10 lipca 2020, 22:24:48 - dagazka
Górnik znów na czele

W meczu rozgrywanym w ramach 35. kolejki grupy spadkowej PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał u siebie 4-1 (1-1) z Rakowem Częstochowa. Goście wyszli na prowadzenie na początku spotkania, gdy Petr Schwarz zdobył bramkę z rzutu karnego, a kilkanaście minut później wyrównał Igor Angulo. W II połowie Górnik wyszedł na prowadzenie po samobójczym trafieniu Jarosława Jacha, a następne bramki dołożyli Hiszpanie - kolejny raz Angulo i Jesús Jiménez. Dzięki zwycięstwu gospodarze ponownie zajmują pierwsze miejsce w grupie spadkowej.

10 lipca 2020, 20:30 - Zabrze (Arena Zabrze)
Górnik Zabrze 4-1 Raków Częstochowa
Igor Angulo 20, 71, Jarosław Jach 60 (s), Jesús Jiménez 86 - Petr Schwarz 4 (k)

Górnik: 84. Martin Chudý - 28. Stávros Vassilantonópoulos, 2. Przemysław Wiśniewski, 5. Paweł Bochniewicz, 64. Erik Janža - 33. Erik Jirka (90, 45. Adam Ryczkowski), 15. Roman Procházka (79, 20. Daniel Ściślak), 8. Alasana Manneh, 11. Giórgos Giakoumákis (46, 21. Piotr Krawczyk), 9. Jesús Jiménez - 17. Igor Angulo.

Raków: 1. Michał Gliwa - 7. Fran Tudor, 4. Kamil Piątkowski, 2. Tomáš Petrášek, 33. Jarosław Jach, 23. Patryk Kun (66, 27. Daniel Bartl) - 18. Rusłan Babenko (72, 16. Ben Lederman), 10. Igor Sapała, 17. Petr Schwarz - 91. Felicio Brown Forbes, 9. Sebastian Musiolik.

żółte kartki: Wiśniewski, Jirka, Procházka.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 3869.

palka - 10 lipca 2020, 22:25:43 - *.icpnet.pl
Hahahahaha Papszmir pakuj sie ty chciales grac w pierwszej polowce tabeli...

Harold - 10 lipca 2020, 22:27:24 - *.centertel.pl
Raków skuteczności brak. Lederman 1 skład. Trener Papszun za dużo kombinuje. Jarosław Jach po tym meczu poza Częstochową. Tyle w temacie

Piast GKS - 10 lipca 2020, 22:28:36 - *.255.13.23
Znów na czele!! buahahaha. Za wygranie grupy spadkowej (ojej hehehe) dostaniecie puchar z kartonu po krupniokach z Biedronki.
Wieczne granie o utrzymanie. Nudny klubik z miasta na Z bez aspiracji.

LuckyKSG - 10 lipca 2020, 22:29:30 - *.master.pl
Brawo Górnik. Pokazaliście medaliczkom gdzie ich miejsce w szeregu!! Za rok gramy znowu o puchary!!

... - 10 lipca 2020, 22:31:34 - *.146.33.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raków wyraźnie już na wakacjach.
Bramkarz i obrońcy nie dość, że totalnie rozkojarzenie, to jeszcze mało się nie pozabijali nawzajem.
A do tego wszystkiego jakiś Jaś Fasola z gwizkiem - pół godziny gapi się jak muł, jak Prochazka wbija korki pod kolano Schwarzowi i zamiast wywalić rzeźnika na zbite ryło z boiska - jakby nigdy nic każe grać dalej...
A Górnik wygrał - bo chciał wygrać.

m - 10 lipca 2020, 22:32:46 - *.piekary.net
Szkoda że ponad połowa tej drużyny odchodzi po sezonie. Trener Brosz to chyba musi mieć dyplom z budownictwa bo co sezon buduje nowy zespół. Szkoda Angulo ale cóż robić. Lepiej skromniej działać niż wpędzać się w nowe długi skoro jeszcze stare są w trakcie spłacania.

