[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


30 czerwca 2020, 11:38:30 - dkelman
Zmiany w zarządzie Błękitnych

W poniedziałek odbyło się walne zgromadzenie drugoligowych Błękitnych Stargard, podczas którego wybrano nowy, trzyosobowy zarząd. Na prezesa klubu wybrano Roberta Gajdę, wiceprezesem został Krystian Domowicz, a członkiem zarządu pozostał Jarosław Hajduk.

Walne zgromadzenie ponadto udzieliło absolutorium zarządowi za 2019 rok.

Wybrano również nowych członków komisji rewizyjnej - Grzegorza Chudzika, Krystiana Makowskiego, Jana Stucha i Mariusza Sikorskiego.


źródło: Błękitni Stargard

Benedek - 30 czerwca 2020, 12:24:39 - *.dynamic.chello.pl
Smiechu warte.Domowicz Gajda .Ludzie bez wyzscych ambicji.Sprobowac zagrac w barazach ale nie po co .To ich przerasta.Dobry trener niezli zawodnicy ,ale minimalizm az w oczy kole

Królik - 30 czerwca 2020, 13:27:26 - *.static.ip.netia.com.pl
Benedek, aby zagrać w barażach trzeba mieć oświetlenie i podgrzewaną murawę. Poczytaj regulamin II ligi. Drużna, która nie spełnia kryteriów licencyjnych a zajmie miejsce premiowane awansem lub grą w barażach nie może niestety awansować ani zagrać w barażach. Jej miejsce zajmuje kolejny zespół, który spełnia wymogi licencyjne (stadion z oświetleniem i podgrzewaną murawą). Tyle w temacie.

Kibic - 30 czerwca 2020, 13:41:37 - *.dynamic.mm.pl
Z tego co się orientuję to Stargrad doczeka się 1 ligi po modernizacji basenu miejskiego. Więc za rok może 2 lata. Będzie remont obiektu.

Lkat - 30 czerwca 2020, 23:10:16 - *.play-internet.pl
Gajda to cwaniaczek i tyle

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas