Mragowia - 5 lipca 2020, 17:08:33 - *.centertel.pl
Stomil jest tak bezpłodna drużyną od dłuższego czasu że mierzi to aż własnych kibiców.

olsztyniak - 5 lipca 2020, 17:09:52 - *.range86-186.btcentralplus.com
Tego olsztyńskiego dziadostwa już nie idzie oglądać. Od wielu lat tylko walka o utrzymanie

Irasiad - 5 lipca 2020, 17:10:37 - *.adsl.inetia.pl

x. - 5 lipca 2020, 17:10:57 - *.117.c69.petrotel.pl
Gdzie jest ten gumiak co się napinał ostatnio pod meczem Wisły Płock?

PM - 5 lipca 2020, 17:14:34 - *.dynamic.chello.pl
Zes, jak tam porażka w polu kukurydzy? Brawo Słoniki!

Mariusz - 5 lipca 2020, 17:15:16 - *.play-internet.pl
Trener jak Ty masz trochę rozumu to wez Gorgola z GKS Stawiguda i ktoś ci będzie strzelał te bramki!!!!!!

kibic - 5 lipca 2020, 17:20:20 - *.adsl.inetia.pl
Sobczak sam tego nie pociągnie.Siemaszko jakiś stłumiony,Gancar jakby słaby.

Greg - 5 lipca 2020, 17:23:30 - *.broadband.digiweb.ie
Czy Wigry juz spadły?

Misiek - 5 lipca 2020, 17:27:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Greg,chyba raczej tak ?

Anzej - 5 lipca 2020, 17:28:40 - *.dynamic.mm.pl
Wigry już dawno, arkę pociągnęły za włosy.

Stomil - 5 lipca 2020, 20:36:21 - *.swidwin.vectranet.pl
Tak to jest jak trener chce nabijać punkty junior pro... 6 młodziezowców w pierwszym składzie. Stomil przede wszystkim musi zbudować slilny kręgosłup drużyny,nie wygłada to źle ale w następnym sezonie bez konkretnych wzmocnień ponownie walka o utrzymanie. Mecz bez historii, pierwsza połowa lekka przewaga słoników, w drugiej Stomil panował na boisku niestety nic chciało wpaść

Adi - 5 lipca 2020, 21:42:31 - *.adsl.inetia.pl
I klubik z prl-owską nazwą dostał luty od bogatszego. Ale przynajmniej nowoczesny stadion sobie obejrzeli i europejską infrastrukture.

Kokaro - 5 lipca 2020, 22:50:37 - *.a2mobile.pl
Obiektywnie jako kibic słoni musze stwierdzić że to stomil powinien wygrać, był lepszy więcej sytuacji miał. Nieciecza miała mnóstwo szczęścia i Budziłka... ot cała prawda

Skandal - 6 lipca 2020, 8:25:51 - *.222.117.192
stomil powinien wygrać przynajmniej te 2:12 , minimum 10 bramek roznicy ..poza tym sędzia gwizdał pod gospodarza , murawa była źle zroszona , piłkarze z Olsztyna jechali 14 dni do Niecieczy , a temperatura w trakcie meczu była za wysoka .