9 lipca 2020, 19:52:29 - gabrielba
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds United w wygranym 5-0 (1-0) meczu 42. kolejki angielskiej Championship ze Stoke City. Dla reprezentanta Polski było to szóste ligowe trafienie w tym sezonie.

9 lipca 2020, 18:00 - Leeds (Elland Road)
Leeds United FC 5-0 Stoke City FC
Mateusz Klich 45 (k), Hélder Costa 47, Liam Cooper 57, Pablo Hernández 72, Patrick Bamford 90

żółte kartki: Ben White, Stuart Dallas - Bruno Martins Indi, Jordan Cousins.

sędziował: Darren Bond (Lancashire).

Mecz bez udziału publiczności.

Klich grał do 78. minuty, kiedy to został zmieniony przez Jamie'ego Shackletona. Barry Douglas (w przeszłości Lech Poznań) pojawił się na boisku w 75. minucie, zastępując Stuarta Dallasa, a Kamil Miazek spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Mateusz Bogusz był poza kadrą na to spotkanie.

Leeds jest liderem z 81 punktami na koncie.

Petersi - 9 lipca 2020, 20:00:59 - *.204.193.124
Jak strzeli bramkę w Premier League będzie pierwszym polskim pomocnikiem który tego dokona są 2 mecze wygrane od awansu

Jester - 9 lipca 2020, 20:24:20 - *.dynamic.chello.pl
a Robert Warzycha to co - pierwszy sezon - 1992-93

Bolec - 9 lipca 2020, 20:37:40 - *.43.179.46
Kliszek gra sezon życia. Szkoda tylko, że pewnie w przypadku awansu nie zagra w Premier League. Prawdopodobnie poszukają kogoś lepszego na jego miejsce.

Czop - 9 lipca 2020, 20:41:51 - *.play-internet.pl
Pewnie z pustaka albo dołożył nogę.A nie, wróć, to nie ten.

sfinks2 - 9 lipca 2020, 20:42:33 - *.24.98.183.ipv4.supernova.orange.pl
Będzie powrót Leeds po 16latach.Brawo.

jb - 9 lipca 2020, 21:50:11 - *.petrus.com.pl
Kamil Miazek - 24-letni bramkarz, który w całej dotychczasowej karierze rozegrał 4 mecze, a może zagrać w najlepszej lidze świata.

majk - 9 lipca 2020, 22:06:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda, ze w 60 minucie spartolil taka okazje.

Lids Junaj - 9 lipca 2020, 22:08:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale słabe się Stoke City zrobiło i pomyśleć że kiedyś rywalizowali z Chelsea czy z Manchesterem United w Premier League

Petersi - 9 lipca 2020, 22:49:10 - *.204.193.124
@Jester zapomniałem że Warzycha Robert pomocnik myli mi się z Krzysztofem dzięki za poprawkę

ZKS - 10 lipca 2020, 0:02:05 - *.dynamic.mm.pl
A co się dzieje z Boguszem ? Tak go chwalili a kolejny mecz na ławce ...

Bolec - 10 lipca 2020, 1:50:56 - *.43.179.46
Fajnie, że coraz większe firmy wracają do Premier League. 3 lata temu Newcastle, 2 lata temu Wolves, rok temu Aston Villa, a teraz Leeds. Mam tylko nadzieję, że Leeds nie powtórzy błędu sprzed roku i nie zawali końcówki sezonu. Oby jeszcze Villa się utrzymała, a baraże wygrał Nottingham. Jeśli tak się stanie Premier League będzie stać naprawdę dużymi markami.

BOT - 10 lipca 2020, 7:47:42 - *.146.225.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Bolec Też bym chciał, żeby Nottingham Forest weszło po barażach. W premier league brakuje jeszcze Blackburn Rovers.

Millwall - 10 lipca 2020, 9:05:21 - *.ncbj.gov.pl
@BOT: brakuje przede wszystkim Millwall!!!

Gracz - 10 lipca 2020, 11:11:13 - *.u3d.net