[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


29 czerwca 2020, 15:23:34 - huberts
Tomasz Gargaś w radzie nadzorczej Stali Stalowa Wola

W poniedziałek odbyło się walne zebranie sprawozdawcze w Stali Stalowa Wola, podczas którego udzielono absolutorium zarządowi oraz członkom rady nadzorczej drugoligowego klubu. Nowym członkiem rady nadzorczej został Tomasz Gargaś, który zastąpił Stanisława Ciska.

Prezesem Stali od 1 lipca będzie Tomasz Solecki, a w skład rady nadzorczej wchodzą Marek Strzałkowski, Tomasz Gargaś i Leszek Dąbkowski.


źródło: Stal Stalowa Wola

Kibic - 29 czerwca 2020, 15:32:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No to niepolomna chwila Pan Stanisław odchodzi z klubu a w zamian jakiś młody z Rzeszowa

lala - 29 czerwca 2020, 17:59:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gargas od pokolen pisuar. miejscowy prawnik

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas