Bogusław Pietrzak złożył rezygnację z funkcji trenera Elany Toruń i odszedł z klubu.

źródło: Elana Toruń

rts - 11 lipca 2020, 15:10:39 - *.dynamic.chello.pl
i tak odpowiadasz za spadek nieudaczniku !

Jankes - 11 lipca 2020, 15:11:03 - *.centertel.pl
Nie rozumiem tej decyzji. Przyszedł kryzys to trzeba właśnie zaufania i jasnego przekazu zarządu - kopacze do roboty. Teraz Elane czeka spadek, bo nic już z tego się nie wyciągnie. Kopacze wygrali.

Bogdan - 11 lipca 2020, 15:28:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za nic nie odpowiadam hejterze ''rts''.

Garbarniax - 11 lipca 2020, 15:33:28 - *.146.177.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To tak się piszę że zrezygnował poprostu go wyrzucili i tyle w temacie!

Zksiak - 11 lipca 2020, 16:03:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie życze nikomu aby ta osobistość znalazła się w jego klubie... gonić takich pseudo trenerków..

Bolo - 11 lipca 2020, 16:25:55 - *.play-internet.pl
Byłem na wczorajszym waszym meczu i byłem mocno zdziwiony postawą Elany. Rozumiem taktykę defensywną, ale ona chyba powinna obowiązywać do straty pierwszej bramki. A tu co się działo? Stalówka strzela na 1-0, jest 20 minuta, a Elana ustawia się głęboko na swojej połowie! Nasi stoperzy wymieniają 15 podań i nikt z napastników do nich nie podchodzi. Mogli by tak pewnie pykać sobie do przerwy i nikt by im nie przeszkadzał. W ogóle, to Elana oddała pierwszy strzał na bramkę w 53 minucie, a drugi strzał zakończył się golem. Najlepszy moment gry Elany, to zaraz po czerwonej kartce. W 10 potrafili zdominować Stal, a w 11 nie. Dziwne. Po golu na 2-0 już było po meczu.

ciekawski3 - 11 lipca 2020, 16:58:54 - *.147.51.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
to ten wuefista udający trenera jeszcze coś "trenował"?

GiGi TSW - 11 lipca 2020, 19:39:51 - *.play-internet.pl