noga - 10 lipca 2020, 22:32:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ciekave czy byl aspirant noga i jego koledzy komendy

krzysiek - 10 lipca 2020, 22:33:28 - *.8.223.139.ipv4.supernova.orange.pl
Lucky KSG, nie ciskaj się tak, wygraliście 4-1 chociaż z przebiegu meczu wynik zdecydowanie za wysoki, gdyby Raków wykorzystał chociaz połowę setek, które miał, dostalibyście srogi łomot, czasem przychodzi taki dzień, sytuacji dużo a zero goli, a co miejsca w szerego to jeszcze zobaczymy na końcu ligi kto będzie wyżej

cvg - 10 lipca 2020, 22:33:50 - *.dynamic.mm.pl
Wynik zasłużony. Raków od 2 meczy po prostu się kompromituje i robi to każdy zawodnik z osobna. Dokładnie każdy. Atak rakowa trzyma formę.Musiolik - niebezpieczny po kilka razy można si e zakrztusić w meczu, Jach lool,reszta obrony buahahaha, pomoc- a kto tam grał?
Czekamy a farmazony Papszuna.
I te teksty jak to oni powinni grac w grupie mistrzowskiej.. teraz obowiązkowe baty od Łks..
na 100%.

JohnyKSG - 10 lipca 2020, 22:35:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo dla Górnik.Raków te bramke dostałz niczego,Wisniewski był odwrócony,taki karny za nic?!! Tych z Varu wyrzucił bym za te bude.Zdecydowane zwycięstwo Górnika.Mogli im z szesc wcisnac!Wielki Raków i pan Papszun...Cha,cha,cha..Jak mozna z takim piłkarzem jak Angulo nie PODPISACkontreaktu>??!! Czernik i Płatek porzałujecie tego.Jak tego nie przedłuzycie,to Kibice wam podziekuja---pamietajcie,to nie są przelewki..IGOR musi Zostać!

Zajmon Leg - 10 lipca 2020, 22:35:20 - *.30.54.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gornika mentalność oddac punkty wrogiej Wisle a potem Płockowi. A tu Wygrac. Bardzo sportowo.

Choper - 10 lipca 2020, 22:35:40 - *.centertel.pl
@ piast gks- nudne to są te twoje wypociny!! Ale co się spodziewać po kibicu pg (ptasia grypa) A w ogóle to już wróciłeś z MC ?

m - 10 lipca 2020, 22:36:52 - *.piekary.net
piast gks zmień płytę bo jesteś strasznie monotematyczny. Rozumiem twój klub choćby grał jeszcze 100 lat w lidze to nie osiągnie nawet połowy tego co Wielki KSG. Ale nie martw się za chwile będziecie mieć puchary i pokarzecie moc jak w zeszłym sezonie ha ha

alan - 10 lipca 2020, 22:39:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
mecz na szczycie grupy spadkowej

Jan B - 10 lipca 2020, 22:41:04 - *.77.83.118
Jedno słowo : WOW!

Piast GKS - 10 lipca 2020, 22:41:30 - *.255.13.23
@m, wielki klub to może być Ruch, Wisła, Real etc a nie wy kopruchy. Nie jesteście i nie będziecie.

Tebe100 - 10 lipca 2020, 22:45:18 - *.106.130.223
Mecz o pietruszkę a podniecacie się jakby Górnik wygrał Ligę Mistrzów. Raków zrobił co miał zrobić (utrzymać się) a teraz to już jest na wakacjach.

