28 czerwca 2020, 20:11:55 - dagazka
Gol i niewykorzystany rzut karny Karola Świderskiego

Karol Świderski zdobył bramkę i nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym przez jego PAÓK 2-0 (2-0) meczu 30. kolejki grupy mistrzowskiej greckiej ekstraklasy z Árisem. 23-letni napastnik ma na koncie 11 ligowych goli w tym sezonie.

28 czerwca 2020, 18:15 - Saloniki (Gípedo Chariláou Kleánthis Vikelídis)
AS Áris (Saloniki) 0-2 PAÓK
Fernando Varela 36, Karol Świderski 45

żółte kartki: Javier Matilla, Martín Tonso, Lucas Sasha, Abou-Malal Ba - Maurício, Léo Matos, Chrístos Tzólis, Aléxandros Paschalákis.
czerwona kartka: Giórgos Delizíssis (90. minuta, Áris, za faul taktyczny).

sędziował: Felix Zwayer (Niemcy).

W 3. minucie Karol Świderski (PAÓK) nie wykorzystał rzutu karnego (Julián Cuesta obronił).

Świderski grał do 81. minuty, w której zmienił go Chuba Akpom. Julián Cuesta, który w przeszłości występował w Wiśle Kraków, rozegrał całe spotkanie w barwach gospodarzy, a Fran Vélez (również Wisła w przeszłości) nie znalazł się w kadrze meczowej Árisa.

PAÓK zajmuje drugie miejsce w grupie mistrzowskiej z 59 punktami na koncie.

__________ - 28 czerwca 2020, 20:25:26 - *.adsl.inetia.pl
Nawałka śpi ?

Broda - 28 czerwca 2020, 20:31:43 - *.gorlice.ap-media.pl
Pan Świderski to mi sie z Jackiem Gmochem kojarzy.

_______ - 28 czerwca 2020, 20:32:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Janas śpi ?

Rzól - 28 czerwca 2020, 20:37:22 - *.adsl.inetia.pl
Engel weź go powołaj

Co? - 28 czerwca 2020, 22:18:52 - *.play-internet.pl
Jego rzut karny obronił były bramkarz Wisełki Kraków, a Świder grał przedtem w Jadze, jak dużo musi mieć wspólnego ta Jagiellonia z Wisłą 😏

_________ - 28 czerwca 2020, 23:00:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brzęczek śpi ?

KRISS_UK - 29 czerwca 2020, 2:07:34 - *.skybroadband.com
Mam nadzieje ze trener Piechniczek da mu szanse we wrzesniu w meczu z Holandią, czas posadzic Dziekanowskiego na ławce, pozatym powolalbym jeszcze Tomka Lapinskiego za Gorgonia

Jaksa - 29 czerwca 2020, 12:18:41 - *.centertel.pl
Selekcjoner Majewski śpi? Eliminacje stracone, więc tym bardziej można dać chłopakowi szansę na te mecze z Czechami i Słowacją.

D... - 29 czerwca 2020, 13:07:40 - *.dynamic.chello.pl
Dramat piłkarskiego świata: derby Salonik bez publiczności... To tak, jakby procesja na Boże Ciało bez wiernych. Ciężkie czasy, źle się dzieje :-/

yoyek - 29 czerwca 2020, 14:52:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na powołanie do kadry nie ma szans bo miejsce blokuje utalentowany Kownacki ( 0 goli w Bundeslidze ) . Karol musi zmienić managera i, czary-mary i powołanie się nagle pojawi !!!

rR - 29 czerwca 2020, 17:50:56 - *.24.169.216.ipv4.supernova.orange.pl