27 czerwca 2020, 17:21:32 - gabrielba
Drużyna Adama Bodzka i Dawida Kownackiego spadła z Bundesligi

Fortuna Düsseldorf 1895, w barwach której występują Adam Bodzek i Dawid Kownacki, spadła do niemieckiej 2. Bundesligi. Zespół Polaków przegrał 0-3 (0-1) z 1.FC Union Berlin, a SV Werder Bremen 1899 wygrał 6-1 (3-0) z 1.FC Köln w meczach ostatniej, 34. kolejki. Bundesligi. Fortuna zajęła 17. miejsce na koniec sezonu z 30 punktami i stratą jednego do strefy barażowej.

27 czerwca 2020, 15:30 - Berlin (Stadion An der Alten Försterei)
1.FC Union Berlin 3-0 Fortuna Düsseldorf 1895
Anthony Ujah 26, Christian Gentner 54, Suleiman Abdullahi 90

żółta kartka: Dawid Kownacki (Fortuna).

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).

Mecz bez udziału publiczności.

Adam Bodzek grał do 62. minuty, kiedy zmienił go Alfredo Morales. Dawid Kownacki wszedł na boisko w 62. minucie w miejsce Stevena Skrzybskiego. W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Rafał Gikiewicz.

Union zajął 11. miejsce z dorobkiem 41 punktów.

Irtysz_21 - 27 czerwca 2020, 17:23:10 - *.231.13.165.koba.pl
Kownacki do Legii

gfh - 27 czerwca 2020, 17:25:00 - *.icpnet.pl
Kownacki miałby problem żeby załapać się do składu Arki czy Korony a kto wie może i LKSu.

experd - 27 czerwca 2020, 17:26:37 - *.adsl.inetia.pl
Ewidentnie przyczyną spadku był brak w kadrze Kownasia.Z Dawidem ta druzyna walczyłaby o ligę mistrzów i do końca ścigałaby się z Bayernem o tytuł mistrzowski.

Zajmon Leg - 27 czerwca 2020, 17:31:57 - *.147.39.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Frajerzy sezonu ta cała Fortuna. Remis ich ratował.

max - 27 czerwca 2020, 17:36:34 - *.play-internet.pl
Ale wałek poszedł w Bremie... co oczywiście nie usprawiedliwia Fortuny. Zasłużony spadek.

jaki wałek - 27 czerwca 2020, 18:05:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trzeba było grać cały sezon a nie liczyć, że znienawidzona Kolonia wygra z Werderem,

c6743 - 27 czerwca 2020, 18:12:40 - *.m247.com
Szkoda, taka ekipa troche balansująca miedzy 1 a 2 bundesligą , gdzies uciekł im ten 1 pkt , byli w stanie na wyjezdzie nie tak dawno z Lipskiem z 2:0 wyciagnac na 2:2 to wydawało sie , że z Unionem też powinni powalczyc o ten punkr, ani Gikiewicz nie wsparł rodaków

Kibic - 27 czerwca 2020, 18:21:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Werder ustawka z fc koln jak z piłkarskiego pokera caly sezon kaszana i teraz sobota cudow a fortuna sama sobie winna. Moze teraz derby Hsv Bremen w barazu...

kris - 27 czerwca 2020, 18:33:25 - *.206.16.185.baremetal.zare.com
Sobota cudów w Bremie - jakby potrzeba było więcej bramek to by strzelili ale nie bylo potrzebne bo Fortuna i tak przegrywała. Spada zespól, który spokojnie mógl się utrzymać. Pamiętam jak prowadzili z Herthą 3:0,a zremisowali 3:3. Potem z Paderborn u siebie 3 słupki/poprzeczki i remis. W następnej kolejce w Kolonii prowadzenie 2:0 i strata wygranej w 90 minuecie. Do tego przegrana z Dortmundem w 90 minuece gdzie sami wcześniej mieli chyba słupek. Dużo punktów uciekło.

Kawi - 27 czerwca 2020, 18:46:04 - *.dynamic.chello.pl
Nie będę tęsknił za Fortuną. Za to baraż zapowiada się ciekawie.

Lagadoprzo - 27 czerwca 2020, 19:47:23 - *.19.39.201.195.clients.your-server.de