LuckyKSG - 10 lipca 2020, 22:48:24 - *.centertel.pl
Krzysiek, wiem wiem, kibice Jagi jak przegrali 3-0 i nie strzelili 2 karnych to samo gadali, kibice legii 2-0 to samo, że mogli wygrać 0-5 tylko pechowo przegrali, teraz kibice Rakowa będą gdybać!! Górnik nie gdyba, tylko gra i wykorzystuje swoje sutuacje, bo jest mega skuteczny! Przypomnę, szczęście sprzyja LEPSZYM czyli dzisiaj znów Górnikowi! AVE Górnik.

lilo - 10 lipca 2020, 22:48:38 - *.centertel.pl
górnik i raków to największe trole wiśle płock i kraków to oddali punkty bez zaangazowania a z koroną i arką walczyli jak o mistrzostwo świata eliminując cebulę na trzy mecze tego się nie zapomina

Korona - 10 lipca 2020, 22:53:58 - *.colo.sta.blacknight.ie
lilo ,,, A wcześniej sprzedali leszkowi 1:6 parę lat temu zeby Legia nie zrobiła mistrza. Taki to klub złodziejki. Przyjdzie na nich czas aż sami spadną do 1 ligi. To my będziemy sie śmiać.

Johan - 10 lipca 2020, 22:56:44 - *.master.pl
@piast gks mam pewność że tego twojego klubiku nieb wymieniłeś przypadkowo

... - 10 lipca 2020, 23:08:55 - *.146.33.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Atak Rakowa byłby super - gdyby wykorzystywał choć połowę "setek", które wypracowuje. Nieskuteczność to pięta achillesowa tej drużyny.

walenty - 10 lipca 2020, 23:10:16 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
Gornik szukac zawodnikow na nowy sezon tylko nie oddawac zawodnikow Bielska pamietajcie

Kuba - 10 lipca 2020, 23:17:24 - *.static.ip.netia.com.pl
W sumie to wszystko słabeusze. Co to za sztuka bić się w strefie spadkowej?

Kickero - 10 lipca 2020, 23:30:52 - *.43.131.206.ipv4.supernova.orange.pl
Lyder!

Piter - 10 lipca 2020, 23:47:18 - *.static.sitel.net.pl
@piastgks
a Ty koleś spadaj na swoje forum a nie z zazdrości ciągle wchodzisz do nas leczyć swoje kompleksy.. Idź zbierz tych trzech kibiców piasta w Gliwicach i pomalujcie jakiś mural w stylu nasza klatka nasz gks..

Edi - 10 lipca 2020, 23:52:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pod stadion podjeżdżają kibice rakowa. Torcida przepędza intruzów , następnie pod eskortą policji odjeżdżają.

Jondek - 11 lipca 2020, 2:36:09 - *.na5.pl
Na czele hahahahahaha

Piast Hool - 11 lipca 2020, 4:40:36 - *.30.51.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Helenka i Os Małego Górnika zawsze z Piastem!

@wow - 11 lipca 2020, 5:25:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bubel wulcok arena wypełniona w 25% ! ... frekwencja jak w 3 lidze...

tran - 11 lipca 2020, 5:44:38 - *.v14.interkam.pl
BRAWO GORNIK!!!Dobrze , niech ten Raków Belchatow spadnie z ligi!!!Brak licencji i Areczka sie utrzyma.Bezdomni bez licencji i odjazd z Ex!!!

m - 11 lipca 2020, 6:04:42 - *.piekary.net
piast gks no dobra już skoro tak nalegasz wymień wszystkie sukcesy twojego klubu żeby wszyscy mogli zdać sobie sprawę jaki to potężny klub ten piast , możesz jeszcze do tego dodasz średnią widzów na mecz bo tez jest się czym pochwalić.

JohnyKSG - 11 lipca 2020, 8:30:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dawno nie widziałem takiej twarzy Papszuna,,w koncu farty sie skończyły i nie wystarczyło same kopanie piłki..Górnik miał dwa dnia mniej na odpoczynek,a zrobił znimi co chciał! Dziękujemy Panowie! Te dwa mecze,które pozostały tez należy wygrać! Igor może jeszcze zostać Królem strzelców...kolika bramek jest w Jego zasiegu.zarząd KSG musi sie dogadać z Anguow sprawieprzedłużenie kontraktu,to bedzie sprawa ota taka sobie-Gość czym starszy-tym lepszy!
Kibice wyrzuca z Klubu tych,co tego nie załatwia!

