

@Tickler - dzięki.
To chyba trzecie miejsce też powinno dać awans jeżeli rezerwy Bayernu zajmą 1-2 miejsce (?) Fajnie gdyby Kobylański mógł się sprawdzić w 2 Bundeslidze w swoim klubie gdzie ma już ugruntowaną pozycję.

somsiad - 27 czerwca 2020, 16:32:23 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
3 gole w 90 minucie. Dobre jajca

Mistrzek - 27 czerwca 2020, 16:55:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem jak lechia mogla na niego nie stawiac

Max - 28 czerwca 2020, 10:07:57 - *.dynamic.chello.pl
@zenek tak, przyjmij, że rezerwy bayernu nie istnieją, to tak jak bez nich będzie się kształtowac tabela na końcu, takie drużyny przejdą. Jeżeli Bayern zdobędzie mistrzostwo, to go zdobędzie, ale nie przejdzie, bo muszą być dwie ligi różnicy