5 lipca 2020, 21:25:36 - euzi
Dwie bramki Karola Linettego

Karol Linetty strzelił dwa gole dla Sampdorii w wygranym 3-0 (3-0) meczu 30. kolejki włoskiej Serie A ze SPAL. 25-letni pomocnik ma na koncie cztery ligowe trafienia w tym sezonie.

5 lipca 2020, 19:30 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
UC Sampdoria 3-0 SPAL 2013
Karol Linetty 12, 45, Manolo Gabbiadini 45

żółte kartki: Andrea Bertolacci - Thiago Cionek.

sędziował: Piero Giacomelli (Triest).

Mecz bez udziału publiczności.

W Sampdorii Linettego w 89. minucie zmienił Felice D'Amico, a Bartosz Bereszyński rozegrał całe spotkanie. W zespole gości Thiago Cionek grał przez cały mecz, Bartosz Salamon wszedł na boisko w 60. minucie w miejsce Francesco Vicariego, Arkadiusz Reca pozostał na ławce rezerwowych, a Jakub Iskra znalazł się poza kadrą.

Sampdoria zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 32 punktów. SPAL jest 20. i ma 19 punktów.

Kiki - 5 lipca 2020, 21:28:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I teraz wszystkie komentarze piszmy tak samo: BRAWO KAROL!

Lagadoprzo - 6 lipca 2020, 7:41:25 - *.adsl.inetia.pl
Pupil wuja Reca robi karierę na tym wypożyczeniu.

lol - 6 lipca 2020, 8:43:09 - *.90.160.140
Powołanie i tak Reca dostanie xD

Badzior - 6 lipca 2020, 9:11:28 - *.147.107.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na prawdę niezły zawodnik, dziwi mnie ze juz drugi selekcjoner nie potrafi znaleźć pomysłu na niego...

rafalski - 6 lipca 2020, 10:14:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przejdzie do Fiorentiny chociaż myslałem ze do Lazio ale tam za duża konkurencja jest w II linii raczej by musiał się natrudzić żeby miejsce w 11 wywalczyć

winiar - 6 lipca 2020, 12:02:54 - *.centertel.pl
kurcze w Seria A gra tylu Polskich zawodnikow co w polskiej lidze !!!