Tryniol - 11 lipca 2020, 9:21:51 - *.centertel.pl
Brawo Górnicy! Dzięki za za fajną grę!
A w Gliwicach bez zmian - 100% KSG!
Nie ma czegoś takiego jak piast. Kogo byś nie zapytał, to o czymś takim nie słyszał.
Wniosek - wytwór urojonej wyobraźni kurzych móżdżków.

dfgh - 11 lipca 2020, 9:45:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To była polska liga? Bo naliczyłem kilku Polaków na boisku. Hańba i zabijanie polskiej piłki trwa.

zzz - 11 lipca 2020, 9:57:32 - *.136.137.158
Ktoś nie oglądał Realu w międzyczasie to się nie zawiódł,Real to zrobił Jimenez z Angulo w ostatniej akcji ;] Kapitalna bramka!

eee - 11 lipca 2020, 11:25:07 - *.215.207.238-internet.zabrze.debacom.pl
Skończcie dyskusje z bajtlem o nicku Piast GKS...PO CO ROBICIE MU RADOCHĘ? Łebek musiał kiedyś zebrać manto od naszych i "oddaje" na necie,po co z nim dyskutujecie?

Ja - 11 lipca 2020, 11:38:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe jak by wasze druzyny byly bezdomne to jak by graly.Rakow jak na bezdomnego beniaminka calkiem udany sezon

madrok - 11 lipca 2020, 11:54:04 - *.dynamic.chello.pl
do m - piast gks- nie wie w sumie nic o swoim pieście czego ty od niego wymagasz on nawet nie wie czy maja rezerwy gdzie grają juniorzy nawet jak go zapytasz o skład pierwszej drużyny sądzę że będzie miał problem wymienić on jest -sadzę po jego wypocinach- tylko i wyłącznie żle wręcz wrogo nastawiony na Zabrze cokolwiek jest związane z Zabrzem

wrc - 11 lipca 2020, 12:02:25 - *.internetia.net.pl
Wyczyn w tym stuleciu - 1 miejsce w grupie spadkowej, brawo

anty ɹ - 11 lipca 2020, 12:19:43 - *.metro-networks.pl
Zachowania milicji to ja nie rozumie. Aktualnie mecze odbywają się bez udziału gości. To jak można wpuścić na teren stadionu kiboli drużyny z którą jest kosa? A potem wszyscy zdziwieni, że są burdy.

Wolfik - 11 lipca 2020, 14:58:26 - *.dynamic.mm.pl
Wygrana Żaboli bezdyskusyjna. Byli dziś lepsi. Szkoda tylko, że sędzia nie wyrzucił Prohazki za idiotyczny, brutalny atak na nogę rywala przy stanie 3:1 dla Górnika. Nie rozumiem tych decyzji sędziów. Raz karzą za mniejsze przewinienia, tych ewidentnych nie gwiżdżą lub dają tylko żółte kartki. Jest VAR, można sytuację obejrzeć a i tak decyzje są z dupy.

Lala - 11 lipca 2020, 15:19:29 - *.43.26.75.ipv4.supernova.orange.pl
@tran przykro mi ale Raków dostał licencje na następny sezon. Wiem że Cię to boli bo ma boleć, a świnie z Gdyni mieli na to kupę czasu żeby zbierać pkt a nie liczyć że ktoś nie dostanie licencji więc 1 liga dla nich zasłużona i do zobaczenia następnym razem 😉

Kolasa - 12 lipca 2020, 1:50:12 - *.torservers.net
youtube.com/watch?v=-3t5GIfr4F0 BRAWO !!!