30 czerwca 2020, 19:58:16 - maciejko
Samobójcza bramka Bartosza Białkowskiego

Bartosz Białkowski z Millwall strzelił samobójczego gola w meczu 40. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) ze Swansea. 32-letni bramkarz skierował piłkę do bramki po strzale w poprzeczkę Rhiana Brewstera z rzutu wolnego. Drużyna Polaka, który rozegrał całe spotkanie, zremisowała 1-1 (1-0).

30 czerwca 2020, 18:00 - Londyn (The Den)
Millwall FC 1-1 Swansea City AFC
Mason Bennett 21 - Bartosz Białkowski 66 (s)

żółte kartki: Shaun Hutchinson, Murray Wallace - George Byers.

sędziował: James Linington (Hampshire).