28 czerwca 2020, 17:22:12 - euzi
Spadek drużyny Sebastiana Mrowcy z 2. Bundesligi

Wehen Wiesbaden z Sebastianem Mrowcą w składzie wygrał u siebie 5-3 (3-2) w meczu 34. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Sankt Pauli i pomimo zwycięstwa spadł do 3. Ligi. Klub Polaka stracił szansę na baraże po wygranej Karlsruhe 2-1 (1-1) w meczu z Greuther Fürth.

28 czerwca 2020, 15:30 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 5-3 FC Sankt Pauli
Stefan Aigner 11, 38, Phillip Tietz 12, 62 (k), 66 - Leo Skiri Østigård 25, Henk Veerman 32, 73

żółta kartka: Finn Ole Becker (Sankt Pauli).

sędziował: Christian Dingert (Południowy Zachód).

Mecz bez udziału publiczności.

Mrowca w drużynie gospodarzy rozegrał całe spotkanie. W Sankt Pauli Waldemar Sobota pauzował z powodu żółtych kartek, a Jakub Bednarczyk pozostał poza kadrą. Wehen Wiesbaden zakończył rozgrywki na 17. miejscu z dorobkiem 34 punktów, a Sankt Pauli na 14. pozycji, mając 39 punktów.

Klaczka - 28 czerwca 2020, 17:51:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl